Opinie o Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. w Rawa Mazowiecka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. w Rawa Mazowiecka

Na produkcji przychodzące nowe osoby mają już 3800 brutto zaś stara załoga ma 3500 i jak na razie brak możliwości na podwyżki porażka

@Monika

Ja nie wiem w czym ty człowieku masz problem? W Rawie badania trwają 2 tygodnie. W Tomaszowie siedzisz około 5h ale robisz wszystko i masz z głowy.

Zaciekawiony

Jak wam się pracuje w yofc?Miałem się zatrudnić,ale podobno wypłaty nie są nie najlepsze….a właśnie niebawem wypłaty ,zadowoleni jesteście ?czy lepiej szukać innej roboty?operatorzy ile mają dodatku?

Magdalena
@Ona

A jak płacą za soboty, można pracować we wszystkie soboty w miesiącu? Jeśli ktoś nie jest zainteresowany kasą to może mieć za te dni inne wolne? Po jakim czasie od zatrudnienia można realnie starać się o podwyżkę pesnji?

@Pracodawca Czy kierownictwo tej firmy nie potrafi zapanować nad kierowniczką zmiany A??? Ta kobieta nie powinna być na tym stanowisku, sterroryzowała całą zmianę, wydziera się na pracowników, w wiadomościach służbowych wysyła po 30 wykrzykników w jednym zdaniu, używa przekleństw co drugie słowo, wywiera taką presję na ludziach że 3/4 zmiany chce się zwolnić, jest opryskliwa i niekulturalna! Nie potrafi nic wytłumaczyć tylko się wydziera. To jest (usunięte przez administratora) Na pozostałych zmianach wszyscy normalnie pracują i dogadują się między sobą, jedynie na zmianie A panuje terror. Powinni ją zwolnić dyscyplinarnie za takie zachowanie. Gdzie jest kierownictwo i dyrekcja?? Gdzie przestrzeganie przepisów kodeksu pracy?? Sprawa została zgłoszona do Inspekcji Pracy!

Słowa bardzo mocne i zgodne z prawdą. Sugerujesz że jak ktoś pracuje trochę gorzej niż kto inny to nie zasługuje na szacunek swojego przełożonego? Jak ktoś ma mniejsza wydajność niż kolega obok to można na niego ryja wydzierać jak opętana? Podszkól się dziewczynko z Kodeksu Pracy :) Raczej wykształcenie i doświadczenie to nie jest Twoja mocna strona :) Niezgodne z Kodeksem jest również to że Kierownik zmiany jest bezpośrednim przełożonym własnego męża- o tym też się nie wie jak widać.....

Kora Nowy wpis

Sporo osób pisze o złej atmosferze, ale jak to wygląda na etacie planisty produkcji? Mąż ma zamiar złożyć podanie o pracę, ale ma nadzieję, że akurat na tym stanowisku będzie spoko. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i tak szczerze powiem, że nie wiem na jaką kwotę mąż ma się nastawić. Pomoże ktoś?

Pracownik Nowy wpis
@Kora

A mąż jest niedorozwinięty że sam nie potrafi zapytać?

Pracownik Nowy wpis
@Kora

Nie ma co sluchac opinii innych tylko przyjść i zobaczyć jak praca wygląda, do wszystkiego idzie się przyzwyczaić a opinie są byłych pracowników bądź osób którym ciągle coś nie pasuje. Jest kilka niedociągnięć w tej firmie bo każdy chce się wykazać w biurze i wymysla coś nowego czyli dodatkowe obowiązki dla pracowników produkcji. Szkolenia ze śmieci itp zamiast zrobić szkolenie przydatne odnośnie produkcji a takie nie pamiętam kiedy było.

były

polecam pracę jako "wózkowy". Na produkcji.. ;) Zero stresu, full obsługa. Zapraszam. ;)

TEN BEN Shen Nowy wpis

Zlreceniówa. wózkowi. produkcja, normalne umowy?

XXXXXX

Ta praca to masakra uciekajcie ,za soboty co powinno być płacone 100 % płaca w ratach nigdy nie doliczysz sie.Po przeliczeniu wyszło że za sobotę mam 70 zł koszmar. Nikt nie liczy nadgodzin kantują jak tylko mogą.Nie jestem pierwszą osobą która tak traktują czyli (usunięte przez administratora)

Ptaszek

Ta firma to żart…. Co miesiąc inne wypłaty które się nie zgadzają….. Kierownik zmusza Cię do przyjścia w soboty do pracy i go nie interesuje że masz inne plany. „Soboty dla chętnych” a nie przymusowe, nie ma tego w umowie. Wystawiają żółte, czerwone kartki za nieprzestrzeganie BHP i zielone jak (usunięte przez administratora)ziomka z pracy że nie stosuje się do zasad BHP. Przedszkole….. Jeśli chcesz mieć spokojną głowę i bezstresowe życie i nie przenosić pracy do domu to poszukaj pracy gdzie indziej tylko nie YOFC. Tutaj jest taki przemiał ludzi że ręce opadają…. Nie polecam! (usunięte przez administratora)

Czy kandydat na stanowisko Inżynier Procesu w firmie Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Roxi

Nadgodziny zdarzją się na wszystkich stanowiskach? Szczególnie zależy mi na opinii dla Solutions Consultant bo znalazłam taką ofertę. Nie napisano nic w ogłoszeniu o pracy w soboty, wypada tak czasem?

XXXXXX

Ta praca to jeden wielki żart,co miesiąc inne wypłaty,osoba z wieloma uprawnieniami dostaje wypłaty 4500 w tym za sobotę ktora powinna byc placona 100 %Mało tego nigdy nie doliczysz się nadgodzin .Za soboty wypłaty dają w ratach żeby się nie doliczyc.Szkoda marnować czasu i zdrowia w tej firmie

@zainteresowany

Jak wygląda praca na magazynie? Kto jest osobą przyuczającą? Ile da się wyciągnąć miesięcznie netto?

@@zainteresowany

Heh też tu wszedłem, bo jestem zainteresowany pracą tu na magazynie, więc dołączam się do pytań. Co do przyuczania, to jeszcze taki proces wdrożenia świeżaka ile trwa i czy już na tym etapie jest jakaś możliwość robienia nadgodzin, by dorobić do pensji stałej??

Czym w Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dodatki?? HAHA Za 1 dzień chorobowego masz ucięte wszystkie możliwe premie jakie tylko są. A premie przyznają sobie jak im się podoba. Jak chcesz się dowiedzieć jakim systemem przyznawana jest premia to nikt nic nie wie, kierownik zmiany odsyła do kadr, kadry do kierownika produkcji a kierownik produkcji do dyrekcji itd.-nieskończony łańcuch i nic się nie dowiesz.

Jedyna pewną premią jest to że zmuszają pracowników do pracy w soboty :) biuro wybiera sobie listę osób która ma przyjść do pracy w sobotę i nie ma że nie możesz czy masz inne plany, nie interesuje ich to, informują cię tydzień przed i masz się zorganizować. Natomiast setek za soboty nie zobaczysz, część do wypłaty a druga część niby kwartalnie ale tego kwartalnie nikt już się nie może doliczyć- nawet kadrowa :) Jak się wykłócisz przez cały tydzień że nie przyjdziesz bo nie możesz to utną ci premię. Urlopu też nie zaplanujesz ponieważ nie dają urlopów, zapomnij również o jakimś wyjeździe wakacyjnym bo również nie wiadomo kiedy będzie przestój zakładu, przecież innej opcji na odebranie urlopu który ci się należy w tej firmie nie ma. Radzę omijać szerokim łukiem tego pracodawcę - stracisz majątek ma psychiatrów przez ten terror !

Duża ta premia, co piszesz, że ucinanają jak się nie przyjdzie w sobotę? Zresztą było też wyżej, że za jeden dzień chorobowego ucina się wszystkie możliwe premie. To ile Wy tu macie tych premii, jakie to kwoty?

A ile tak mniej więcej ludzi na te soboty potrzeba? Za to nie przyjście w sobotę to zabierają całą premie czy tylko jej część? Bo może jak zabierają stówkę to się opłaca nie przyjść :D Jak nie dają urlopów to potem z tymi dniami, które każdemu przysługują, płacą ekwiwalent?

Ona

Nic nie ucinają za nie przyjście w sobotę a premia w zależności od działu.

No właśnie, jak z dostępnością dyrekcji, jaki jest do nich dostęp? I czy to już było zgłaszane lub poruszane na spotkaniach pracowników?

@TN

Góra tego zakładu codziennie widzi setki takich sytuacji na produkcji oraz komentarze na wewnętrznych grupach w firmie i nic z tym nie robi, zero reakcji. Więc po co pracownicy mają to zgłaszać? Takie sytuację to standard, sami powinni zareagować jak ktoś nie przestrzega podstawowych przepisów kodeksu pracy - widocznie im to pasuje. Mam nadzieje że Inspekcja Pracy która z pewnością niedługo wkroczy z kontrolą na zakład zrobi z tym porządek raz na zawsze.

@TN Wystarczy popytać ludzi na zmianie jeżeli ktoś nie wierzy. Nie znajdzie się nawet jedna osoba która nie została przez tą "panią" styranizowana i zaszczuta.

Ona

Powiem Ci ze znajdzie, nie wiem czemu jesteś taki cięty na Panią kierownik ale ja nie narzekam i dla mnie jest w porządku. Zawsze gdy o coś zapytam pomoże i odpowie bez przekleństw jak ty to piszesz.

@Ona

@ Ona Często korzystasz z tej tzw. pomocy? Bo jak raz na rok to udało Ci się być wybrańcem i trafiłaś jak w totka :) Zobaczymy jak Inspekcja Pracy przetrzepie wiadomości które pisze do pracowników oraz zapyta o opinie ludzi ze zmiany, ciekawe czy dojdą do podobnych wniosków :) Jestem cięty na tą osobę ponieważ od długiego czasu jestem ofiarą(usunięte przez administratora) w tej firmie- konkretnie przez tą "Panią Kierownik", i nie tylko ja. Każdy pracownik ma prawo do szacunku !

Non stop są problemy z wypłatami, w tej firmie jest coraz większy bajzel, coraz bardziej utrudniają pracę w tym miejscu, szczerze nie polecam, jeśli myślisz nad praca tutaj to zaoszczedz sobie nerwow stresu i zmeczenia psychicznego ktore w tej pracy masz jak na wyciagniecie reki ????

Felek
@Anonim

Co rozumiesz przez problemy z wypłatami? Są przesuwane? Dzielone na części? W ogóle ich nie ma? W to ostatnie trudno mi uwierzyć, ale na wszelki wypadek zapytam.

@Anonim

Kadry się często mylą z wypłatami, system premiowy to kpina,jeden dzień l4 lub na żądanie i już wszystko obcięte, brak organizacji pracy.

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko inżyniera produkcji. Na czym polega ten atrakcyjny system wynagrodzenia, o którym zostało tutaj napisane? Składa się tylko z podstawy czy jeszcze czegoś? Może z jakiejś premii? Firma wymaga od kandydata znajomości języka angielskiego. Na jakim poziomie?

Zirytowany

Praca w Yofc w skrócie : Praca jak praca ale gorąc na produkcji wykańcza wszystkich…. 34/35 stopni+ gorąc od maszyn,dodatek za prace w ciężkich warunkach by się należał ,w yofc jest? Nie ma,bo po co?..Urlop na żądanie weźmiesz (usunięte przez administratora) ci większość premi,tą za prace zmianową/nocną,za bhp też,kabaret wręcz…tyle że co ma uż do bhp? Śmiech na sali normalnie .Nowi pracownicy walani są wszędzie ,starzy na różne maszyny bez przeszkolenia,pokażą tylko i rób samemu,a tam niestety się tak nie da. Coś pójdzie nie tak i odrazu darcie (usunięte przez administratora),albo zabierane premie operatora. Nie będziecie pamiętajcie zatrudnieni na stanowisku operatora jeśli nim już będziecie ,będziecie zwykłym parobkiem lini produkcyjnej . Operator 500permi brutto,zabiorą przy najbliższym błędzie . A na rozmowie o prace było że jak operator w ciągu miesiąca popełni 3 błędy ze swojej winy dopiero będzie zabierany ten dodatek,wiec jedno mówią,inaczej robią .W firmie najlepszy Łukaszek … dyrektor od 7 boleści(usunięte przez administratora) wie o produkcji a ma przyjebke do pracowników z każdej zmiany o wszystko ,skąd wy w yofc wzięliście takiego (usunięte przez administratora)?! Jako pracownik z kilku miesięcznym starzem…nie polecam chyba że firma jakoś ogarnie wreszcie(usunięte przez administratora)

Wk...iony
@Zirytowany

Wszystko się zgadza,tak źle jeszcze nie było,tylko szukają żeby zabrać premie, dużo jest tam kolesiostwa i lizania (usunięte przez administratora) przez niektórych,nie ma żadnego poszanowania pracownika,drugie Chiny się tam robią. Serdecznie nie polecam jak ktoś chce mieć zdrowie psychiczne.

Ciekawy
@Zirytowany

A jak współpraca z działem technicznym? W sensie ile się czeka na naprawę maszyny np.?

Witajcie, byliście na rekrutacji może teraz niedawno? Ile ten cały proces w waszym przypadku trwał? Widzę po wpisach, że ktoś swój chyba ocenił jako nieco dłuższy… są teraz oferty na Łódź oraz Rawę dla Tax Managera, stąd moje zainteresowanie. proszę o opinie ze wstępnej współpracy, czy znane są średnie przedziały placowe?

Nobody

Na jakie stanowiska mogę awansować zaczynając od pracownika produkcji? Czy jest taka możliwość abym mógł awansować na inżyniera produkcyjnego bez wykształcenia wyższego i tytułu inżyniera???

@Nobody

Wykształcenie minimum w trakcje. Inne wymagania to znajomość języka i komputera.

Zainteredowany
@Rekrutacja

Czy są poszukiwani liderzy zmian. Mam doświadczenie znam język angielski oraz proces wytwarzania włókna światłowodowego Ale nie mam inżyniera.

@Zainteredowany

Na ta chwile temat Liderów zmian jest zamknięty. Co do pozycji chief operatora=lider procesu= brygadzista są to osoby wybierane z osob które już pracują i maja doswiadczenie. Można zacząć od operatora i czekac aż zwolni się miejsce lub w wyniku rozbudowy pojawia się wolne miejsca. Ale tego stanowiska niekt nie obieca ani nie określi ram czasowych kiedy takie stanowiska się pojawia.

@Rekrutacja

Czy można prosić adres email do działu HR?

Xxxx
@Rekrutacja

No dobra, a czemu tak długo rekrutacja trwa? Podobno potrzeba jest ludzi, a już nie jedna osoba,z którą rozmawiałem powiedziała, że np nie dostaliście żadnego CV. Już mam 6 osób takich... Które by chciały tam pracować, ale jak dzwonią to nie dostaliście CV, mimo że CV jest wysyłane po 4-5 razy. Jakim cudem? To chcecie tych ludzi czy nie?

Roma

Nie szykują się jakieś przyjęcia znowu? Jakiś czas temu szukali laboranta np. Pasowałoby mi, dajcie znać, czy teraz są jakieś możliwości. Nadal dają te karty Sodexo, co oferowali w ogłoszeniu? O co z nimi chodzi? Pierwsze słyszę.

Nowy pracownik

A jak wygląda sytuacja na stanowisku inspektor jakości ? Jakie zmiany i stawki ?

Czy Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Produkcja - 3 lub 4 zmiany i tu trzeba przestrzegać Biuro i utrzymanie ruchu można się dogadac - raczej nie ma problemu

asdf

Możecie napisać, jakie są godziny zmian? Czyli od - do?? I jak jest na zmianie nocnej jesli chodzi o jedzenie. Czy na nocki firma zapewnia wyżywienie jakieś?

@asdf

6-14 / 14-22 / 22 - 6 produkcja 3 dni praca 3 dnie wolne 12h - Coloring Tak jest jedzenie. Firma dopłaca do posiłku 9pln

Iznzynier

- ang - znajomość angielskiego - doswiadczenie - zarobki do negocjacji - rotacji na tym stanowisku brak - czyli atmosfera w dziale ok

Jaki jest system pracy w firmie? Na ile zmian się pracuje? O której się zmiany zaczynają?

@Kandydat

they work 8 hr shifts 5 days a week

Zaciekawiony

W senie walą w …. Z wypłatami?Czy z robotą?A operator ile ma premi netto?

Rekrutacja

Zapraszamy do biura. Omowimy pasek i wtedy zobaczymy czy sie zgadza czy nie. Rzadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi.

@Zaciekawiony

Premia funkcyjna jest 400 do 1000 w zaleznosci od pelnionej funkcji. Mizna ja stracic jednak przez własna glupote czyli nie przestrzeganie zasad BHP lub nieusprawiedliwione nieobecnosci. A to sie zdarza coraz czesciej.

@Zaciekawiony

Bardzo dobrze mi się pracuje, jeśli chodzi o pensje jestem mile zaskoczona i u mnie się wszystko zgadza. Kierownik super i chińczycy też bardzo mili. Proponuję nie słuchać opinii tylko spróbować i przekonać się na własnej skórze wtedy będziesz wiedział.

Witold
@Ona

A to BHP, co trzeba je przestrzegać, by premii funkcyjnej nie stracić, to na na czym dokładnie polega? I jakie zarobki można tu wykręcić, w sensie jaka kwota podstawy i premia (jak rozumiem 400 - 1000 zł netto)?

@Witold

Zasady BHP to głównie ubranie służbowe noi w razie potrzeby okulary, rękawiczki itp. Po przepracowanych trzech miesiącach możesz zarobić około 4000 netto z sobotami więcej bo to są setki rozliczane co trzy mies.

@Ona

Te okulary i rękawiczki to w jakich przypadkach są dawane? Jesteś w stanie powiedzieć ile wychodzi bez pracujących sobót, czy one są obowiązkowe? Napisz jak są rozliczane te setki, bo nie bardzo rozumiem to.

@Karolina

Idziesz na szkolenie i otrzymujesz rzeczy które są Ci potrzebne i umowe 3500 brutto. Soboty są dla chętnych.

Magdalena
@Ona

Zostaw merytoryczną opinię o Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Podwale 83 lok. 7.4
    50-414 Rawa Mazowiecka

Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.