Opinie o Health Labs Personal Care Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Health Labs Personal Care Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Health Labs Personal Care Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Health Labs Personal Care Sp. z o.o. w Białystok

Administrator Nowy wpis

W Health Labs Personal Care Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Export Manager. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Klaudka Nowy wpis

No hej, jest tu ktoś kto pracuje lub pracował już jako Junior Motion Designer? Piszą w opisie o programach, które trzeba umieć obsługiwać ale też podkreślony został ten wysoki poziom poczucia estetyki. Jak na rozmowie jest to sprawdzane?

Sylwia R. Nowy wpis

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko sprzedawcy w dziale call center. Miałam otrzymać odpowiedź do końca kwietnia czy zostałam przyjęta czy nie, Pani podkreśliła, że na pewno otrzymam jakiś feedback. Koniec kwietnia przyszedł i minął, a informacji brak. Doskonale wiem, co oznacza taka cisza, aczkolwiek postanowiłam sama zadzwonić, żeby ktoś poczuł jednak minimalną odpowiedzialność, że jak się coś mówi, to dobrze by było te słowa zamienić w czyny. Pani przez telefon, wręcz ze śmiechem, powiedziała, że ona już miała dzwonić żeby przekazać informację, że niestety nie zostałam przyjęta. Zapewne już miała wykręcony mój numer kiedy ja zadzwoniłam ;) Ok, zdarza się. Firma na dane stanowisko wymaga od pracownika przepracowania pół roku na umowie o zlecenie, nawet jeżeli nie jest studentem, z możliwością przejścia na umowę o pracę, jeżeli tak sobie życzy. Chyba nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że jeżeli praca spełnia wymogi pracy na etacie, to taka praktyka nie jest do końca zgodna z kodeksem pracy. Teraz rozumiem dlaczego tak często ogłoszenie widnieje na to stanowisko. To co mnie zaciekawiło na rozmowie, to to, że rektruterka sama przyznała, że różnie bywa z atmosferą w pracy bo pracuje dużo kobiet i jak to wiadomo, kobiety lubią się kłócić :) z jednej strony szacunek za nie wciskanie kitu, że w pracy jest atmosfera rodzinna, ale z drugiej strony czytając inne opinie, zastanawiam się, czy to faktycznie jest problem z pracownikami czy jednak słaby management :)

Helena

Data Analyst w Białymstoku ma zarobki na poziomie stołecznych, czy podlaskich raczej? Zaciekawiło mnie, że od kandydatów o wysoce analitycznych umysłach firma wymaga też wysokich umiejętności komunikacyjnych, co raczej rzadko chadza w parze. Jakoś jest to egzekwowane, może szkolenia w tym zakresie są?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

Zostaw merytoryczną opinię o Health Labs Personal Care Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Health Labs Personal Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Health Labs Personal Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Health Labs Personal Care Sp. z o.o.
  • Świętojańska 12A
    15-082 Białystok

Health Labs Personal Care Sp. z o.o.