Opinie o Finpomoc Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Finpomoc Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Finpomoc Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finpomoc Sp. z o.o. w Warszawa

Gosia Nowy wpis

Cześć, szukam pracy w Warszawie. Pracowałam kiedyś w banku przy udzielaniu pożyczek. Czy takie doświadczenie będzie wystarczające, aby zostać tutaj zatrudnionym? :) Jeśli tak, to napiszcie, jakie zarobki są przewidziane. Będę wdzięczna za wszystkie informacje...

marcin Nowy wpis

wiele osob pisze ze maja kredyt w tej firmie krzak, ktos musi kosic niezle pieniadze na wyludzeniach. ja bym szedl prosto na policje od razu a nie splacal. ludzie zacznijcie myslec

Tomcio Nowy wpis

Można się tu dostać do pracy na doradce kredytowego? Z komentarzy widać że piszą sami klienci którzy wzięli pożyczki. A mnie interesuje praca. Jak ona wygląda? Kontakt z klientem tylko telefoniczny i online czy jest też biuro w którym udziela się kredytów? Ktoś z pracowników się wypowie?

swpojtej Nowy wpis

Czy ktoś w ogóle zna jakiś numer telefonu do "firm" FINPOMOC ORAZ DOBRAKASA .? Chcę im spłacić pożyczki sprzed miesiąca z odsetkami i ani mam ani konta do spłaty ani dokładnej sumy. WOJCIECH

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Finpomoc Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Jaki jest wkład kierownictwa Finpomoc Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Poszkodowany

Proszę o kontakt. Ktoś wziął na mnie kredyt w finpomoc. co robic?

Sławek
@Poszkodowany

Witam, też się dowiedziałem z raportu BIK, że Finpomoc udzieliła mi kredytu w wysokości 1 500,00 zł. A taka sytuacja w ogóle nie miała miejsca. Nie można znaleźć żadnego numeru do tej firmy. Masz jakiś pomysł...?

Syla

Finpomoc to nic innego jak szybka gotówka jedna z chwilowek. Spłaciłam pożyczkę w tej firmie tzn szybka gotówka i zapłaciłam 108zl za wyczyszczenie historii kredytowej i z tą właśnie chwilą została zaciągnięta na mnie pozyczka na kwotę 1000zl tylko że przelew pieniędzy miał być na konto kogoś innego tak wynika niby z umowy która widnieje na stronie szybkiej gotówki a której ja ani nie składałam wniosku ani nie potwierdzalam zawarcia. Kontakt się urywa nikt nie odpowiada ani na maile ani na telefon w którym sekretarka cały dzień mówi że nie ma wolnych konsultantów do rozmowy sprawę zglosilam już na policję no i oczywiście zastrzegłam dowód osobisty wystrzegajcie się to (usunięte przez administratora) i naciągacze którzy żerują na tak naiwnych ludziach jak my.

Proszę o pomoc ktoś wziol i na mnie kredyt. 515 782 003

Syla
@Kasia

Czy już udało ci się rozwiązać tą sprawę ?na mnie też wziął ktoś pożyczkę w Finpomoc

Tomo

Halo to podpucha prawidłowy numer do BIK to 223484444. To co dostajecie w sms to fałszywy numer oraz jak klikacie w link z sms to idziecie na fałszywą stronę. Dla sprawdzenia wpiszcie w nowym oknie BIK kontakt i tam widnieje info o oszustach

Jdh

Również wzięli na mnie kredyt, co zrobić gdzie jakiś kontakt

@Jdh

Wzięli kredyt? Jak do tego doszło? Opowiedz proszę, nawet nie wiedziałam, że coś takiego może się stać.

Katarzyna
@Jdh

Czy zdobył pań gdzieś kontakt z tą firmą bo mam podobna sytuację i nigdzie nie ma z nimi kontaktu

@Katarzyna

Telefon do nich jest wyłączony na meile tez nie odp a firma frezzl jest wiecznie zajęta mimo,że udzielają pożyczek ,nie informują w dniu zwrotu pożyczki i zautomatu jak zapomnisz spłacić refinasuje pożyczkę z takimi firmami jak dobra kasa czy finpomoc.Posplacie widniejesz cały czas w BIK więc postanowiłem wynająć firmę która się tym zajmie

@Jdh

zgłos na policje wtedy jak masz zgłoszenie nawet jak jest komormik to jest wstrzymana egzekucja z pismem z policji

Proponują skontaktować się z jakąkolwiek firma adwokacka która się zajmuję takimi sprawi,bo ta są firmy krzak które wykorzystują Twoje dane bez Twojej wiedzy a spółki która są zarejestrowane na Bonifraterskiej i Solcu to jedna wielka ściema

Wolny

Nie mogę znależć numeru telefonu do spółki Fin Pomoc a mmam przekonanie że ktoś wziął na mnie kredyt może pan go zna. Moj nr. tel.665786677

@Wolny

A co to ma wspólnego z tą spółką? Ciekawa jestem, czy masz jakieś podejrzenia, jak mogło do tego dojść.

Prośba o kontakt

Ktoś wziął na mnie kredyt w Finpomoc poszukuje jakiegoś kontaktu z tą firmą bo zaraz komornik zajmie mi pensje. Proszę o pomoc

Em
@Prośba o kontakt

Złożyłeś refinasowanie w firmie w której brałaś chwilówke i dobra kasa albo finpomoc spłaciła ja za Ciebie i teraz musisz oddać kasę do firmy w której miałeś chwilówke plus kolosalne pieniądze firmie która ja zrefinasowala

Helena
@Em

I w tej całej dość trudnej sytuacji nie da się prosić o więcej czasu na spłatę? Akcja komornica to raczej powinna być ostateczność...

DR
@Em

To jak to działa ?firma kupuje dług a ty spłacasz tu i tu???

Helena
@DR

No z tego by wynikało w sensie w tym drugim przypadku to nie chodziło o jakieś większe odsetki po prostu? Ciekawe ile konkretnie wynoszą

Emil

Witam ,Posiadam dwa kredyty w firmie dobra kasa i finpomoc nigdy wczesniej nie słyszałem o żadnych z tych firm wyskoczyły mi w raporcie BIK na kwotę 1600 i na kwotę 2000. W internecie nie ma żadnych danych do kontaktu ,a z informacji od Adwokata już toczył się wobec tych firm proces odnośnie wyłudzeń, jeśli ktoś z was posiada informacje odnośnie firm proszę niech pisze..

Bike

Na mnie ktoś wziął dwa kredyty w Prosta pożyczka sp zoo i finpomoc sp zoo. Tydzień wcześniej kupowałem rower na raty. Ktoś ukradł moje dane z dowodu osobistego. Czy ktoś też tak miał? Zakupy na raty. A potem w niedługim czasie ktoś wykorzystał te dane?

Sebastian

Dostałem alert BIK o pożyczce z tej firmy Niestety pożyczki u nich nie mam

Łukasz
@Sebastian

Próbowałeś to z nimi wyjaśnić?

Feliszek Mieczysław

Witam Dostałem od was kredyt niecelowy kredyt studencki jaka kwota bo był alert BIK o 17.09 a w ING nie ma żadnych pieniedzy co jest

Grzegorz
@Feliszek Mieczysław

Mam tę samą sytuację jak znaleźć kontakt

Bartek

Mam podobną sytuację tylko z firmą netcredit...Gdzie spłacić pożyczkę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Finpomoc Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Finpomoc Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Finpomoc Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Finpomoc Sp. z o.o.?

Finpomoc Sp. z o.o.
  • Bonifraterska 17