Opinie o Andersen w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Andersen. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Andersen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andersen w Warszawa

Alina

Company is overall very good. Managers are supportive and have ears to listen. There's positive and attractive vibe here. Teams I worked in grow together, not thinking of their own.

Olen

- Responsive people (everyone is happy and ready to help you); - Flexible working hours, ability to work remotely; - Opportunities for career and personal growth; - A lot of perspectives and opportunities; - Many activities; - Opportunity to prove yourself as a specialist; - Opportunity to build a career from scratch; - Good salary.

Oleh

I like working in the company. Well-established processes.

Aksana K.

I've worked at Andersen for a year, and I am happy to be hired. The company’s culture is pretty positive, there are many people ready to help (this is especially important at the beginning). The company truly cares about your career and where you want to go. They organise lots of meeting devoted to deifferent topics (online and offline). Thanks to our managers I stay motivated.

UX UI Designer

Zdalnie;

Sprawdzanie angielskiego; Bardzo duże zadanie rekrutacyjne; Zrezygnowali ze współpracy, jak poprosiłem wysłać umowę;

Maksim_P

I have been working at Andersen for over 3 years. Every day I want to do more and more. The HR department works perfectly, management sees the efforts, good pay. I'm happy to work here! Recommend.

uciekac

Nie polecam. Fajna rekrutacja konczy sie na etapie rozmowy technicznej. Panie z HR i na rozmowie po angielsku sa bardzo przyjazne i mile. Ale rozmowa techniczna to porazka, widac ze ci ludzie techniczni maja zerowe doswiadczenie w prowadzeniu rekrutacji. W dodatku odczulem ze wkladaja cie do wora "zda", "nie zda" juz przed rozpoczeciem rozmowy technicznej. Pieniadze tez slabe. Zdecydowanie nie polecam, firma widac ze sciaga pracownikow z biedniejszych krajow slowacja, ukraina, rosja a teraz polska. Komentarze pozytywne to chyba tylko kupione lub pisane przez HR, to samo like/dislike..

XD
@uciekac

No no elegancko rzetelnie. Wyobraź sobie, że w takim modelu istnieje również rekrutacja od strony kandydata, ma firma to czego chce to "zda" nie ma lub nie oferuje "nie zda". W świecie gdzie istnieje coś takiego jak outsourcing klient wymaga konkretnych umiejętności. "Firma rekrutuje z biedniejszych krajów" na pewno taki był powód. Nie dlatego, że np. Firma została założona w Białorusi. A po drugie logiczne jest to, że w takim układzie najpewniej będę zgrywać osoby z kręgu słowiańskiego co by kultura nie różniła się zbytnio i było łatwiej spoić zespół. Odnośnie zarobków to żadnych konkretów nie podałeś, a ja sam śledząc rynek od dłuższego czasu widzę, że zarobki są bardzo podobne większości firm. I na koniec odnośnie kupowania opinii, polecam zaznajomić się ze zdaniem polskiego pisarza Alfreda Korzybskiego "Mapa to nie terytorium".

@uciekac

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że dobrze wspominasz pierwszy etap rekrutacji. Jeśli chodzi natomiast o rozmowę techniczną - w firmie zapraszamy do jej przeprowadzania naszych doświadczonych developerów. Ponieważ, jak zauważyłeś, na rynku polskim jesteśmy od niedawna potraktujemy Twój komentarz jak feedback, z którego wyciągniemy lekcje :)

Hello
@uciekac

"Uciekac", firma sama jest z Europy Wschodniej:) ma korzenia Białoruskie:) Firma ma 13 biur na Białorusi, Ukrainie i Rosji, teraz już i w Krakowie:)) Tutaj pracuje prawie 3 k osób z wyżej wymienionych krajów, ponieważ zarząd firmy sam mieszka w tych miejscowościach:) + pieniądze są jednym z rezultatów Twoich soft i tech skills:)) I, oczywiście razem z rozwojem technicznym obok idzie podwyżka + dodatkowe zadania przy wyższych poziomach tech umiejętności:) Nie może firma czasami zaoferować "żłote góry", bo w takim razie, nie będzie w stanie firma zaproponować pełnoprawny rozwój (czyli dokładnie mówię tutaj o pieniądzach) :)

Wojtek

Firma jest bardzo OK. Proces rekrutacyjny przebiegał sprawnie. Bardzo czytelne, jasne zasady. Wszystko na wysokim poziomie, bardzo klarowna struktura organizacji i sprecyzowane ścieżki rozwoju kariery - każdy może znaleźć cos dla siebie. Rozmowa z HR bardzo rzeczowa, dużo dowiedziałem się o samej firmie i kulturze pracy. Rozmowa techniczna też na wysokim poziomie i bez gnębienia pytaniami, na które można znaleźć odpowiedź w google w 5 minut. W sumie to była bardziej dyskusja która przypominała panel wymiany doświadczeń. Wysoko oceniam cały proces rekrutacyjny, ludzie zaangażowani w ten proces to prawdziwi profesjonaliści, a z takimi można rozmawiać godzinami i te rozmowy wcale się nie dłużą. Do tego dochodzi szeroki zakres projektów i obiecujący stack techniczny. Ostatecznie nie zdecydowałem się na współpracę, bo miałem równie atrakcyjną ofertę, natomiast firma wywarła jak najbardziej pozytywne wrażenie. Mam nadzieję że kiedyś będzie okazja na podjęcie współpracy.

Niko

Jak dla mnie - najlepsza firma!

W Andersen pracuję od pół roku. Ogólne wrażenia są pozytywne. Zespół jest fajny, wszyscy są bardzo przyjaźni. Procesy wewnętrzne są w porządku. Firma zapewnia komfortowe warunki pracy (wygodne biuro, sprzęt według preferencji - prosiłem o Maca i taki został mi przydzielony). Istnieje możliwość odbycia bezpłatnych kursów wewnątrz firmy w celu podniesienia kwalifikacji. Przy przydziale do projektu uwzględniane były moje osobiste preferencje. Ogólnie wszystko na mega plus!

Filip

Andersen to moja pierwsza praca. Generalnie planowałem pracować zdalnie, ale kiedy odwiedziłem biuro, od razu zmieniłem zdanie. Jest w nim super wygodnie i ludzie stwarzają przyjazną atmosferę! Firma zapewnia wszystkie niezbędne dla mnie benefity: Luxmed, Multisport, darmowy parking, wewnętrzne kursy z języka angielskiego. Ktoś napisał, że rekruterzy to porażka tej firmy. Kompletnie się z tym nie zgadzam, szukając pracy przeszedłem 4 rozmowy kwalifikacyjne w różnych firmach, najbardziej podobało mi się podejście w Andersen, czułem jakbym rozmawiał z koleżanką. Natomiast zbyt formalna komunikacja budzi we mnie wrażenie bycia na egzaminie, a nie rozmowie o pracę.

Daria

Jestem w 100% zadowolona z tego, że wybrałam pracę w tej firmie. Od samego początku proces rekrutacyjny przebiegał sprawnie. Miałam jedynie 2 etapy: najpierw z rekruterem, a później z szefem działu. Całość zajęła niecałe dwa tygodnie i od razu dostałam ofertę pracy. Największym atutem jest to, że co najmniej 2 razy na miesiąc mamy imprezy firmowe: kino, łyżwy, śniadanie w biurze - pomaga to dosyć szybko zintegrować się z zespołem. Samo biuro też jest rewelacyjne: 9 piętro z widokiem na Wawel i Mariacki, pyszna kawka i gorąca czekolada, codziennie owoce, jogurty, inne przekąski. A po godzinach planszówki, bilard, oraz nielimitowane prosecco :D

Były kandydat

Rekruterzy to pierwsza i ostatnia porażka tej firmy, z którą miałem do czynienia XD

Kasują opinie

A i po chwili usuwają komentarze negatywne

@Kasują opinie

Jak widać po żywej dyskusji wyżej, nie usuwamy komentarzy. :) Jeśli komentarz nie zgadza się z rzeczywistością lub nie dotyczy naszej firmy, decyzję o usunięciu mogą podjąć administratorzy strony https://www.gowork.pl/. Bardzo doceniamy dbałość o wiarygodność :)

Yhym
@Andersen

To gdzie post o tym jak wyglądają konwersację z Panią Aliaksandrą? Jeszcze wczoraj tu był… To ja może przypomnę, że Pani Aliaksandra zachowuje się co najmniej nieprofesjonalnie, bo szkoda więcej słów.

Na jakie benefity można liczyć w Andersen?

Benefity w Andersen obejmują: - Prywatne ubezpieczenie zdrowotne w całości finansowane przez firmę; - Karta Multisport uprawniająca do wstępu do wszystkich obiektów sportowych i rekreacyjnych; - Cotygodniowe kursy języka angielskiego z native speakerem; - Wewnętrzny system szkoleń; - Wygodne biuro w centrum miasta; - Strefa relaksu: bilard, szachy, PlayStation i nie tylko; - Imprezy firmowe - co najmniej dwa razy w miesiącu! - Zdrowe przekąski, świeże owoce i warzywa, jogurty, kawa i herbata.

rekrutacja

Chcialem doytac co sadzicie o ich "planie" na interna? "JS trainee'. bede przechodzil rozmowe rekrutacyjna, ale z gowy pisze ze trzeba sie przygotowac na pare miesiecy bezplatnej pracy. full-time 5 dni po 8h. trzeba miec wlasny sprzet. Dopiero po treningu i nastepnie praktycznyum treningu mozna liczyc na J1 = zarobki 3000PLN nastepnie po 3 miesiacach J2 = 3500PLN i kolejno po 3 miesiacach J3 = 4500PLN (nie ma podane czy jest to brutto czy netto, ale mam nadzieje ze netto). Ponoc praca 100% w jezyku angielskim z zagraniczymi mentorami, ale oczekuja ze bedzie sie przychodzic do biura w Krakowie. Jestem troche zdesperowany, otrzymalem sporo odmow z pracy na stanowisko Junior front-end deva wiec moze to jest jakas droga (200 osob na jedno stanowisko pracy)

frontend dev
@rekrutacja

Skoro nie możesz znaleźć pracy, to za mało umiesz bądź słabo umiesz. Chwytanie się czegokolwiek za darmo jest słabe, psujesz rynek i w sumie sam sobie w ten sposób udowadniasz, że Twoja praca/wiedza warta jest 0 PLN.

??
@frontend dev

Rynek jest nasycony juniorami i rekruterzy moga wybierac kandytatow po kolorach oczu.. Wiedza nie ma tu znaczenia, skoro juniorskie stanowiska to 2lata komercyjnego doswiadczena najlepiej w 5 jezykach. Mozesz spiewac teoria ale ptaktyka to praktyka. Nic dziwnego ze ludzie decyduja sie nawet na taka slaba darmowa praktyke zeby zlapac doswiadczenie. Z tego co widze to totalna klapa. Takie oferty psuja rynek pracy i okropnie zanizaja stawki. Ktos dostanie taka slaba oferte i jeszcze pomysli ze to norma!

@rekrutacja

Wynagrodzenia, które proponujemy są odzwierciedleniem tendencji na rynkowych. Jesteśmy też zawsze otwarci na negocjacje, a ponadto oferujemy bonusy finansowe za dodatkowe taski :) Staże w naszej firmie trwają standardowe 3 miesiące. Nie są płatne, ale stawiamy ogromny nacisk na to, żeby stażysta skorzystał maksymalnie w tym czasie. W biurze w Krakowie jest już wielu naszych specjalistów z zagranicy, dlatego wierzymy, że taka u boku mentora jest najlepszą formą rozwoju. Do biura zawsze zapraszamy, ale oczywiście nie wymagamy codziennej obecności :)

Filip

Rekrutacja przebiegła bez problemów, wszystko odbywało się punktualnie i w swobodnej atmosferze. W czasie rozmowy technicznej moje ewentualne błędy były od razu tłumaczone, więc mogłem poprawić swoją wiedzę. Zespół pracujący w Krakowie jest bardzo przyjazny, już od pierwszego dnia w firmie czułem się dobrze. Serdecznie polecam!

@Filip

Dziękujemy i cieszymy się, że jest Pan z nami. ;)

Ae

Jestem bardzo zadowolony, zarówno z procesu rekrutacji, zarobków jak i samej pracy. Proces rekrutacji był dość długi (osobno backend, frontend i management) ale na wysokim poziomie - po wszystkim dostałem uczciwy i zgodny z prawdą feedback. Stawkę na mocnego mida dostałem naprawdę wysoką - sufit widełek na to stanowisko. Praca bardzo fajna - wszystko przejrzyste i proste, bez zbędnych korporacyjnych utrudnień. Polecam firmę i na pewno zostanę tu na dłużej.

@Ae

Dziękujemy za opinię! Bardzo się cieszymy, że wszystko przebiegało tak, że jesteś zadowolony :)

Edek

Szczerze powiedziawszy nie podzielam opinii komentatorów, którzy zostawili negatywne opinie. W moim przypadku rekrutacja wyglądała naprawdę bardzo fajnie: rekruterka była bardzo wyluzowana, co sprawiło, że zupełnie się nie stresowałem podczas rozmowy kwalifikacyjnej; ona też przysłowiowo "prowadziła mnie za rękę" przez cały proces rekrutacji - więc pod tym względem organizacja jest na bardzo wysokim poziomie. Jeśli chodzi o samą pracę, to też uważam, że jest mega spoko. Bardzo ładne biuro, zawsze jest jedzenie, są napoje i częste imprezy integracyjne. Procesy wewnętrzne (typu ścieżki karierowej, hierarchii itd.) też są klarowne i zrozumiałe. Czasami zdarza się tak, że zawodzi komunikacja, ale to jest normalne (przecież ludźmi jesteśmy) i nie stwarza problemów. Ja osobiście polecam firmę m.in. dlatego, że krakowski zespół jest mega zgrany i przyjazny, a jeśli chodzi o samą pracę, to moim zdaniem firma zachęca i tworzy warunki do rozwoju osobistego i komfortowej pracy.

@Edek

Edek, dziękujemy za miłe słowa. Bardzo doceniamy Twoją ocenę i liczymy na kontynuację naszej znajomości!

Krasnov

Doszedłem do 3 etapu rekreacji, w którym miałem rozmowę techniczną z niejakim Romanem K. - zadał on pytanie, co to jest zmienna. Następnie klepał temat data types, gdzie po 15min odpowiadania na jego absurdalne pytania wreszcie wyczerpał temat data type i stwierdził, ze nie będzie kontynuował dalej rozmowy i się pożegnał.. Po czym dzis dostałem informacje o tym ze jego feedback to "learn js", gdzie praktycznie nie zadał mi żadnego pytania związanego z JS jedynie parę pytań ogólnych o typach danych w programowaniu. Masakryczne doświadczenie, jeszcze nigdy nikt mnie tak nie upokorzył na rozmowie rekrutacyjnej.

@Krasnov

Bardzo nam przykro, ale nie potrafimy dojść do tego, kiedy, ani z kim (wśród naszych rekruterów technicznych nie ma nikogo, kto nazywa się Roman K.) odbywała się rozmowa rekrutacyjna, o której Pan pisze. Bardzo prosimy o kontakt z nami i wyjaśnienie szczegółów, żebyśmy mogli podjąć właściwe działania :) Nie chcemy, żeby opisana sytuacja była identyfikowana z podejściem Andersen. Bardzo szanujemy naszych kandydatów i dążymy do tego, żeby godnie zaprezentować się na rynku pracy.

Rafal

Nie wiem skąd są tutaj takie opinie, ponieważ w moim przypadku rekrutacja przebiegła bez jakichkolwiek problemów. Wszystko zaplanowane, o wszystkim byłem informowany codziennie i nie spotkałem się z jakimikolwiek komplikacjami. Dobra i rzetelna firma dająca wszystkie potrzebne informacje. W samej firmie również jest bardzo przyjemna atmosfera i szczerze polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Andersen - Warszawa

• Jak się pracuje w Andersen?

Zobacz opinie na temat firmy Andersen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andersen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 68 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Andersen?

Kandydaci do pracy w Andersen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Andersen