Opinie o Bergman Profile Polska Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bergman Profile Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bergman Profile Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bergman Profile Polska Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Maron2

Może przed wymyślaniem nowych zasad oraz norm zastanowicie się nad zdrowiem oraz warunkami pracy pracowników? bo warunki pracy są gorsze niż w kopalni.

@Bodzio

Skoro twierdzisz że nie pracowałem w kopalni to najwidoczniej ty nie pracowałeś w bergmanie skoro twierdzisz że warunki pracy się poprawiły.

????

Bardzo dobra firma w Jeleniej Górze ???? dobre warunki pracy i płacy. atmosfera i pracujący tam ludzie powodują że do pracy przychodzi się z chęcią ???? tak powinno być ????

!!!!
@????

No kiedyś tak było ze przychodziło sie z chęcią ale od tamtego roku juz tak nie jest przyjęło sie parę osób które lubią strzelać z ucha i popsuła sie atmosfera kierowniczka sie zmieniła i słucha szczególnie tej jednej co lubi ze wszystkim do niej biegać i podpieprzac wszystkich zdjęcia SMS No tragedia teraz wszyscy musimy na nia uważać bo kabel starszny az sie nie chce przychodzić do tej roboty.

Co za bzdury wpisujecie do tego anonimowo a w taki sposób każdy może pisać co chce.Pracuję w tej firmie ponad rok i nie mogę narzekać ... Pracowałem w zakładach typu zorka,drex i tam dopiero jest (usunięte przez administratora). W Bergmanie nie jest idealnie ale nie jest najgorzej, praca jak praca, żeby zarobić trzeba wszędzie cokolwiek robić. Nie można narzekać na atmosferę i ludzi, którzy tam pracują, ze wszystkim idzie się dogadać i gdyby nie opóźnienia z wypłatami było by super ale nigdzie nie jest idealnie .Osobiście wolę dostać kilka dni później wypłatę i całość niż jak w innych zakładach ucinali pensje lub zwalniali ludzi z byle powodu.Są minusy i plusy jak wszędzie ale nie przesadzajcie... Ja ogólnie polecam tą firmę.

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ogólnie polecam firmę Bergman i życzę wszystkim takiej atmosfery w pracy i luzu... Wiem, że przychodzę, robię swoje i wychodzę... nie wyobrażam sobie rygoru i obozu pracy jak w innych zakładach oby to się nie zmieniło w tej firmie.

... Nowy wpis

Firma nie opłaca faktur na bieżąco. Biorą towar do oporu póki dają, a jak zrobi się problem bo ktoś zerwie współpracę to szukają innych jeleni. Są niewypłacalni !!! Omijać szerokim łukiem i nie wchodzić w rządna współpracę!!!!

Esteban Nowy wpis

Jak co miesiąc to samo. Przychodzi 10 a pieniędzy na koncie nie ma. Może niektórzy mogą czekać , na swoje wynagrodzenie.Ale są ludzie którzy mają opłat i kredyty.Wlasciciel firmy ma to gdzieś.Wymagaja od ludzi przezczegania kodeksu pracy a sami go łamią.

Yoy Nowy wpis
@Esteban

@Esteban PRZESZCZEGAJ to Ty słownika ortograficznego dobrze, że Cię już nie ma w tej firmie bo tylko gadać potrafiłeś i wprowadzać zamęt a do pracy lewe rączki miałeś.

Nick88 Nowy wpis
@Esteban

Pieniądze nie są na czas musisz się prosić o swoje wypracowane pieniądze bo przychodzi 10 i dopiero jak postraszysz inspekcja pracy to dostaniesz na czas ktoś kto nie ma wydatków niech robi za darmo nie polecam tej firmy choć sam jeszcze w niej pracuje

Bodzio
@Maron2

Nie siej fermentu. Pokaż firmę produkcyjną, gdzie nikt nikogo nie rozlicza z pracy czy nie ma jakichś norm. W kopalni też chyba nie pracowałeś. Warunki nie lepsze i nie gorsze niż w innych tego typu miejscach. Zapomniałeś albo cie nie było, jak było wcześniej. Jest poprawa.

@Bodzio

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bergman Profile Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Firma

Uwaga firma nie płaci pieniędzy za wykonaną usługę!! Faktura jeszcze z zeszłego roku sprawa oddana do windykacji. @Pracodawca

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Co wchodzi w socjal Bergman Profile Polska Sp. z o.o.?

Firma zewnętrzna

Ostrzegam przed tą zakłamaną firmą! Nie płacą za wykonane usługi - sprawę musieliśmy skierować do postępowania sądowego. (usunięte przez administratora)

Podwykonawca

Ostrzegam - Bergman profile i ten cały niby zarząd zbudowany z lokalnych cwaniaków - nie płaci za wykonane usługi - sprawa w windykacji i takich poszkodowanych jak ja jest o wiele więcej !!!!!! Proszę uważać bo firma ma duże problemy finansowe o czym nie mówi zamawiając usługi z maksymalnie długim terminem płatności !!!! Ostrzegam przed jakąkolwiek współpracą !!!!

Michaś

Czy w Bergman profile są bony świąteczne i wczasy pod grusza?

Czy Bergman Profile Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

أحمد

jedno wielkie śmietnisko, kabaret, (usunięte przez administratora) hipokryzja, praca nie warta zachodu. "Nieustannie rozwijamy swoją działalność, zwiększając potencjał produkcyjny" a deski w kibu od ponad pół roku nie potrafią wymienić.

Wojciech Ziegiert

Firma bergman profile stała się nie wypłacalna…

Czy w Bergman Profile Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

????

!!!!
@????

Griff

Rzeczywiście Szef spoko gość ale skupił się bardzo na produkcji a klapki ma na oczach jeśli chodzi o wszystko inne. Pozostałe zarządzanie firmą to kicha. Duża rotacja pracowników, kasa nie na czas, warunki takie sobie.

Misiu
@Griff

Dobrze piszesz szef spoko tylko szkoda ze nie widzi jak jego prawe ręce kręcą pozbyła się nie wygodnych osób które wiedziały co sie tam robi.Kiedys jak mu się oczy otworzą Władza się im skończy tylko żeby nie było za późno Panie szefie.

Misu

Najniższa karajowa .... Śmiechu warte nie kłam chociaż zarobki są spoko jak na te czasy (mogly by być wyższe) pracuję po 12 h i jak chcę pracuję więcej tu nikt nigogo nie zmusza do pracy po ad normę i napewno noe 16 h ... A to że zwolnili nieduolnego i tępego mechanika to dobrze bo nic nie robil i kase trzepał a i jeszcze brakuje gaduły co fermęt siał. Szef zawsze wysłucha i z kierwniczką idzie się dogadać jeszcze takie szefostwa nie miałem.

Krzychu
@Misu

Zapomniałeś dodadać że brak mistrza degradacja i najlepsza decyzja szefostwa przynajmniej jest spokój

Operator

Problem polega na tym ,że jak człowiek nie umie prac0wac to j na pracę siedzącą będzie narzekał . Zakład i ludzie na zakładzie sa ok kwestią dogadania i dotarcia się ze współpracownikami . Szef pozytywny facet do rany przyłoż nie jeden pracodawca może brać z niego i jego podejścia do pracownika . Załatwiania spraw wewnątrz na zakładzie . Problem polega w ludziach wymagaja złote góry od szefostwa ale sami w większości patrzą aby leżeć no szef nie widzi , a później pisanie jaki to szef zły. Powiem tak jak będziesz miał takie podejście do pracy każdy jeden zakład będzie zły jak i pracodawca. Panie Błażeju nie zmieniaj się Pan solidni pracownicy za Panem murem !!!

Misiu

Ona... Prawdę taka ze zlecenie i 3500 brutto i zapieprzanie w święta majówka się zbliża..także masz tu swoją prawdę.

Lubie Cię

(usunięte przez administratora) zarobki 5=6 tys takiej kasy nikt nie dostał a wrezultacie 3500 brutto to najniższa krajowa a warunki pracy (usunięte przez administratora)żadnej stołówki sniadania jedzą w śmierdzących szatniach żadnego ogrzewania i wszędzie (usunięte przez administratora) pracować w (usunięte przez administratora)każde jedne soboty i zmiany grafiku co chwilę. Więcej rządzących jak pracujących gumowe uszy lataja i kabluja a sami (usunięte przez administratora) robią..Nikt nie umiał dobrze kierować produkcją i przez to plajta tego wszystkiego nie odpowiedni ludzie na kierowniczych stanowiskach mechanicy (usunięte przez administratora) mieli na wszystko pracownik sam musiał robić przy maszynie strach było rece wsadzać do maszyn w takim stanie ze szkoda gadać (usunięte przez administratora)

Bożena

Jak firma dba o atmosferę w firmie? Sa jakieś spotkania i imprezy pracownicze? Widziałam w ogłoszeniu na pozycję Kierownik Działu Produkcji że napisali o życzliwej atmosferze. Ale jak firma konkretnie o to dba?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Bergman Profile Polska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Tak, na Karola Miarki w Jeleniej Górze

Iza

A powiedz mi czy rekrutacja składa się tylko z jednej rozmowy czy jest tego więcej?

@Iza

Tak, jedna rozmowa i albo decyzja od razu, albo po kilku dniach.

Weronika

Istnieje możliwość negocjowania stawki?

Tak

Ela

Czy kobiety też zatrudniają na produkcję

@Ela

Tak, teraz potrzebne są 3 kobiety

Zostaw merytoryczną opinię o Bergman Profile Polska Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Bergman Profile Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bergman Profile Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bergman Profile Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bergman Profile Polska Sp. z o.o.