Karmat Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Karmat Sp. z o.o.

Mici

Karmat Sp. z o.o. ma się coraz lepiej, bardzo fajna firma, która zapewnia umowę o pracę od pierwszego dnia

...

Kładą jedną firmę, otwierają drugą, ale już nie są bezkarni.

XXX

Chyba na wokandach sądowych i w Prokuraturze oraz CBŚP :D

robert m

Ja juz jako byly pracownik moge tylko powiedziec jedno czlowiek ktorego mozna przylozyc do rany co do wynagrodzen to za moich czasow tez bywalo roznie ale byly na czas lub z opoznieniem tak jest w wiekszosc firmach tylko pracownicy nie zawsze moga zrozumiec ze wynagrodzenia dzialaja jak różaniec jeden nie zaplaci drugi nie zaplaci itd co odbija sie na finansach firmy a co z tym idzie na pracownikach co do sprzetu to z moich czsow byly napewno gorsze auta ale jak sie dbalo to sie robic czym mialo to tyle PREZES nie przejmuj sie i do przodu pozdrawiam

poszukiwacz

A gdzie karmat ma bazę z maszynami

@poszukiwacz 22.04.2013 19:00
A gdzie karmat ma bazę z maszynami

Jakimi maszynami?Oszukali sporo firm,banków, leasingów, wyciągnęli co trzeba- zbańczyli i otworzyli nową spółkę i to nie po raz pierwszy, taki schemat...

Szefuncio

Ci ktorzy to piszą (i nawet nie maja odwagi sie podpisac, pewnie dlatego, ze boją sie riposty) to zapewne Ci którzy zostali złapani na kradzieży paliwa , niedbali o sprzęt, naciągali godziny i ogólnie mieli ciągłe pretensje nie dając nic od siebie. Drodzy pracodawcy odradzam Wam takich pracownikow.

byly pracownik

pracowalem u (usunięte przez moderatora), kilka miesiecy ja nie nazekalem ale to co zaczol robic z koncem roku przegiecie ciagle spoznienia sie z wyplata maszyny zenada po prostu nie polecam

Firma Karmat Sp. z o.o.o w Poznaniu!!! ( usunięte przez administratora ) umowy, ciągłe spóźnienia z wynagrodzeniem ( usunięte przez administratora )! Nikomu nie polecam!

Zostaw opinię o Karmat Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karmat Sp. z o.o.