Opinie o KRAFT ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KRAFT ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KRAFT ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRAFT ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Czy zdarzają się nadgodziny w KRAFT ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Dzień dobry, Na pytanie ciężko Nam odpowiedzieć ;) Agenci nie mają regulowanego czasu pracy, nie pracujemy od - do. Godziny pracy są różne, ustalane samodzielnie przez agenta Kraft Estate, pracują średnio 5-12 h dziennie. Wszystko zależne jest od zaangażowania. Pozdrawiamy! :)

Weronika Nowy wpis
@Pracodawca

A jak wpływa to na płace? Czy płaca za daną godzinę pracy zależy od tego w jakim jest czasie?

Pracodawca Nowy wpis
@Weronika

Pani Weroniko, Praca w pośrednictwie nieruchomości jest wynagrodzeniem za wykonaną pracę (system prowizyjny), nie jest to praca na umowę o pracę tylko kontrakt B2B, i zgodnie z prawem : Art. 179a. [Pośrednik w obrocie nieruchomościami] Pośrednik w obrocie nieruchomościami to przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dlatego, efekty pracy i wynagrodzenie jest płacone w momencie transakcji.

Olga Nowy wpis
@Pracodawca

A proszę powiedzieć ile trzeba mieć wypracowanych lat aby ubiegać się o pracę w Państwa firmie? A może jest możliwość doszkalania przy podjęciu pracy?

Pracodawca Nowy wpis
@Olga

Pani Olgo, można podjąć współpracę z Nami z doświadczeniem, jak i z brakiem - organizujemy szkolenia wstępne przygotowawcze do stanowiska, a następnie doszkalamy pracowników cyklicznie. Jeżeli chce Pani rozpocząć pracę, zmienić branże na nieruchomości to zapraszamy :)

Magdalena

Gorąco polecam. Kompleksowo zajęli się sprzedażą mieszkania włącznie z przygotowaniem profesjonalnej wideoprezentacji. Pan Piotr bardzo zaangażowany, znalazł kupców, zapewnił nam pełne wsparcie w załatwieniu formalności i sfinalizowaniu sprzedaży.

@Magdalena

Serdecznie dziękujemy, cieszymy się, że współpraca przebiegła po Państwa myśli, w odpowiednim czasie oraz zadowalającej cenie. Życzymy wszystkiego dobrego, Pozdrawiam serdecznie Ilona Szyja Prezes Kraft Estate

Agnieszka

Polecam usługi Biura Nieruchomości Kraft Estate. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli, nie potrafiłam sprzedać mieszkania przez 4 miesiące. Po nawiązaniu współpracy, świetnie przygotowali ofertę mojego mieszkania, po czym znaleźli nabywcę w przeciągu 8 dni! Pomogli w przygotowaniu dokumentów oraz polecili kupującym oraz mi fenomenalną kancelarię notarialną, która zajęła się bezpieczną transakcją! Polecam i jestem bardzo zadowolona! Agnieszka - sprzedająca nieruchomość.

Grzegorz

Przedsiębiorstwo bardzo profesjonalnie rekrutujące. Zasady proste uczciwe i jasne. Poziom szkolenia wstępnego bardzo wysoki i zdecydowanie przydatny zawodowo. Świetna atmosfera w pracy.

Firma KRAFT ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o KRAFT ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w KRAFT ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KRAFT ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRAFT ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

KRAFT ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRAFT ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ