Accetis International Poland

Opinie o Accetis International Poland

Lidia

@Czarek pracujesz w firmie Accetis International Poland? Rozumiem, że możesz ją polecić osobom szukającym pracy? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

daria

angielski w PR to istotna kwestia, nie mówię już o wiedzy popartej doświadczeniem :)

Zadowolony klient

Polecam tę firmę, zarówno jako kandydat i klient. Pełen profesjonalizm. Firma od ponad 8 lat na rynku polskim. Zrealizowali wiele dobrych projektów. [usunięte przez moderatora]

Ernest

beznadziejna firma ZERO profesjonalizmu, naciąganie Klientów - firma w upadłości.

Czarek
@Ernest 16.11.2009 11:02

Firma z ponad 27-letnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej, bardzo daleko od upadłości, stąd nie rozumiem dlaczego ktoś (zwłaszcza w 2009 roku, kiedy firma przechodziła ogromny rozwój) może tak oczerniać innych? Osobiście, nie spotkałem się na rynku polskim z tak wysokim profesjonalizmem oraz klasą ze strony pracowników tej firmy. Jako kandydat prowadzony w procesie, będę zawsze pozytywnie myślał o zespole Accetis.

Zostaw opinię o Accetis International Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Accetis International Poland