Osobus Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Osobus Sp. z o.o.

Wioleta Nowy wpis

Swój pierwszy wyjazd z Polski do Niemczech odbyłam właśnie z tą firmą obydwaj kierowcy bardzo mili uprzejmi i pomocni . Polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Osobus Sp. z o.o.?

Rozalia Nowy wpis

Miałam przyjemność korzystać z usług firmy. Serdecznie polecam, profesjonalnie, punktualnie i w miłej atmosferze wszystko zorganizowane. P. S. Szczególne pozdrowienia dla Pana Kierowcy z busa nr 1 (przejazd 25 lutego z Hamburga do granicy) :) Dziękuję:)

Mateusz z tira Nowy wpis

Witam. Ja krótko zwięźle. Wczoraj byłem świadkiem jak dziewczyna uratowała życie pewnej kobiecie, która wiozla do domu. Wielki szacun dla pracodawcy że ma tak konkretnych ludzi w firmie. Pomimo na początku szoku który ta dziewczyna dostała, zrobiła wszystko co w jej mocy. Takich ludzi się szanuje. Brawo dla niej. Mam nadzieję że dotarła do domu z pasażerami całą i zdrowa

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Osobus Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

hej, istnieje szansa, że będą poszukiwać kierowcy albo może już szukają tylko nie bardzo ogłaszają się w sieci? w necie widziałem, że całkiem porządne vany mają, więc to akurat na plus no i na plus, że pasażerowie zadowoleni, także liczę, że pracownicy również. Dalibyście znać czy trasy są tylko na terenie Polski i jak długo trwają? można liczyć na wole weekendy? jak nie na wszystkie to przynajmniej na jeden weekend wolny w miesiącu?

Ania Walat

Dzień dobry W imieniu swoim i dwóch koleżanek Marii Kaczmarek i Lidii Brzozowskiej chciałam zostawić bardzo pozytywną opinię o kierowcy firmy Osobus. Podróżujemy z tą firmą dość często. Nasz ostatni wyjazd z Niemiec do Polski odbywał się 23-go stycznia 2024 roku. Podróżowałyśmy z Panem ŁUKASZEM KILJANEM. To najwspanialszy, najsympatyczniejszy kierowca jakiego zdążyłyśmy poznać. Ośmiogodzinna podróż minęła nam bardzo szybko, w miłej atmosferze. Kierowca jest bardzo sympatyczny, kulturalny, ma profesjonalne podejście do pasażerów. Pełna klasa a przy tym bardzo dobry kierowca. Doskonale jeździ, bardzo płynnie i bezpiecznie. Ma dużą empatię. W ciągu całej podróży nie wykazał najmniejszych oznak zdenerwowania lub zniecierpliwienia. Chcemy jeździć zawsze z Panem Łukaszem Kiljanem.

Joanna

Super firma. Kulturalni , bardzo pomocni kierowcy. Przede wszystkim punktualni. J Na pewno jeszcze nie jeden raz z Wami pojadę. Polecam z całego serca

Witam. Widzę, ze firma zajmuje się mechaniką. Mogę prosić o kilka informacji na temat pracy i atmosfery panującej na warsztacie? Szukam pracy gdzie nie będę zmuszany do wyrabiania dodatkowych godzin. Czy tutaj byłaby możliwość pracy bez nadgodzin i pozostawania po godzinach? Wiecie czy poszukiwani są mechanicy?

16.07 wracałam z Lemgo do Kielc. Fantastyczny Pan Radek ( po stronie niemieckiej) i równie mily Pan Bartek ( po stronie polskiej). Wspaniali kierowcy którzy bezpiecznie dowiezli nas do domu. Mili,dowcipni i pomocni. Stworzyli wspaniala atmosfere na te kilkanascie godzin iazdy. Dziekuje.

Anka
@Ewa

Z panem Radkiem jechalam kiedyś z Holandii. Przemiły, kulturalny, pomocny. Zresztą jeżdżę z nimi od wielu lat, Mieli wówczs tylko kila busów, to były ich początki i prawie zawsze są bardzo życzliwi i kulturalni. Może kilka razy miałam eątpliwość z nerwowym, gburowatym kierowcą jechać. Jednak w ogromnej większości kierowcy mają życzliwe podejście do pasażerów. 15 stycznia jechałam w okolice Rottenbura, kierowca bardzo mi pomóg technicznie w pewnej sprawie.,mimi iż mieliśmy duże opóźnie z powodu blokad i kontroli celnej... Mimo to chętnie pomógł, choć zabrało to jemu sporo czasu. Pasażerki nie mogły się nadziwić, same peanu słały. Fajny, kochany człowiek. Pozdrawiam go serdecznie, chociaż nie wiem jak ma na imię????????????????

Anita

Pewnie zaraz ktoś mnie skrytykuje ale i tak powiem to co myślę o młodym kierowcy który wczoraj w godzinach nocnych przewoził pasażerów z jednej przesiadki na drugą raptem 1 godzinę ale to wystarczyło żeby mi podnieść ciśnienie. Był zarozumiały, arogancki wogule nie słuchał moich próśb o postuj choćby 3 minutowy z przyczyn naturalnych. Pan zarzucił mi że jestem nie przygotowana do podróży że miałam czas na swoje potrzeby na poprzednim postoju. Przepraszam że żyje! Tłumaczyłam mu że moje potrzeby nie chodzą wedle zegarka, biorę leki na nadciśnienie co powoduje ciśnienie na pęcherz. Potrzebuje 3 min żeby się zatrzymała żadne argumenty nie robiły na nim wrażenia, kazał mi czekać aż dojedziemy mówił jeszcze 60 kil pani wytrzyma ???? pani wytrzyma a mój pęcherz chciał eksplodować, dzięki Bogu inni pasażerowie wstawili się w moim imieniu wtedy dopiero kierowca zmiękł. Postuj zajął mu 3 min. Po wszystkim kierowca bezczelnie mówi mi żebym się nie denerwowała kiedy moje ciśnienie było już ponad 200 ???????? A teraz podziękowania dla Pana Tomasza i Pana Marcina bardzo mili panowie bardzo uprzejmi, pomocni dała bym im ???? obyście mieli więcej takich pozytywnych i dobrze wychowanych ludzi w waszej firmie czego życzę .

hej, wiadomo czy będą szukać kierowców? kiedyś pracowałem na tirach i mocno mnie to zmęczyło psychicznie, tutaj widzę, że firma robi kursy do Niemiec, ale jest to przewóz vanami ludzi. Na pewno na plus dla mnie jest to, że z tego co tutaj piszecie to niektórzy są w stanie wrócić po kilku latach do ich firmy, a szef jest całkiem w porządku. Moglibyście jeszcze coś wypowiedzieć się na temat zarobków i ile godzin w trasie dziennie jest kierowca?

Przejazd 05.01.2024 Bus nr.14 kierowca nakrzyczał na mnie za położenie torby na siedzeniu bez jego pozwolenia, stwierdził że można dopiero usiąść jak pozwoli,po dwóch godzinach jazdy zatrzymał się na bezplatnych toaletach , było strasznie zimno, poprosiłam go żeby następnym razem stanął na płatnej bo to nie jest pora na takie warunki był obrażony i powiedział do pasażerów że on nie jest klaunem i nie będzie zabawiał pasażerów.

PBoryś

byłem pracownikiem jak i niebawem wracam ponownie po ponad dwuletniej przerwie. Mimo że sam rozwiązałem umowę i nie zachowałem się fair ,to Szef przyjął mnie z otwartmi ramionami i dał drugą szanse jak na dobrego człowieka przystało . Osobiście jestem za i będe pozytywnie mówić o firmie nie tylko ze względu na przyzasadność że trzeba ale również i realiach życia codziennego. Kierowcy jak u każdego pracodawcy się rotują z różnych przyczyn jednak pragnę nadmienić że w tej pracy znacznie wieksza część jest wieloletnimi współpracownikami szefa . Chwalę sobie komunikację między kierownictwem d.s. wyjazdów krajowych jak i zagranicznych , dyspozytorzy świetnie i dobrze planują trasy przejazdu na specjalnej aplikacji co zdecydowanie ułatwia i poprawia komfort pracy w odróżnieniu od innych firm . Flota pojazdu jest nieustannie serwisowana i co chwile kupowane są nowe renault trafic oraz fordy transity customy w ramach poprawy bezpieczenstwa , zapewnienia komfortu kierowcy jak i pasażerom . Stawka moim zdaniem jest dobra jednak przy dłuższej relacji z firmą można śmiało renegocjować stawki co doskonale widać że szef nie jest sknerą i docenia dobrych kierowców . Praca nie jest trudna . Jest intuicyjna , obaczona całodobowym wsparciem technicznym przez dyspozytorów jak i kierownictwo , jednak trzeba liczyć się z tym zę jest to transport dalekobieżny i zaleca się wprawę lub gotowość do radzenia sobie w pokonywaniu duzej ilości kilometrów i znoszenia nie zawsze pozytywnych klientów , którzy raz na pewien czas sie pojawiają . Z pełną przyjemnością polecam pracę w Osobusie jeśli chcesz czuć sie jak w rodzinie z wartościami i przygodami jakie zastaną ci w pamięci na długie długie lata :) . Paweł Boryś

@PBoryś

A jak się wcześniej nie pracowało to jak myślisz, że jeszcze miejsce się tam znajdzie? Ja właśnie szukam jakiejś roboty, ale bardzo słabo w okolicy z czymś, a że mam uprawnienia to pomyślałem, że może tutaj. Biorą w ogóle takie osoby z zewnątrz bardziej obce ?

Firma OSOBUS Złotoryja .

Super przewozy, miła obsługa.Szczegolne uznanie dla sympatycznego Pana Łukasza z Głogowa.pozdrawiam serdecznie. Łowiczanka

Tyle widzę pozytywnych opinii, że zachwalają ludzie, tylko jakoś od pracowników nie za wiele. Można wiedzieć, jak tam się jeździ z nimi? Jaka stawka godzinowa jakie pory, może właśnie szukają kogoś? Byłbym chętny bo już drugi miesiąc się rozglądam za pracą i narazie niestety lipa

Pasażerka

Witam jeżdżę z tą firmą już od dłuższego czasu i do tej pory wszyscy kierowcy zachowywali pełną kulturę. Natrafiłam na Pana Rafała 2m opowiadacza , któremu buzia się nie zamyka , opowiada czego to on nie przeżył z klientami jacy to klienci nie poje..ani , jedziesz i słuchać sie tego nieda bo ciągle narzeka.

Jak tu dostać prace za kierowcę? Tylko z polecenia, czy o co chodzi, czemu nie ma żadnych ofert pracy, nawet tych ju archiwalnych? Ktoś już tu pytał o to samo, ale nie dostał odpowiedzi. Drodzy pracownicy, zlitujcie się i dajcie znać, czy jest zapotrzebowanie :) Klienci was chwalą, firma jakoś motywuje pracownika w takim razie? Nie wie, premiami, podwyzkami?

Czy w Osobus Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Iwona

Ocena 5 na 5 za przejazd z dnia 3 listopada busem nr 21. Profesjonalizm i optymizm kierowcy Adriana nie ma sobie równych.

Emil

Jak widzi się tak pozytywne opinie o przewozach to od razu się myśli aby w takiej firmie jako kierowca pracować. W poprzedniej w której pracowałem niestety pasażerowie się skarżyli na rzeczy na które nie miałem wpływu. Często jest tu rotacja na stanowisku kierowcy? W jaki sposób najlepiej aplikować skoro żadnych ofert w sieci nie ma? Pytam, bo szukam właśnie zatrudnienia w takim charakterze i chcę się załapać na dłużej. Umowę o prace tu dają, czy jak w większości firm na zlecenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Osobus Sp. z o.o. - Złotoryja

• Jak się pracuje w Osobus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osobus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osobus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Osobus Sp. z o.o.