Opinie o Altimetrik Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Altimetrik Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Altimetrik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altimetrik Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Cześć, do nas kiedy oferty mogły być wystawiane? niczego teraz w sieci na PL nie widzę a myślę wstępnie o pracy analityka. jakie specjalizacje mamy teraz dostępne? ciekawi mnie też jak rozmowa będzie wygląda w porównaniu do tych poprzednich

Kandydat Nowy wpis

Szkoda czasu na proces rekrutacyjny z tą firmą. Aplikowałem na stanowisko Senior Data Engineer. Rozmowa techniczna przebiegła dosyć szybko i pozytywny feedback otrzymałem po ok. 3 dniach. Według informacji na rozmowie technicznej po pozytywnej rozmowie technicznej i rekomendacji do klienta ostatnim krokiem jest decyzja klienta. Jednak decyzji tej nie doczekałem się od 1.5 miesiąca. Mimo, iż pisałem do HRów kilkukrotnie odpowiedzi nie otrzymałem. Z perspektywy kandydata szkoda czasu na takie rekrutacje, gdzie firma kompletnie nie szanuje kandydata ani jego czasu.

@kandydat Nowy wpis

Odradzam, proces ciągnął się ponad miesiąc. Nie dotrzymywali terminów feedbacku, które sami określali. Ostatecznie wynik negatywny - rzekomo klient stwierdził brak wystarczającego doświadczenia w technologii (5 lat?:D). Dziwne, że w pierwszej rozmowie tego nie stwierdzono i klientowi też nie przeszkadzało widząc cv organizować maraton. Generalnie zawracacze głowy, szkoda czasu i energii.

@@kandydat

To opóźnienie mogło być spowodowane niezdecydowaniem klienta? ciekawi mnie teraz co jest powodem, skoro na początku chyba było ok skoro tak piszesz? Czy możliwe ze chodziło o stawkę? Negocjowaliście jakaś kwotę? da rade się w ogóle zabezpieczyć przed tym? Skoro miesiąc minął?

FSI

W zasadzie spokojnie normalnie, fajne stawki, unikalne w sumie benefity (nie spotkałem takich jeszcze). Na chwile obecną można powiedzieć jeden z grupy lepszych pracodawców z jakimi miałem okazje pracować (zobaczymy co przyniesie przyszłość). Oczywiście jak zawsze są jakieś minusy, min. trochę słaby onboarding i powinna być większa klarowność projektowa. Generalnie nic co jakość szczególnie odbiega od rzeczywistości w innych miejscach. Ogólnie wrażenia pozytywnie.

Człowiek
@FSI

Możesz powiedzieć coś więcej o tych unikalnych benefitach? Czy chodzi np o służbową Tesle, z autografem E. Muska :)?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Hadoop Admin/ Data Engineer w firmie Altimetrik Poland Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
miecio

Odwołali umawianą od kilku dni testy techniczne bo rola zamknieta i wydzwanianie przez rekruterke.

Altimetrik Poland
@miecio

Miecio, dziękujemy serdecznie za podzielenie się Twoim doświadczeniem. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację- obecnie ze względu na sytuację na rynku zdarza się, że rola zostaje anulowana. Nie chcieliśmy w tym wypadku marnować Twojego czasu, a kontakt z rekruterką był kluczowy aby poinformować Cię o zaistniałej sytuacji.

xys

Jakis czas temu aplikowalam na stanowisko rekrutera do tej firmy (dokladniej do Wroclawia ). gorszej rozmowy nigdy w życiu nie miałam. w domu akurat było moje dziecko, które mimo, że nie przeszkadzało mi w rozmowie - bardzo przeszkadzało Pani która tę rozmowę ze mną prowadziła. także nie polecam osobom,które mają dzieci...szkoda waszego czasu

@xys

Nie zgodzę się z tą opinią, ponieważ pracuje w Altimetrik o jestem mamą. Po macierzyńskim rozpoczęłam pracę w Altimetrik i od samego początku mam pełne wsparcie i zrozumienie z strony leaderów do bycia rodzicem żłobkowicza (a wiadomo to wiąże się z wieloma nie planowanymi wydarzeniami). W moim odczuciu niewiele firm, wspiera i daje taką elastyczność aby móc pracować i również być zaangażowanym rodzicem. Nie zdarzyło się jeszcze aby ktokolwiek dał mi do zrozumienia że moja rodzinna sytuacja była dla kogoś "problemem" a pracuje już tutaj prawie rok. Osobiście w pełni polecam tą firmę dla rodziców.

odradzam

firma nie potrafi prowadzić rekrutacji wiedzieli z góry jakie kandydat ma doświadczenie i mimo to rekrutowali go po czym odrzucili za brak wyszukanego doświadczenia strata czasu i zawracanie głowy nieogary jakieś tam pracują

odpowiedź
@odradzam

rozmowa techniczna prowadzona tak, żeby zdegradować kompetencje kandydata i wmówić mu że nic nie umie

@odpowiedź

Poważnie... W Twoim przypadku tak było? Opowiesz o tym coś więcej jak to wgl., wyglądało?

polecam
@odradzam

Nie wiem jak wygladala twoja rozmowa, moja byla krotka i na temat, co mialem w CV bylo sprawdzone. W sumie to byla pierwsza tak krotka i merytoryczna rozmowa kwali. Zazwyczaj po kilka etapow o (usunięte przez administratora) marynie i zadawania miliona pytan o tym kim chce byc za eon i dlaczego nie prezesem :).

@polecam

No widzisz u Ciebie o cv przejrzeli u niego niestety nie i pewnie stąd ta rozbieżność. Ciekawe czemu w jego przypadku tego nie dopilnowali. Rekrutowała was ta sama osoba?

+ łatwa rekrutacja + czsami fajna atmosfera - tak źle zarządzanej firmy nie widziałem od dawna - przepływ informacji praktycznie nie istnieje - do projektów jest się zmuszanym ponieważ w projekatch które oferuje Altimetrik nikt nie chce pracować - wyrzucają w trybie natychmiastowym, nawet na Umowie o Pracą potrafią zmusić do podpisania porozumienia stron - mentoring, szkolenia itp praktycznie nie istnieją

Sylwia
@Anonim

A niby jak to przymuszenie wygląda?

Altimetrik Poland
@Sylwia

Dziękujemy za opinie na temat firmy i bardzo nam przykro ze Twoje doświadczenia nie były zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Firma przechodzi spory wzrost z czym wiąże się potrzeba dostosowania struktury, natomiast każdy konstruktywny feedback jest na bieżąco brany pod uwagę. Jednocześnie pragniemy jednak poinformować ze nie wręczaliśmy nikomu, a tym bardziej nie zmuszaliśmy nikogo do podpisania porozumienia stron. Zmuszanie do takiego porozumienia jest niezgodne z prawem i takie pomówienia traktujemy wyjątkowo poważnie.

kandytat

wszystko spoko. kasa wieksza niz chcialem. na razie bez problemu. po rozmowie technicznej dostalem feedback. dostalem tez prosbe o moje odczucia

@kandytat

O proszę, to spoko. ;) A te odczucia to jakie w końcu były?

kandydat
@Bożena

spoko, normalna rozmowa. troche pytan z cyklu sanity-check, a potem juz sporo o moim doswiadczeniu z produkcyjnymi produktami, ktore rozwijalem i utrzymywalem

@kandydat

Czyli już normalnie umowę podpisałeś i pracujesz? Masz okres próbny?

Ciekawy Kandydat

Ktoś z pracowników podzieli się opinią? Jak się pracuje? Jak tam work-life balance? Osobiście rekrutację oceniam dobrze (nie była trudna, raczej przeciętna rynkowa), po niej - pozytywny feedback i oferta. Zastanawiam się teraz nad przyjęciem jej.

@Ciekawy Kandydat

Ale o jakim stanowisku piszesz? I do kiedy musisz decyzję podjąć?

Nie polecam. Rekrutacja bardzo nie miła. Feedback również.

Zostaw merytoryczną opinię o Altimetrik Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Altimetrik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Altimetrik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altimetrik Poland Sp. z o.o.?

Altimetrik Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Towarowa 28
    00-839 Warszawa

Altimetrik Poland Sp. z o.o.