Transrob

Wilków

Opinie o Transrob

lel

Ciężko udawać, że się pracuje w tej firmie @wils, raczej jak już przyjmują to osoba się stara, bo wie, że firma dobra, umowa o pracę i zarobki konkurencyjne

k

Jak ktoś jest leniem i szuka płatnej bumelki to niestety... dla mnie jedna z najlepszych, z dobrze wyposażonym taborem firm na naszym terenie. Godna polecenia.

Mariusz103

To nie prawda ,że firma dziadostwo!!!Transrob z Wilkowa koło Złotoryi jest naprawdę firmą godną polecenia. Autokary zawsze czyściutkie w środku i na zewnątrz,co do cen można się dogadać.. naprawdę Dobra firma tak, że ten ktoś paparapa jawnie kłamie lub zazdrości!!!Podkreślam że klimy działają bo jeżdze z tym przewoźnikiem

PAPARAPA

GORSZEGO DZIADOSTWA TO JA NIE WIDZIAL. WOZI NAS DO PRACY I NIGDY NIE PRZYJECHAL O CZASIE. LATEM W JEGO AUTOBUSACH PONAD 40 STOPNI , BO SZKODA NA REMONT KLIMY. KTOS NAPISAL , ZE SPRZET NIE WYJEZDZONY. JAK NIE JAK SREDNIA AUTOBUSOW PONAD 20 LAT. TO CO U NIEMCA NA SZROT TO U NAS NA TRASE.

Katarzyna

Firma godna polecenia,mają dobry sprzet Auta wygodne przedewszystkim sprawne niewyjezdzone,czyściutko pachnąco naprawde staraja sie by klient był zadowolony doświadczeni kierowcy Polecam firme transrob

tragedia, a nie firma !! oszukują , kantują i pracujeszpo 15h na dobe za psie pieniądze!! ODRADZAM!!

Anonim

TransRob najgorsze dziadostwo jakie powstało sprzęty narzędzia wszystko nie nad jace się do pracy.Finansowo ludzie kompletnie nie odpowiedzialni kantauja człowieka wymuszają ciężka prace.Gnoją człowieka na każdym kroku zwłaszcza kierownik od spraw nie potrzebnych.odradza kazdemu prace w tej firmie i jaka kol wiek w spół prace z nimi

Zostaw opinię o Transrob - Wilków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transrob