Osobus Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Osobus Sp. z o.o.

Hard

Pozdrowienia dla pana logistyka który wyznaczył trase ze złotoryi do Przemyśla katastrofa więcej nie radze nikomu thm busem jechać

Maria

Podroz bardzo sprawna, bardzo mily kierowca. Polecam ta firme.

@Maria

Panowie Piotr i Szymon bardzo mili i kompetentni kierowcy. Oby tak dalej

Zbigniew

Można się tu dostać do pracy jako kierowca? Czytałem że jeżdżą "od drzwi do drzwi" do Niemiec, Holandii, Belgii. Mam licencje na przewóz osób i doświadczenie. Czy firma czegoś jeszcze wymaga żeby się starać o prace tutaj?

Dalyan

Dzisiejsza podróż jest dla nas trudna. Jesteśmy zmęczeni i zdenerwowani jedziemy od 2 rano, a jesteśmy dopiero w Zgorzelcu- jest 15.05. Postoje- długie,częste, zmęczony i niewyspany kierowca. Wystarczy, że jeden bus się spóźni ,( np kolizja ) wszyscy czekamy. Teraz rozwożenie my na śląsk, potem Rzeszów czyli jeszcze jakieś 5 godz? Myślę,ze samolot pozostaje dobrą alternatywą, bo jest w podobnej cenie, a z lotniska do większych miast jest dobra komunikacja.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Osobus Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Pracował ktoś tutaj jako Kierowca Przewóz Osób? Jaka jest pensja? Ona jest stała czy jakoś uzależniona np. od wyjechanych kilometrów?

@Ewa

Dobrze płacą polecam

Barbara
@Benek

Dobrze to znaczy...? Są jakieś premie?

NIGDY WIĘCEJ

Najgorsza podróż!!! Kierowcy absolutnie bezczelni. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Viola

Serdeczne podziękowania za kierowcę Rafała z Bolesławca super

Agnieszka

Ja polecam tę firmę, jedzie się spokojnie, nie za szybko, są przystanki, żeby się rozprostować, bagaże zawsze były dobrze ułożone, kierowcy są mili i uczynni, przy przesiadce wszystko powoli na spokojnie przeniesione i sprawdzone dwa razy.

Z całego serca polecam. Pierwsza moja podróż z Osobusem i Panem kierowcą Szymonem W. i już kolejne rezerwacje zamówione. Punktualność, kultura na wysokim poziomie, częste przerwy na toaletę. Jednym słowem perfekcjonizm na najwyższym poziomie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Osobus Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Weronika

I się nie dowiemy kto, ale czemu od razu ich tak obrażasz? Tzn., nie wiem co miało tam paść ale pewnie coś wulgarnego? Też chyba jak popadnie to nie bardzo, bo co z prawkiem czy psychotestami?

Alina

Za 15 godzin jazdy nema przerwy do WC!!!!! Kierowca ne zatrzymywał autobusa

Pralina
@Alina

Droga Alino. Czy korzystajac z uslug tejze firmy to podróżowałaś autobusem czy busem(mikrobus)? Mam rozumieć że kierowca po 15h jazdy dopiero się zatrzymał na WC jak musiał paliwa dolac bo już się kończyło? I znając życie sama Pani z kierowcą przez te 15 godzin jechała? Zakładając że może i tak było naprawdę to radziłbym następnym razem poprosić albo zasugerować kierowcy zrobienia pauzy.

@Pralina

Naprawdę coś takiego przypuszczasz poprzez założenie? To możliwe, żeby kierowca wydolnościowo mógł tutaj taki wynik osiągnąć? Bo jak tak to niby podziwiam ale raczej firma pilnuje tu takich rzeczy? Chyba nie ma się o co martwić?

Janina

Nie polecam. Po wejściu do busa, Pan kierowca stwierdził, że musiałam mieć kontakt z kotami, a on ma silną alergię. Stanowczo zaprotestowałam , bo to nie prawda. Nawet powiedział, że będzie ze mną problem, gdy wsiądą inni pasażerowie. Na szczęście, Ci inni pasażerowie nie potwierdzili chorych insynuacji nawiedzonego Pana i trochę się uspokoił. Po przesiadce jechałam już z innym kierowcą i wszystko było Okey. Niesmak pozostał, z tą firmą już nie pojadę.

@Janina

Witam miałem podobną sytuację z tym kierowca,był agresywny i stwierdził że czuje ode mnie alkohol i mnie nie zabrał,pieniędzy nie odzyskałem i sprawie kieruje do sądu.

Sprawiedliwy

Wystarczy poprostu nie pic przed wyjazdem musiales byc niezle nakrochmalony dlatego Cie nie zabral w takiej sytuacji za swoje picie nie obwiniaj innych mi by sie nie usmiechalo jechac tyle godzin z osoba ktora zionie alkoholem

@Sprawiedliwy

Ano to swoją drogą, bo jeśli tak było to trudno się dziwić ale tak czy siak kasę raczej powinni oddać?

@Janina

Uwaga spam nieuczciwej konkurencji

@Benek

A gdzie to już widziałeś, że stwierdzasz tu spam?

haha
@Benek

Uwaga pracownik tej beznadziejnej firmy

Alicja

Kilkakrotnie miałam przyjemność podróżować z firmą Osobus,zawsze punktualni I rzetelni,kierowcy sympatyczni i pomocni szczególnie Pan Andrzej z Kowar I Pan Darek z Głogowa,zdecydowanie polecam ta firmę przewozowa

Pasazer

Nie polecam. Nie ogarniają logistycznie. Gubią bagaże podczas przesiadek, po czym żądają zapłacenia za ich dowóz. Trzy czekałam, aż ktoś przywiezie moja walizkę bo została wsadzona nie do tego busa.

Sprawiedliwy
@Pasazer

Uwazam ze mowisz nieprawde system przesiadek jest taki ze kierowca przychodzi po pasazera i to pasazer wskazuje bagaze do zabrania moze sam miales problem w rozpoznaniu swego bagazu a to jest juz zastanawiajace co ci spowodiwalo zaniki twojej papmieci

Halina

Trochę długo się jedzie ale za to mili kierowcy, tacy naprawdę w porządku.

Pasazerka

Miałam przyjemność podróżować do Niemiec i z Niemiec narazie 2 razy z Firmą Osobus i serdecznie dziękuję Panu Łukaszowi ,kierowcy busa za jego profesjonalne i kulturalne podejście do pasażerów.Pan Łukasz emanuje spokojem za kierownicą co jest bardzo ważne dla pasażera.Oby więcej takich kierowców...dziękuję I pozdrawiam...

@Pasazerka

Ale czemu tak właściwie miałby nie być spokojny? Masz jakieś wcześniejsze złe doświadczenia, że doceniasz coś co w kierowcy powinno być akurat normalne?

Kazet
@Weronika

Ja miałam już doświadczenia z innymi firmami gdy kierowcy mało, że byli nerwowi, to gnali jakby ich ktoś gonił. Ktoś inny w nocy tak głośno muzykę puszczał, że głośniki z tyłu tak ryczały, że aż w uszach bolalo. Jak grzecznie poprosiłam aby zmniejszył decybele, to na mnie z buzia wyskoczył, żebym wybrala pomiędzy muzyka a zasypianiem kierowcy. Ja na to, że może ustawić głośnik blisko kierowcy a nie żeby wszystkie głośniki ryczały. No to wyłączył całkiem. Złośliwy i tyle. Inny kierowca strasznie szarpał sprzęgłem przy zmianę biegów. Ja jestem też kierowcą i można płynnie zm8e iac biegi bez szarpania. To tyle z moich doświadczeń...

@Kazet

Ano to słabo w takim razie. :( A myślisz, że to szarpanie to też złośliwie? W sumie nie zgłaszałaś tego do nich?

@Kazet

Uwaga spam...

Benek

Solidna i najbardziej punktualna firma z jaką jechałem. Negatywne komentaże pewnie pisze konkurencja

Wkurwiony klient

Pierwszy i ostatni raz juz nigdy w życiu nie skorzystam z usług tej firmy

Zuzanna
@Wkurwiony klient

Ale niby dlaczego? Co się stało że się tak zdenerwowałeś?

Nie ma miejscu jest, że kierowca szuka pasażera wykrzykując imię i nazwisko pasażera. Kierowcy coś kiedys słyszeli o poufności danych?? Tak zwane RODO? Brzmi znajomo? może czas pracowników troszeczkę wyedukować, bo WSTYD.

Zuzanna

A jak inaczej mieli znaleźć pasażera? Mają jakieś inne dane jeszcze?

Szukam osób które zastały oszukane przez tą firmę,zamierzam założyć im sprawę prawno cywilna,sprawa jest wygrana,adamszczepaniak1986@gmail.com

Szczepan Adamiak

Mnie też nie zabrali bo byłem kompletnie nawalony(pijany). I choć się tego wypieralem jak tylko mogłem to przejeżdżający obok patrol lokalnej policji zweryfikował moja trzeźwość alkomatem. Nie czułem się pijany ani nawet lekko wstawiony gdyż dwa dni przed podróżą został odstawiony przeze mnie alkohol więc nie mam pojęcia w jaki sposób alkomat pokazał 2,74 promila. Miał ktoś podobną sytuację? Gdyż czuje się (usunięte przez administratora) przez wszystko i wszystkich. No a później się obudziłem.

Ja również zostałem (usunięte przez administratora) . Kwestie finansowe i spraw podatkowych.

Maria

Ale coś z tym zrobiłeś? Jaki finał miała Twoja sprawa?

@Maria

Sprawę zgłosiłem już do prokuratury oraz inspekcji pracy jak i urzędy skarbowego

Iza

A tak z ciekawości, to ile trwa rozpatrzenie takiej sprawy? coś w ogóle to dało?

Zostaw merytoryczną opinię o Osobus Sp. z o.o. - Złotoryja

• Jak się pracuje w Osobus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osobus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osobus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Osobus Sp. z o.o.