Opinie o Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. w Rawa Mazowiecka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. w Rawa Mazowiecka

Sebi

Rawa mazowiecka Praca bez poszanowania idziesz na zwolnienie lekarskie i zwalniaja od razu płacą podstawa nie polecam nikomu tej pracy

Roma
@Sebi

Ale p pierwszym zwolnieni czy jak cały czas siedzisz ? BoroZnie to teraz bywa

Ilona
@Sebi

No ale w wypowiedzeniu jakoś trzeba napisać, za co się zwolniło. I co, masz napisane że za to że poszedłeś na L-4 ??

Mylisz sie
@Sebi

Byłem na L4, brałem urlopiki pojedyncze dni... A jakoś ciągle pracuje. Jak jest się flegmatykiem to zwolnią, ale jak pracowity to nie ma się czego bać ????

Dominika
@Mylisz sie

Czyli co, branie urlopu jest tylko pretekstem według ciebie do zwalniania ludzi, którzy się nie sprawdzają?

Tomek29

Interesuaco to brzmi....

Milosz

Chyba w Rawie najciekawsza opcja obecnie (o ile nie na czarno)

@Milosz

o ile nie na czarno? A słyszałeś może że ktoś tam tak pracuje? :P Czy tak po prostu rzuciłeś?

Xdd
@Milosz

Nikt nie pracuje tam na czarno :D

Sir
@Milosz

Chyba jednak nie! Nerwówka brak organizacji,. Chińczycy też są różni.. Inna kultura mentalność..

Olga
@Xdd

tyle dobrze, a jakie tu są wszystkie formy możliwych umów? można swobodnie wybrać?

Mam pytanie czy orientujecie się czy będą stawiać fabrykę włókna czy to tylko plotki

Garcia

Polecam dział ST, super atmosfera, mili pracownicy. Operatorzy w szybki i efektywny sposób przekazują wiedze, która niesie za sobą zdobycie awansu na "operatora" oraz zwiększenie wynagrodzenia.

Wierna mimo zwolnienia
@Garcia

Ale chyba tylko jedynie na zmianie Pana Konrada, wbrew opiniom nierobów

Operator
@Garcia

Kto chce się nauczyć i pracować nie ma problemu… kto ma narzekać w karzedej następnej będzie zle… samo zycie. A wiem bo swoje lata mam i nie jedno widziałam czy w Polsce czy zagranica

Bursztyn

Konrad jest SPOKO !!!!

Pewnie
@Bursztyn

Dollar ke got zen jak SL wymaga wtedy nie Donny I (usunięte przez administratora) placz tak najlepiej

Blek
@Bursztyn

No chyba nis

Obserwator

Wieje nuda na tym forum ... Szarik ujada wkolo to samo... A wkolo jest wesolo:) ... Ale cos kolezanka od zdjec masek sie uspokoiła ... A taki zapal był chodz jak gada to slychac wszedzie Jakies gwiazdy sie przekrzykuja... Ktoras pewnie pominieta i tera sie bedzie rozpisywala Ktos wylecial i teraz placze... Widac standardzik na tym forum... Moze plotuszki z gory z biura lepiej pisna kiedy podwyzki inflacyjne szykujasie

Sirr
@Operator

Bzdury.. W każdej robocie jest inaczej tu wielka (usunięte przez administratora) Zero organizacji.. Starzy pracownicy cwaniakują ale też popełniają błędy.. Do czego się nie przyznają.. Prawda jest taka że nie ma normalnego szkolenia jest na zasadzie róbta co chceta..

Stary
@Sirr

To wypad do innej… na starych będziesz tu jechał… nam jest dobrze… a ty pewnie jakis młody z L4 bo lewy raczki

Sir

Coś ściemniasz??

Czy kandydat na stanowisko Inżynier Procesu w firmie Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Rzeczny

Ogolem slabo... blondyn z malym co sie pluje, drze pape nieziemsko zarzadza produkcja... Brak kultury i szacunku do innych... Jak mu nie przypasujesz to najpierw mowi zeby na zwolnienie pojsc a potem psychicznie wymusza zeby sie czlek zwolnil... I w koncu tak zrobie bo się na wiesniaka patrzyc nie da...

Zomek
@Rzeczny

Hej, wydajesz się najrozsądniejszym z tego forum. Chciałem aplikować na inżyniera procesu , czy naprawdę jest aż tak źle ?

Rzeczny
@Zomek

Jak przyjdziesz na rozmowe to poczujesz klimat...

@Rzeczny

O kim mowa ?

xxx

Sądzisz, że to wpis kobiety?

Namietna

Po przeczytaniu twojego eseju wnoszę że jesteś młodym inteligentnym, zdolnym i wykształconym człowiekiem. Masz ogromna wiedze, szybko łączysz fakty. Proponuje żebyś zaaplikował na stanowisko Dyrektora tej firmy, a następnie wprowadził swoje przemyślenia w czyn. Na pewno ta firma pod Twoim przewodnictwem odniesie duży sukces.

Namietna

Taki kozak jestes to się przedstaw bo jako anonim mądrość wraz z jadem Ci się ulewa… podążają za rada startuj na dyrektora lub zmień prace…a znając zycie jestes leworęczny albo siedzisz na L4 i tu szczujesz… raz na Coloring raz na SL raz na kierownika…pewnie do tego samotna rozpaczliwie szukająca a podszywacz się z lewej do prawej hihi Dziewczyny z coloring dlaczego obrażasz? Czego im zazdrościsz?

xxx
@Namietna

Będąc szczerym ani razu nie powiedziałem złego słowa na dziewczyny z coloringu bo nic do nich nie mam, wyraziłem szczerą opinie na temat YOFC. Mylisz dwie różne osoby piszące tutaj wypowiedzi. Prowadzisz błędną analizę.

(usunięte przez administratora) po co te opinie? Co Ci główny kierownik zrobił ? To bardzo miły człowiek, zawsze z nim można wszystko załatwić i nie pruje się jak coniektorzy w tej firmie i przede wszystkim nie wyzywa swoich pracowników.. Obstawiam że zostałeś/łaś wyrąbany z pracy za L4 luz inne rzeczy. Po co takie rzeczy wrzucać.

To fakt, moim zdaniem za wyszkoleniale pracownika który ZDAL EGZAMIN BEZ POMOCY OCZYWIŚCIE. Powinna być jakaś nagroda. Ale co do wielu rzeczy się mylisz. Z całego zakładu moim zdaniem tylko jedna osoba powinna zostać wyjebana za to jak się zachowuje w stosunku do pracowników, wyzywanie.. . (usunięte przez administratora) Taki człowiek w życiu nie powinien mieć stanowiska wyższego niż operator.

Namietna

Kto jest bez winy niech pierwszy rzucim kamieniem… ;) Dl mnie jest Oki … a ty gdzie tam łazisz pod oknami za duzo czasu:)…

maciek

super

Lalka z coloring

Xxx i dobrze jej zrobil… miło miło a później zdjecia…poztym taka pomocna ze pół dnia ploty z tłumaczka… Taki mądry jestes to sam se maseczkę nos zobaczysz jak fajnie No i Ciebie za mało chyba cisną bo zamiast tobic to piszesz bzdety …

Jak pisalam co on Co on ci takiego zrobil.. Reszte doczytaj bo nie bede sie powtarzla. Nudne panie xxx ale najwyraznien masz mega kompleks. A jak chcesz pogadac zapraszmy na coloring ... Mozesz nawet sprobowac pogadac w maseczce.

Magazyn

Chodzi raz tym wysokim raz z tym z narzędziowni i tylko z telefonem non stop zdjęcia...

maciek

na farbach stresowa atmosfera jest byłem widzialem kolezanka liderka za bardzo sie panoszy

Najłatwiejsze jakie może być hahah, i zarabiać ponad 3 tysiące ? Żyć nie umierać. Ale wy wszyscy jesteście (usunięte przez administratora)

Testerka

(usunięte przez administratora) Co do sobót to jedna w miesiącu srednio… ale jak na weekend chcesz jechać z tłumaczem to Twoja sprawa kochana.

Hahahh

Ktoś pewnie do roboty nie chodził … zwolniony i gorzkie zale

Lalka z coloringu

Dobrze mu zrobił… dawno się mu należało. Jeszce ta roztrzęsiona od zdjęć niech ktoś ustawi… niech sama w masce biega to zobaczy jak jest fajnie. Ale potwierdzam jest Oki;) i do przodu… u nas wreszcie fajna zgrana ekipa na malowaniu jak jedna odeszła druga przeniesiona… wiadomo o kim mowa ( ta co odeszła ta to dopiero popis pokrzykiwań i zakres słownictwa potrafiła pokazać)

Obserwator
@Lalka z coloringu

SZarik skończy na nawijaku… jak ten pstro mądry lider z tomaszowa…. A tez przyłącze się ze generalnie Oki;) ale jak to w naszym pięknym kraju zawsze jakieś plewy się trafia…

Na produkcji nikt nie krzyczy poztym jednym zmianowym ale był prostowany metoda ogień na ogień…

Co tu się dzieje hahaha
@Lalka z coloringu

Widze ze dobre jaja na tym coloringu... jedna (usunięte przez administratora) daje glownemu kierownikowi bo ponoc chlopa wywaliła z domu to pewnie ja swędzi a przy okazji awans dostanie haha a druga sierotowata ale nie do ruszenia bo to jakaś jego znajoma a trzecia ... juz zaczyna pokazywac na co ja stac

Arioch87

Witam aplikowałem do UR na elektryka czy ktoś może mi coś powiedzieć o pracy w tym dziale? Orientacyjna stawka wyjściowa, czy są perspektywy podwyżki, zmianowość 3 czy 4?

Utrzymanie ruchu

A zmiany 3 czy 4

kto kasuje
@Arioch87

odp. a pytanie... Looz blues i do przodu to nasze utrzyamnie ruchu

Kierownik Budowy

No jest z niego taki zająć z kapusty… a mundry…. Tylko ze co do czego to nic nie wiadomo

Przekaz
@Kierownik Budowy

Ludzie przestańcie się tu wytrząsać jeden na drugiego. Prawda jest taka ze każdy jest gdzie jest i sam sobie pracuje na to. Jeden szkole omijał szerokim lukiem a teraz zdziwiony ze prezesem nie jest. Drugi języków się uczył ale ten co ledwo duka najbardziej go to boli. Niech każdy oceni najpierw siebie i swoje blendy welominuje. Ciekawe czy każdy byłby kozak jakby go zamienili….

Masz racje
@Przekaz

Są tu ludzie Oki i chce pracować i z każdym się można dogadać ale są tez kwiaty któż coś gdzieś widzieli i wydaje im się ze rozumy pozjadali… wiecznie złe wymagania i bóg wie co jeszce. Tak jak piszesz szkole omijali szerokim łukiem ale na temat każdego stanowiska wszytko wiedza i jak powinno być… ech polskie sebixy

Neutralny
@Masz racje

Ludzie co z wami … nie pasuje to do innej firmy… czytam śledzę : tłumacz zle tłumaczy utrzymanie ruchu bee portierka krzyczy kasa zle certfikac złe jedzenie…zakładajcie swoje firmy a nie jad wylewace. Ja pracuje z każdym się idzie dogadać ale najlepiej l4 dwa miesiące a jak już w pracy to najlepiej telefon w jednej ręce…a później zdziwienie ze uwaga zwrócona… niedługo wybory wiec głosujecie na (usunięte przez administratora) wtedy na socjalu w domu będzie najlepiej

Zibi

Praca na produkcji bez perspektywy rozwoju.(usunięte przez administratora) Przez niego dużo ludzi rezygnuje z pracy, zwlaszcza ,że płace za prace na III zmiany są żenująco niskie.

Zuza
@Zibi

Nie pisz o WP bo nie masz pojecia...bez mamy nie potrafisz butów zawiązać a czepiasz sie armii... Bez niej juz bys po rusku gaworzy l

strzał w 10 zgadzam sie

100%

Ciekawa i chetna
@zbychu

To Zbychu po tym kaszlu który wydajesz okopcone oko pękło:) który wjechał ci za 10 pkt:)?

Kolejny
@zbychu

Zbychu tez wystawiasz oko na dziesione;) zapraszamy na nockę do magazynu;) pęknie jak nic i to nie raz

An.

Czy na produkcji można zarobić chociaż 3500 netto ?

An.

z nadgodzinami ? czy z samego etatu ?

Tak
@An.

Jak masz mniej niż 26 i ulgi to tak z nadgodzinami wychodzi wiecej

Malik

Czy pracujecie już na 4 zmiany ? Wiadomo kiedy to się zmieni

bartek

mnie Polak na poczatku przez chwile potem sam tam tylko się drą w takich warunkach pracować się nie da

bo tak jest

Liniowy
@zbychu

Ty Zbychu płaczesz płaczesz …. Ktoś cię złe dotknął… Jak nie pasuje zmień robote a nie stękasz jak byś miał zatwardzenie. Ja mam ekipę z chłopakami się dogadałem. Jak ktoś chce se odpocząć to wiemy jak się zakręcić ale z drugiej strony swoje trzeba zrobic.

bartek

oni na siłe wmawiają sami do siebie swoją racje by komuś udowodnić że jest winny tak wgl, nie

@bartek

Ty wogole wiesz na jakim procesie byłeś? Bo piszesz mieszasz … ale ze krzyczą… konkretnie napisz na jakim procesie byłeś i za co na ciebie krzyczeli … z drugiej strony piszesz ze chowałes się … ja robie swoje a jak mi się nie chce potrafię się zakręcić odpocząć i oki

Liniowy wyjadacz
@bartek

ludzie … pamietam go …Bartek … ty myślałeś ze ktoś za Ciebie będzie robił? Albo poprawiał? Sami zgłaszaliśmy do kierwonika ze znikasz a jak robisz to na odwal się. Tu jest spoko nie potrzeba nygusów. Każdy pracuje na ssiebie a nie za kogoś… idź gdzie indziej może ci pozwolą chować się z telefonem. Powodzenia …

No to powodzenia

Znajdź sobie coś co Ci będzie odpowiadało… a długo pracowałeś czy tam stałeś jak piszesz… szkolił ci Chińczyk czy polak

bartek

kierownictwo olewa pracowników można isc spac nikt nawet szukać nie będzie. czlowiek mało wazny na nijakim stanowisku każą jechać na szczotce całe dnie nieraz

Kierownik
@bartek

A pozniej jestes zdzwiony ze zostajesz zwolniony.

ktosiek

Hej. Na czym polega praca na produkcji? Czym dokładnie się zajmują osoby na linii?

Karol
@ktosiek

produkcja to w dużej części przewijanie kabla z jednej rolki na drugą i dodawanie czegoś.

Xxx

Ale Wy tu ściemniacie , aż słabo się robi ???? owszem, jest 3500 brutto+ dodatki+ karta sodexo , wychodzi ponad 4 brutto, na początku, później jest zupełnie inaczej. Jak się nie chce pracować i zbiera się uzetki to tak jest, że zwalniają, wcale się nie dziwię. w jakich czasach wy żyjecie, ja bardzo polecam, praca fajna, ludzie fajni na zmianie/zmianach. Teraz się wszystko zmienia coraz bardziej, jest coraz więcej pracy, Chińczycy są bardzo w porządku, bo tłumacza i pomagają jak się czegoś nie wie.

Karol
@Xxx

Czyli można dobrze zarobić. A nadgodziny tez są dodatkowo płatne? Można dostać setki i w ten sposób jeszcze dorobić?

ghg

tak

Xdd
@Karol

Tak, z tym że setki rozliczane są kwartalnie, co 3 miesiące :)

R.

Można dobrze zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Podwale 83 lok. 7.4
    50-414 Rawa Mazowiecka

Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.