Opinie o Global Construction Sp. z o.o. w Świnoujście

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Global Construction Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Global Construction Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Construction Sp. z o.o. w Świnoujście

Pracownik Nowy wpis

Zastrzegam przed zatrudnieniem! Nie polecam firmy jak była pracownica ze względu na ten fakt że notoryczne nie wypłacają na czas pensji pracowników,kolejne (nie opłacalne) premię co prawda na słowach,gdyż po rozwiązaniu stosunku pracy absolutnie niema szans na rozliczenie z wynagrodzenia tylko drogą sądu.

Administrator Nowy wpis

Global Construction Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Inżynier Budowy kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 5800 będą osiągalne?

Kontrahent Nowy wpis

Nie Polecam współpracy, Firma wykonująca duże zlecenia a nie rozlicza się z kontrahentami, jeżeli zamiast pieniędzy chcesz mieć obietnice zapłaty "za tydzień" i tak przez wiele miesięcy to dzwoń.

Marian Nowy wpis

Jestem dumny z bycia częścią zespołu Global Construction. Profesjonalizm, innowacyjność i wsparcie dla rozwoju zawodowego sprawiają, że praca tutaj to czysta satysfakcja. Firma także angażuje się społecznie i dba o zrównoważony rozwój, co dodatkowo motywuje mnie jako pracownika.

Dobermann

A jaka kadra kierownicza przy robotach drogowych? Czy jest kierownikiem A.W koparkowy , który swoimi niekompetencjami wylatywał z wielu firm bo bardzo słaby z niego operator jest I bajkopisarz?

Marcin O.
@Dobermann

W firmie nie ma osoby zatrudnionej z inicjałem AW

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Global Construction Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Operator koparki powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Rafał

Nie polecam firmy nie wypłacają na czas a po zwolnieniu wogule nie płacą obiecują złote góry byle żebyś pracował jak naj dłużej

Szukam aktualnych pracowników których możnaby było zapytać pod kątem specyfiki współpracy z firmą Global Construction Sp. z o.o.. Czy można zatrudnić się na niepełen etat? Czy firma daje awanse? Dziękuje serdecznie za odpowiedź.

Natalia

Specyfikacja jest taka, że lepiej uciekać od tej firmy. Nie wypowiem się o awansach, bo wystarczy, że nie dają umów i nie wypłacają wynagrodzeń. Jedyne " awanse " się tam dostaje jedynie za " dobre pożycie " z Panem Arsenem czyli współwłaścicielem firmy, który zatrudnia kobiety tam tylko w jednym celu.

P.SSS.
@Natalia

Zgadzam się i popieram całkowicie... z doświadczenia Nie jesteś jedyną wykorzystaną kobietą tam, ale pamiętaj to NIE TY MASZ SIE WSTYDZIĆ, że spotkało Cię to. To oprawca powinien się wstydzić za nie pohamowane zapędy!!!

Natalia

Odradzam firmę, a na pewno dla przyszłego pracownika. Pracując dla tej spółki nie doczekałam się jakiejkolwiek umowy, pomimo upominania się o nią regularnie. Zakończenie "współpracy" z Panem Arsenem, niestety ale kończyć się może jedynie w sposób sądowny z uwagi na niechęć wypłacania wynagrodzeń. Odrębnym faktem jest również to, że w firmie panuje wyraźna atmosfera mobbingu, najmocniej wyczuwalna ze strony kadrowej Pani Magdy T. ( operations manager w aob consulting), która z uwagi na wcześniejsze "zażyłości" natury nie służbowej ze swoim szefem, utrudnia funkcjonowanie tym kobietom wokół, których kręci się aktualnie Szef z zamiarem nawiązania " relacji poza zawodowej". Dodatkowo mogę wspomnieć, że ta sama sytuacja, tyczy się spółki aob consulting, która również należy do wyżej wspomnianego Pana Arsena, natomiast aob consulting niestety filtruje opinie. Tym samym nie dowiemy się ile osób ma to samo zdanie co ja. Całość to dno moralne i etyczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Construction Sp. z o.o. - Świnoujście

• Jak się pracuje w Global Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Construction Sp. z o.o.?

Global Construction Sp. z o.o.
  • Armii Krajowej 14B lok. Iiip
    72-600 Świnoujście

Global Construction Sp. z o.o.