DORADCA - Krzysztof Chlebiński

Opinie o DORADCA - Krzysztof Chlebiński

Waldeck_13

Waldeck_13

staniek

no i jak sądzicie, naprawde konkurencja pisałaby takie rzeczy? w sumie sporo szczegułów na temat zatrudnienia jest, ja też syszłam, ze u nich to ok 2000 zł się zarabia tak średnio.

ala z podhala

Człowiek - mistrz pierwszego wrażenia, a poza tym absolutny manipulator i oszust. Jeśli chodzi o zarządzanie ludźmi - totalna porażka. Wyciśnie z człowieka ostatnie soki i zniszczy psychicznie. Nie jeden po współpracy z nim, kończy na psychotropach. to tak jakby dać rano człowiekowi przysłowiową taczkę i kazać obrobić hektar pola, a wieczorem mieć pretensje, że nie wszystko zrobione. Ludzie, jeśli kiedykolwiek spotkacie go na drodze zawodowej - uciekajcie, jak najszybciej. Odchorujecie tą współpracę.

hr

Potwierdzam brak wiedzy, nieetyczne zachowanie, obrażanie i kupienie z innych, wulgarny człowiek mający o sobie wygórowane mniemanie i mający innych za nic.nie polecam ani do pracy z tym panem, ani do korzystania z uslug- wielkie wyłudzenie i zwalnianie dobrych pracowników to jego dewizą.

zosia

(usunięte przez administratora) brak merytorycznej wiedzy, przypadkowo dowiedziałam się, że absolutnie brak wykształcenia w kierunku jego obecnej działalności, nie polecam

krunz

stanowczo odradzam, niekompetencja na każdym kroku

współpracownik

Wybitnie niski poziom wiedzy i etyki zawodowej. Brak analizy, ta sama miarka do każdej sytuacji(usunięte przez administratora)

Chlebiński

nie polecam, nie ma co się rozwodzić

Manager Hr

Bardzo złe traktowanie podwładnych , wielka niewiedza na temat podstaw rynku i żerowanie na pomysłach innych.

Rozgoryczona

Takie doradztwo opierające się na obelgach, [usunięte przez moderatora] i obrażaniu prezentuje właściciel. Odradzam.

Zostaw opinię o DORADCA - Krzysztof Chlebiński - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DORADCA - Krzysztof Chlebiński