Opinie o Kura Warzyw Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kura Warzyw Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kura Warzyw Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kura Warzyw Sp. z o.o. w Poznań

JD Nowy wpis

Po pierwszym dobrym wrażeniu zbudowanym szkoleniami, przedstawieniem misji i założonych sposobów komunikacji dość szybko przychodzi reality check I zdajemy sobie sprawę że to praca jak w każdym fastfoodzie za minimalną ale zarząd chce wyrabiać sobie markę jednocześnie tnąc koszty gdzie się da. Zaletami pracy są świetna ekipa, ale od jakiegoś czasu morale zespołu spadają i coraz więcej jest żartów o wypowiedzeniach. Jedzenie jest dobre (jeżeli akurat mięso jest świeże a nie z dnia poprzedniego) ale cena regularnie rośnie a porcje maleją. Wypłaty są wypłacane na czas. System premiowy uległ zmianie i składa się na 2 częsci spełnienie targetu miesięcznego, który w każdej chwili może być podwyższony, i spełnienia targetu ocen na portalach zmuszając pracowników do żebrania o nie od klientów nawijając jak się da, tak samo jest z sprzedażą sugestywną gdzie wymagane jest by nawet od klienta który zdecydowanie powie nam co chce starać się nakłoniać na powiększenia i zestawy. Sprzęt psuje się regularnie nie ma tygodnia by coś nie działało. I pracownicy muszą sobie radzić jednocześnie świecąc oczyma przed klientami ponieważ przy zepsutym opiekaczu I tabace pod drzwi nie są w stanie wyrobić się i sprzedawać bułki. Wracając do jedzenia to skąpstwo właścicieli sprowadza się do tego że mięso po zmianach zawsze musi być przekładane do lodówki i wystawiane do sprzedaży następnego dnia, o ile kurczak sprawia wrażenie zjadliwego to od baraniny nie raz robiło się niedobrze i rozterki żałądkowe były murowane. Zmieniła też się receptura mięsa które teraz jest zalewane nowym "tajemnym" słonym sosem przez co co drugi klient narzeka i widać to w opiniach. Pracownicy a zwłaszcza kierownicy zmian zmuszani są do pilnowania każdego skrawka mięsa ponieważ są z tego rozliczani, kuriozalnym jest obraz kierownika zmiany grzebiącego w koszu i wysyłającego jego zdjęcie, i tłumaczącego się z każdej bułki brakującej w dziennej inwentaryzacji. Jedyny awans na który można liczyć to na klienta. Zatrudnieni na kierownicze stanowisko od razu zostaną osoby po znajomości. Dla góry pracownicy to tylko tabelki w excelu które można zastąpić w każdej chwili, kierownicy zmian dostają ciągle nowe obowiązki.

Były pracownik Nowy wpis

Sam zespół "szarych pracowników" tworzą w większości fajni, młodzi ludzie z którymi idzie się zżyć, ale I'm wyżej patrzysz w drabince społecznej tej firmy, tym gorzej. Idąc od góry, szef całej firmy, którą ma na własność, jest słońcem absolutnym którego zdanie zawsze jest ponad wszystkim mimo że jego decyzje są tragiczne, nieopłacalne i irytujące. Nie da się mu nic przegadać do rozumu bo nie dość że on zawsze ma rację, to jeszcze da Ci ochrzan za zwrócenie mu merytorycznej uwagi. Kadrowa, która jest (zaskoczenie) żoną szefa wydaje się jakby była wzięta z łapanki na to stanowisko. Ma problemy z poprawnym policzeniem godzin pracownikom przez co miesiąc w miesiąc większość zespołu musiała upominać się o brakującą część wynagrodzenia. Gdy człowiek coś od niej potrzebował czas odpowiedzi wynosił średnio 4 dni robocze i to po dwukrotnym upomnieniu się o odpowiedź, natomiast gdy ona czegoś potrzebowała to dzwoniła tak długo aż się jej telefon nie rozładował. Marketing tandetny i sztuczny, do uczestnictwa w którym często pracownicy są zmuszani pod pretekstem wyrażenia zgód marketingowych (którego podpisanie było obowiązkowe przy podjęciu pracy) mimo wyraźniej niechęci do uczestniczenia w filmie który obejrzą tysiące ludzi, odgrywając przy tym kiczowatą scenkę ze scenariuszem brzmiącym jak napisany dla żartów na kolanie przed egzaminem z opowiadania sucharów. Ponadto nowy dyrektor operacyjny, który był zapowiedzią zmian na lepsze w tej firmie okazał się dla tej firmy strzałem, ale nie w dziesiątkę, a w (usunięte przez administratora). Jego preferencje widać z kilometra, kiedy to sukcesywnie zastępuje mężczyzn w firmie kobietami, które to (podobnie jak niektórzy nowi w Kurze mężczyźni) są w przytłaczającej większości jego znajomymi z np. Poprzedniej pracy. Pracownicy regularnie odczuwają brak szacunku w ich stronę wiedząc, że ich zdanie się nie liczy, regularnie pracują długie godziny, mi zdarzało się po 16h w pracy i 4h snu wstawać znowu na dniówkę, bo przecież ktoś musi przyjść do pracy. Swego czasu było tu przyzwolenie na to, by niektórzy ludzie pracowali tu po ponad 300 godzin w miesiącu, a w Warszawie dalej takie osoby są i firma nie widzi w tym problemu póki pieniądz się zgadza. Ludzie z niektórych punktów potrafią wyjść z pracy nawet po 6 rano. Wynagrodzenie też jest śmieszne, bo kierownik zmiany po miesiącach szkoleń i dołożeniu masy obowiązków może liczyć na zawrotny dodatek w postaci +2zł do każdej godziny powyżej minimalnej. 2 złote na godzinę więcej od osoby, której jedynym zadaniem jest słuchanie kierownika i robienie swojej roboty na swoim stanowisku to dodatek za pilnowanie przebiegu zmiany, wypełnienie raportów, reagowanie na wszystkie sytuacje w lokalu, które czasami potrafiły być naprawdę męczące i stresujące, a także za branie pełnej odpowiedzialności za najmniejszą rzecz, która przebiegnie nie tak, nawet nie z jego winy czy winy zespołu. Czas wolny również nie jest respektowany, ludzie proszący o wolne najczęściej go nie dostają pod groźbą dycyplinarki za "nieobecności nieusprawiedliwione", a do osób na urlopie, L4 czy innych formach wolnego regularnie przychodzą wiadomości i telefony z pracy. Do tego ciągle są zmieniane standardy, czasem nawet w formie zmian bardzo dużych i znaczących, o których informacja często pojawia się w ciągu nie więcej niż 2 dni przed ich wprowadzeniem, nie dając zbyt wiele czasu na przyswojenie i zapamiętanie tych informacji. Podsumowując, jeśli Twoim celem nie jest zwykle dorobienie sobie przez 2-3 miesiące (o czym kategorycznie nie informuj ani przy rekrutacji, ani podczas szkolenia, ani w sumie nigdy, bo Cie odrzucą mówiąc że nie potrzebują takich ludzi) to nawet nie próbuj składać tu cv, bo ta praca Cie wyniszczy fizycznie i psychicznie. Ból pleców przestaniesz odczuwać tylko wtedy, kiedy ból kolan będzie silniejszy, poczujesz się totalnie nie szanowany, besztany za każdy błąd od samego początku, i niezależnie od stanowiska, które obejmiesz, nie będziesz mógł/mogła czuć się bezpiecznie, gdyż w każdej chwili mogą stwierdzić że jesteś osobą im niepotrzebną i dać Ci magiczny papierek z wypowiedzeniem, po czym "zupełnym przypadkiem" w ciągu tygodnia znajdą kogoś właśnie na Twoje stanowisko i to kogoś "zupełnie przypadkowo" spośród osób znanych przez wymienionego wcześniej dyrektora operacyjnego.

na szczeście były pracownik Nowy wpis

Knajpa która faktycznie była objawieniem, świetna atmosfera, zgrany zespół. Nastepnie coraz gorzej np. nierealne do wykonania procedury (na przykład trzymania kebaba), wymyślone przez szefa który za wydawką nie spędził dłuższego czasu, totalny bałagan, co pół roku nowe zmiany, nowe limity sprzedażowe itp.. Próbują zrobić tutaj sieciówkę jednakże każdy lokal jest inny i zupełnie to nie wypala. Wspólnik z Warszawy w ogóle totalny nierób, który chyba nic nie potrafi a jedynie jest pijawką. Żona szefa do niedawna jako jedyna z umową o pracę (!!!!!), też leniwa i przemądrzała, co wyraźnie pokazuje jak dziwna jest to firma. Pozwalniali wszystkich wartościowych ludzi K., S., P., M., A. itd i teraz zostałi sami obcy w tym manager którego ściągneli z innego korpo sprzedającego kurczaki, żeby nie wskazywać palcem. Ze świetnego miejsca zrobiło się to (usunięte przez administratora) gdzie nie polecam pracować. Szkoda nerwów, tym bardziej, że pieniądze nie są adekwatne do tego jak ciężka jest to praca (w porównaniu do innych gastro), nierzadko zmiany po kilkanaście godzin bez płatnych dodatków. Warto dodać, że jest tylko 2 pracowników którzy są w tym miejscu od samego początku (i na skraju wytrzymałości) a jakies 200 się przewinęło. ODRADZAM ZDECYDOWANIE!!!!!!

Były pracownik Nowy wpis

Jeśli ktoś zastanawia się czy zatrudnić się w Kurze Warzyw Sp. z o.o. zastanowiłbym się z dwa razy... :) Przez pierwszy miesiąc będą dla nowych pracowników bardzo mili, po czasie to się zmienia. Na rozmowie o pracę przedstawiają wszystkie "MISJE, WIZJE, WARTOŚCI" firmy które nie są absolutnie stosowane czy też prawdziwe w życiu codziennym. Dodatkowo zatrudnili dyrektora operacyjnego któremu absolutnie nie zależy na "dobro" pracowników. Będąc w Kurze Warzyw nie zauważyłem, żadnych dobrych decyzji tego dyrektora. Niestety bardzo szkoda pomysłu na biznes, właściciele oddali mu decyzyjność - zdecydowanie mogę określić, że dyrektor operacyjny psuje firmę od środka i wprowadził nepotyzm w pracy. Kończąc... jeśli ktoś chciałby znaleźć dobrą pracę w miłej atmosferze to zdecydowanie Kura Warzyw Sp. z o.o. nie jest pracodawcą który to zagwarantuje.

Czy rekrutacja na stanowisko Kierownik Zmiany w Restauracji w firmie Kura Warzyw Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kebap

W Warszawie jeden wielki (usunięte przez administratora) managerowie na lokalach to często dzieci. w lokalach brudno na kuchni i śmierdzi dziwne że nikt nie miał odwagi wezwać sanepidu. Pracujesz na zleceniu a wymagania jak na umowie o Prace. Brak poszanowania pracownika kończysz prace po 1 w nocy a na 9 musisz już przyjść na rano Obiecują wielkie premie a dostajesz tylko wymagania wymagania i wymagania. Napewno znajdzie się lepsze miejsce do pracy w gastronomii gdzie są lepsze warunki dla człowieka za takie pieniądze

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Kura Warzyw Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy kierownik restauracji?

Pracownik kebap master

Początki bywały ciężkie jak to w każdej pracy... Byłem szczęśliwym pracownikiem, wypłaty na czas, dużo premii i można dużo zarobić. Miła atmosfera w zespole i doświadczone osoby zarządzajace. Niestety z powodów osobistych musiałem zrezygnować z pracy aczkolwiek Kura Warzyw jest dobrym pracodawcą.

Nie polecam!!

Praca tam to jakiś żart, zaczynając od góry a kończąc na samych pracownikach. Przede wszystkim brak poszanowania dla pracownika, zdanie się w ogole nie liczy, a nawet bym powiedział że jest to źle odbierane, jeśli masz jakieś zdanie. Menagerowie to chyba z przypadku wybrani, szczegolnie na wrocławskiej, w ogole sie nie zna na tym co robi. Kazą sprzedawać towar, który sie nie nadaje do zjedzenia, np mieso które smierdzi. Pracownicy falszywi, udają że cie lubia a potem podpie**alają jak tylko maja okazje dodatkowo nieroby, trzeba wszystko samemu robic ale widac ze oni chyba lubia taki wianuszek wzajemnej adoracji. pełno dzieciaków co nawet nie odrozniaja ze są w pracy a nie w szkole i to jeszcze na stanowiskach kierownika. Podłoga dziurawa, można sie potknąć, malutenka szatnia, nie ma gdzie trzymac prywatnych rzeczy, nieuzupełniona apkteczka i można by tak wymieniać i wymieniać. Jedyne co to jest ok zarobic, bo są premie za sprzedaż, ale moim zdaniem szkoda nerwów. Szefostwo ma w (usunięte przez administratora) to co się mówi, dla nich jest sie po prostu tania sila robocza. Kupe pieniedzy inwestują w Warszawe, a w Poznaniu (usunięte przez administratora) smród i ubóstwo!

Bambo

Oceniam wzorowo lubię kebaby i swoją pracę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kura Warzyw Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Kura Warzyw Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kura Warzyw Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kura Warzyw Sp. z o.o.?

Kura Warzyw Sp. z o.o.
  • Karola Libelta 29A lok. 9