Opinie o Klaro Krystian Braun w Radzionków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Klaro Krystian Braun. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klaro Krystian Braun o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaro Krystian Braun w Radzionków

Nick3

Witam tak jak jest opisana praca w firmie klaro Krystian Braun przez byłych pracowników to prawda na początku pracy jest świetnie szefostwo mile, uprzejme i pomocne, później to obrót o 360 stopni, wszystko jest na nie, większość pracowników co pracowało w tej firmie ląduje u psychologów jeszcze w trakcie umowy później zwalniają się sami. NIE POLECAM TEJ FIRMY ŻADNEMU, NAWET WROGOWI.

Łukasz Nowy wpis
@Nick3

Dzięki za ostrzeżenie. Czy ta rotacja spowodowana jest głównie niewłaściwą atmosferą ze strony szefostwa czy jednak stoi za tym coś więcej? Skąd właściwie taka zmiana nastawienia szefostwa? To dosyć dziwne ...

Nick 3 Nowy wpis
@Łukasz

Witam , te pytania trzeba zadać osobą którzy kierują firma nie powiem ze szefostwo, bo na to nie zasługują, jeżeli lubisz wyzwanie i dużą adrenalinę to możesz spróbować się ????????.

Nick4 Nowy wpis

Czytając poprzednie komentarze, jako były pracownik w pełni się zgadzam. Firma wizualnie zaniedbana, właściciel firmy nie przestrzega norm etycznych i pozytywnych wzorców zachowań. Nie liczy się ze zdaniem innych, traktuje ludzi instrumentalnie i z góry, z całym brakiem empatii. Ogromna Rotacja pracowników w tak małej firmie mówi sama za siebie. Nie polecam !

Łukasz Nowy wpis
@Nick4

Napisałeś "jako były pracownik", czy te powody, o których wspomniałeś w swoim wpisie sprawiły, że zdecydowałeś się odejść czy oprócz tego było coś jeszcze?

Nick2

Praca początkowo fajna, lecz jak inny były pracownik już wspomniał szefostwo to tragedia - zerowe kompetencje, zerowe zaangażowanie, całą brudną robotę zostawiają pracownikom, w zasadzie to całą pracę im zostawiają ponieważ ważniejsze są zakupy lub spotkania z znajomymi. Wybuchy agresji szefa albo wulgaryzmy szefowej gdy się poprosi ją o pomoc to nie jest coś na co normalny człowiek sobie pozwala a co dopiero pracodawca. Zostawanie na nadgodzinach albo wypowiedzenie umowy również nie jest zachęcające.... To miejsce na prawdę niszczy człowiekowi psychikę. Również nie polecam.

Jako były pracownik nie polecam pracy w Klaro Krystian Braun. Praca jako praca jest bardzo fajna, niestety Szefostwo potrafi tak zniszczyć psychikę swojemu pracownikowi że nie życzę nikomu. Po pewnym czasie zero poszanowania pracownika. A jeśli ktoś raz pójdzie na l4 od razu staje się wrogiem. Rotacja pracowników w tej firmie mówi wiele o sobie co świadczy o tym ze coś jest nie tak..... NIE POLECAM!!!!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Klaro Krystian Braun. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Klaro Krystian Braun - Radzionków

• Jak się pracuje w Klaro Krystian Braun?

Zobacz opinie na temat firmy Klaro Krystian Braun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042