Osobus Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Osobus Sp. z o.o.

Lucyna

Świetna rzetelna firma,dbająca o pasażerów Kierowca Łukasz Głogów kompetentny,sympatyczny kierowca zawsze gotowy na pomoc . Pozdrawiam serdecznie i do miłego zobaczenia!!!

Ela
@Lucyna

Miałam przyjemność korzystać z usług tej Firmy. Podróż do Niemiec minęła bez problemu. Kierowca p. Andrzej był miły i uprzejmy. Na bieżąco informował kolejne osoby, kiedy dojadą do celu. Polecam usługi Firmy Osobus ze Złotoryji.

Bozena
@Lucyna

Witam jechałam wczoraj z PL do Niemiec ,bardzo dobry przejazd.Ja zwracam szczególną uwagę na logistykę.Milo jak przejazd jest dopracowany pod względem zbierania ludzi,A nie zwiedzanie całej Polski.Kierowcy pomocni i z pełną kulturą,oraz bezpiecznie prowadzą busa.Polecam jak najbardziej,sama już korzystam dłuższy czas.

Justyna

Serdecznie polecam firmę przewozową Osobus. Bezpiecznie jechałam do Niemiec z Panem Mariuszem kierowcą po stronie polskiej. Szybko i bezpiecznie trafiłam do celu. Mam nadzieję że droga powrotna będzie taka sama.

Wioletta

Super ekipa. Bezpiecznie..wesoło.. polecam

Dorota
@Wioletta

Piszesz jako pasażer, czy pracownik? Bo nie wiem, jak to odebrać, pasuje tu i tu, a mój mąż chciałby się przyjąć za kierowce, i nie ukrywam, ten wpis jest mega na plus, jesli chodzi o pracę :P

Bronisław

Cześć. Żeby świadczyć usługi przewozu w tej firmie to jakie trzeba kroki podjąć? Bo nie znalazłem żadnych starych ogłoszeń do pracy w tej firmie i stąd moje pytanie. Jestem doświadczonym kierowcą i szukam teraz pracy. Tu też bardziej opinie pasażerów, stąd moje pytanie. I tak zapytam, czy umowa o pracę, czy na zleceniach tu się jeździ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Osobus Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czy firma Osobus Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Lidia

Serdeczne podziękowania dla pana Łukasza z Głogowa z którym jechałam do Polski . Dzięki Panu Łukaszowi , jego przyjaznemu podejściu do pasażerów oraz profesjonalnej obsługi w czasie jazdy , wielokilometrowa podróż minęła niezwykle przyjemnie, spokojnie i szybko . Mam nadzieję że wszyscy kierowcy w Waszym teamie są na tym samym poziomie co Pan Łukasz. Pozdrawiam serdecznie Lidia Breiteinstein.

Małgorzata

Ogromne podziękowania dla Pana Piotra za przejazd w dniu 08 lipca po stronie Polskiej.Mimo wypadku (przewrócony autobus) myślał o tym jak się wydostać w upalny dzień z "korka" na autostradzie.Udalo się i wraz z pomocnym kolegą rozwiedli nas szybko po Wrocławiu???? W sumie także ogólne, podziękowania dla wszystkich Panów jeżdżących zarówno po stronie Polskiej jak i Niemieckiej.Punktualnosc,grzeczność,kultura jest dla nich priorytetem. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia.

Grześ

Cześć. Jak zacząć pracować jako kierowca w tej firmie? Bo ogłoszeń żadnych nie mogę znaleźć a szukam pracy i potrzebuję stabilnego zatrudnienia. Ktoś może napisać, czy jakieś testy robią przed pierwszymi wyjazdami? Jak dniówka teraz za kurs do Niemiec i czy nocujemy w kabinie, czy codzienny zjazd? Widzę, że pozytywnie tu oceniacie kierowców, więc chyba dobrze tam się robi, że każdy taki uśmiechnięty jeździ hehe ;)

Ruda

Jechałam w piątek 28 .04 fantastyczni kierowcy. Mili uprzejmi pomimo niegrzecznych pasażerów. Pozdrawiam dwóch braci bliźniaków ((jednojajecznych)). :-)

Natalia

Jak Podróżować to tylko firma Przewozowa ,,OSOBUS'' podróż z tak profesjonalnym kierowcą p.Waldek szybkie i bezpieczne dotarcie na miejsce.

Maria

Jechałam z firmą pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona.Kierowca Pan Paweł bardzo miły i uprzejmy.Polecam tego przewoźnika.

Krysia-Śląsk

Do pracy w opiece jeżdżę już z 8 lat i podróżowałam z kilkoma firmami. Ta jest w porządku dla mnie, i moich koleżanek z branży. Nie zostawiają klientów, są punktualni, kierowca jeden miły drugi mruk ale ogólnie w porządku. Czas podróży mógłby być trochę krótszy

Kryyyyysia
@Krysia-Śląsk

zostawiają klientów, zostawiają. Jazda z tym przewoźnikiem to rosyjska ruletka, bo albo przyjedzie, albo nie. Nigdy więcej osobusa.

Mariola
@Kryyyyysia

Po co kłamać??? Tyle czasu z nimi jeżdżę i nigdy nie zawiedli. Znam tyle osób z innych miast Polski w tym moje zmienniczki, które z nikim jeżdżą i nigdy nie zdążyło się , by coś takiego miało miejsce ...jednak zdarza się że to klient albo nie odbiera tel od kierowcy , albo jest nawalony i sobie śpi lub rezygnuje w chwili gdy kierowca jest pod jego adresem już... proszę nie kłamać!!!

Klientka
@Kryyyyysia

Jeżdżę od 8 lat i nie było takich sytuacji,informacja wyssana z palca

Mariola

Kolejny raz z Osobusem...i super kierowca o imieniu Łukasz. Grzeczny , kulturalny, pełny profesjonalizm. Niezawodna firma. Polecam .

ŻABUSIA DLW 120KG

KOCHAM JEZDZIĆ Z TĄ FIRMĄ MILI KIEROWCY NAJLEPSZY KIEROWCA PAN IREK , PODRÓŻ Z NIM TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ MYŚLAŁAM ŻE LECE SAMOLOTEM POLECAM . WESOŁYCH ŚWIĄT

Ati

Firma OSOBUS jest to najbardziej profesjonalna firma. Polecam bardzo gorąco usługi tej firmy. Super atmosferą a co najważniejsze 100% bezpieczeństwa. Kontakt z tą firmą przebiega bez problemu. Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz polecam naprawdę warto. Firma godna polecenia.

Michał R.

Firma godna polecenia. Mam okazję pracować w Osobusie. Ale kiedyś także korzystałem z przewowozu jako klijęnt. Teraz znam to od drugiej strony. Pozdrawiam serdecznie

Adam K

Większość negatywnych opinii na temat firmy Osobus moim zdaniem pochodzi od konkurencji-niestety na tej stronie każdy może wyrazić (nie zawsze prawdziwą)opinię całkowicie anonimowo. Byli pracownicy szkalują dobre imię firmy z powodów osobistych -urażone ego po rozwiązaniu z nimi umowy. Mnóstwo kierowców z innych firm transportowych zabiega o przyjęcie do pracy w firmie Osobus ,a kierowcy którzy odeszli do innych firm po pewnym czasie próbują odwrócić podjętą decyzję. Na Dolnym Śląsku firma jest liderem w międzynarodowym transporcie osób,tak że niepochlebne a w większości nieuzasadnione opinię są codziennością.

Małgorzata K.

Godna polecenia firma z, którą kilkakrotnie miałam okazję podróżować. Kierowcy jeżdżą bezpiecznie, bez pośpiechu. Miła atmosfera podczas jazdy. Szczególnie polecam Pana Leszka, jazda z nim to prawdziwa przyjemność, kierowca z powołania kulturalny i uśmiechnięty. Polecam firmę

Pasażer

Jadąc dziś 30.01.2023 do karschule mialysmy y do czynienia z aroganckim i wulgarnym kierowcą, można powiedzieć że bezczelnym .prawdopodobnie Pan Leszek. Proszę nigdy więcej jazdy z tym Panem

MKLKLLK
@Pasażer

dokładnie z tym samym kierowcą miałam do czynienia. Takie zachowanie to po prostu WSTYD

Dorota
@Pasażer

Nie zgadzam się z Pani opinią.Pan Leszek jest przemiłym i przesympatycznym kierowca.W życiu mamy różne sytuacje i każdego trzeba zrozumieć . Jeżdżę z tą firmą od 6 lat.polecam tą firmę

Uwaga jade busem 6 raz nikt mi nie dał paragonu za bilet. Czyżby brak kasy fiskalnej

Zostaw merytoryczną opinię o Osobus Sp. z o.o. - Złotoryja

• Jak się pracuje w Osobus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osobus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osobus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Osobus Sp. z o.o.