Opinie o Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. w Rawa Mazowiecka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. w Rawa Mazowiecka

Maja tam jakies stanowiska dla informatykow lub elektronikow, jakichs konstruktorow? Dla doswiadczonych. Gdzie oglaszaja prace, bo na portalach znalazlem tylko ogloszenia na proste stanowiska produkcyjne?

Obecny obserwator z produkcji
@Piotr

Napewno potrzebują tłumaczy…. Tylko musisz znać chiński… ale nie na takim poziomie jak tem pseudo chiński tłumacz K. o miękko ciepłych gestach Sporo do logistyki Jakości i laboratorium duzo tego jest

Nie czepiaj się
@Obecny obserwator z produkcji

To chyba nie jest miejsce do obrażania ludzi?! A jeśli nie jesteś zadowolony z tłumaczenia K to radź sobie sam z transalorem i nie marudź.

@Nie czepiaj się

No ja bylem na szkoleniu jak tlumaczyl ... Kabaret Nikt nikogo tu nie obraza ... Poprostu pisze sie jak jest. Kolega K nie ma pojecia o tlumaczeniu czy z angielskiego czy chinskiego... Blade pojecie o technicznym slownictwie. Ale w razie czego na ratunek tylka gra na gitarze...wiec kolejny kabaret

Dni skierniewic

Dlaczego skasowany wpis? Co tu kryć ktoś robi popis teraz mu wstyd? Trzeba było myslec przy kolejnym piwie i innych tematach. Na wspomagaczu ura bura… a teraz wstydz się. Pozdrowienia dla K

Omezrp

Praca fajna ale współpracownicy mnie czasami prześladują i mówią mi żebym się wziął do roboty:D

Kolezanka z biura
@Omezrp

K. Przestań się użalać nad sobą. Zamiast spacerować po biurze doucz się jezyków ewentualnie ćwicz na gitarze????

Condon

Póki co (usunięte przez administratora) na kółkach, codzienna zmiana decyzji. Chińczycy mówią jedno, za chwilę co innego a robią jeszcze inaczej. Podwyżki w najbliższym czasie nie widać. Jak tak dalej będzie to szukam innej pracy nich sami sobie te kable kręcą

Good luck

Powodzenia

@Condon

A ile pracujes? Na jakim procesie? Testy zdales?

Consulting
@Condon

Condon a na glowe próbowała? Debilu ...

Hania

Dolaczylam i jest spoko ostrzegal kierownik ze na produkcji ciezko ale wcale nie wszystko do nauczyenia.

Agata
@Hania

A długo zajęła Ci nauka żeby ogarnąć co i jak?

Hania
@Agata

Miesiac czasu ale to nie dzieki chinczykom tylko na dobra kolezanke Gosie trafilam :D

Czy kandydat na stanowisko Inżynier Procesu w firmie Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Kandydatka

Czy w firmie YOFC mogą znaleźć zatrudnienie kobiety? Są wolne etaty?

@Kandydatka

Pewnie tak , z tego co wiem to zatrudnili w środę dziewczynę na produkcję

Basia

Ile dają na początek w tej firmie na produkcję? Myślę o złożeniu cv

Konrad

Praca spoko bez wysiłku na starcie 4100

Karmel

Dla mnie ok

Leszek

Wpadly podwyrzki i ciasta byly

Tadzio

Waldi

Ile zmian na produkcji?

Obecny
@Waldi

Teraz 3 na koloże 2. Maja być cztery tak na rozmowach muwili ze wciagu3 4 miechow. Soboty pierwsza zmiana za setki płacone po 3 miesiach bo taki maja rozliczeniowy termin

@Obecny

A jaki argument stoi za tym, że chcą wprowadzić 4 zamiast 3?

xdd
@Olga

Argument zarobków firmy xD

Malina
@Waldi

3 zmiany

@xdd

Dobra, trochę nie czaję. Tzn., z tego co piszesz wynika, że firma wyjdzie na tym chyba na plus, a wyjaśnisz czemu?

Ludzie tu jest porażka obiecują podwyżki, operatorów i słyszysz będą ale nie wiadomo kiedy i tak od 3 miesięcy i nawet 3 tys nie ma łudzi brakuje do pracy bo za te pieniądze ludzie idą na l4

Obecny
@Nowy

Co Tyvwypisujesz....w piatek pierwsze wreczenia dyplomow i aneksow po testach o 11. Jak sie jest na l4 to nawet nie ma kiedy sie dowiedzieć.powodzenia. ps kolejny zebix i tyle

@Nowy

Co ty wypisujwsz... W pitek certyfikaty i anexy kierownicy dzwonili. Zobaczymy ile dali. Ale na l4 i na uz za duzo aie nie dowieszesz.

Do Marcin
@Nowy

Trzymaj sie w kazdym zakladzie tak konczyles.

Tumi

Naprawdę spoko ale trzeba pracować krążą plotki o podwyżkach w najbliższym czasie.

Do Tumi
@Tumi

Dziś podali podwyżki. Szły nie ma… ale wyrównanie w tył daja.

@Do Tumi

Podwyżki , ale pracy chyba

Tumi
@Anonim

Ja jestem zadowolony... Idz znajdz ... Na ta chwile jestes flustratem penie nic nie umiesz nic nie wiesz i nic nie chcesz umiec topowy sebix i tyle

Stary pracownik
@Anonim

...znowu placzek... Bazgroli ... Jak nie recepcja to kierownik ... Co jeszcze... ?

Nie polecam, szacunku brak do pracownika. Jest praca robisz nie tak. Chwila przerwy to znowu problem . Znajdą się kierownicy którzy mają wieczny problem i o wszystko krzyki.

Pracownik stary
@Anonim

Jak chcesz krzyki to idź na recepcja :) tam portierka daje czadu

@Pracownik stary

O której recepcji mowa ?

Basia2827

Cześć! po studiach bez doświadczenia jest to czego szukac? Nie chodzi mi o pracę na produkcji, ale bardziej biuro.

Kornel
@Basia2827

Są osoby na stażach, biorą też młodych inżynierów.

Ludzi tam jest podstawa 3500 brutto + karta Sodexo 100 zł zero rewelacji jak na te czasy

@Nowy

No ale chyba nie u każdego? O jakim stanowisku piszesz?

Mati

Jakie są widełki wynagrodzenia jako mechanik utrzymania ruchu? Oczywiście w ofercie nie ma.

Bylem
@Mati

Chcialem 8000 brutto bo 4xzmiany...propozycja byla na 6500 plus 20% premii za zminnosc. Zrezygnowalem

@Bylem

Ale to nawet nie dali Ci szansy ponegocjować? Twardo rzucili 6,5 tys albo nic?

Inna

Potwierdzam jak na Rawski rynek solidnie się zapowiada.

Xxx

Pracuje . Jak na nasz Rawski rynek praca jest okej . W miarę dobre warunki duży social, praca w dobrej atmosferze .

Waldek
@Xxx

A co w tym socialu jest? Warto się przenosić?

Sebic
@Waldek

Karta Sodexo 100netto, jedzenie 7zl na dzień, ubezpieczenie, Luxmed i 1 dzień urlopu płatnego w miesiącu kiedy się ma urodziny. Dla mnie spoko w porównaniu do tego co miałem ale trzeba pracować

Sebi

W tej firmie w Rawie jest tak że jak nie przyjdziesz do pracy i chcesz wziąć urlop na żądanie w poniedziałek to wylatujesz od razu nie szanują wogóle ludzi jako pracowników, mają wybitnego kierownika który wywala za byle co

@Sebi

Jak dugo pracowales? Jak zglaszam ze potrzeba daja urlopy na produkcji. Trzeba tylko papier wypełniać.

Zostaw merytoryczną opinię o Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Podwale 83 lok. 7.4
    50-414 Rawa Mazowiecka

Yangtze Optical Fibre And Cable Poland Sp. z o.o.