Dodam jeszcze do opinii poprzednika, ze nie wywiązał się z żadnych obietnic . Prawie trzy lata bez wiaty śmietnikowej , budynek , elewacja wyglada jakby miała z 20 lat . Usterek w każdym mieszkaniu na osiedlu jest tyle ze tu kilkaset tys nie pomoże
Klient
13.11.2023 12:06
Inne
Ostrzegam wszystkich przed firma Dadadom reprezentowana przez dewelopera Pawła M. Jestem jego byłym klientem od paru lat nie można się doprosić o usunięcie wad sprawa właśnie idzie do sądu . Takiej bylejakości i fuszery to jeszcze nie widziałem jak ktoś przyjeżdża na oględziny łapie się za głowę . A Pan Paweł umywa ręce od wszystkiego . Jednym słowem zwykły (usunięte przez administratora)
Zostaw merytoryczną opinię o Dadadom Sp. z o.o.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.