opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Deligoo Śląsk

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 100 ocen
Opinie(163)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(163)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Co robimy?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Rozwiązania dla biznesu
  • .
  • Zaufali nam
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Co robimy?

Nasza historia

Nasze wartości

Rozwiązania dla biznesu

Zaufali nam

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Deligoo Śląsk Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Deligoo Śląsk Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Deligoo Śląsk Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    11.10.2021 14:42

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek

    26.10.2021 15:34

    Pracownik

    Są karty paliwowe na Orlen więc nie wiem czemu tankujesz za swoje
    ReviewUserIcon
    ziomm

    22.09.2021 08:58

    Pracownik

    Hej, miło mnie zaskoczyli tak wiec opinia moze wskoczyc: miałem kłopot z własnym samochodem, dali swój na ten dzień. jak dla mnie ok bo każdemu się zdarza kłopot z samochodem a tu mają na to odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    Sergiusz

    23.09.2021 12:51

    Były pracownik

    Nu to mialesz sczescie. W wekszosci wypadkow samochodu nie daja.
    ReviewUserIcon
    Arek

    25.09.2021 10:46

    Pracownik

    Hej, potwierdzam, też miałem problem z samochodem (mechanik nie zdążył z naprawą) zgłosiłem do koordynatora a ten zaproponował mi auto zastępcze więc super sprawa.
    ReviewUserIcon
    Marek

    06.08.2021 09:29

    Pracownik

    Pracuje tu od roku i naprawdę nie ma na co narzekać, praca bardzo przyjemna. Od nikogo z góry nigdy nie usłyszałem złego słowa. Serdecznie polecam
    ReviewUserIcon
    Tomek

    05.09.2021 21:56

    Pracownik

    Racja, z szefostwem można się dogadać to też ludzie :)
    ReviewUserIcon
    Ela

    20.09.2021 23:18

    Pracownik

    Popieram ;-)
    ReviewUserIcon
    Jakub

    06.08.2021 09:29

    Pracownik

    Pracuje z nimi od tygodnia, są wymagający bo kładą nacisk na to aby zamówienia były na czas robione. Natomiast to co jest fajne to to, że nie wypuścili mnie na miasto i już mam jeździć tylko przeszkolili, potem wsiadłem do samochodu z innym kurierem, przeszkolili mnie. Od pierwszego dnia pracy wiedziałem co robić i jak to wszystko działa. Jak dla mnie praca przyjemna bo lubie jeździć autem a i kontaktów się dużo zdobywa bo ciągły kontakt z ludźmi, a ja to lubię :)
    ReviewUserIcon
    Eliza

    08.09.2021 15:55

    Pracownik

    Też jestem nowa, w sumie łatwa praca :)
    ReviewUserIcon
    Joker

    20.09.2021 23:08

    Pracownik

    Good napifki fajna praca
    ReviewUserIcon
    Tomek

    05.09.2021 21:51

    Pracownik

    W DeliGoo pracuję od 8 miesięcy więc mogę powiedzieć co nie co. Lubię jeździć samochodem i kontakt z ludźmi więc praca mi się podoba. Z plusów to elastyczny grafik, brak szefa na co dzień, więc nikt nad nade mną nie stoi i nie patrzy na ręce, do tego mam stawkę godzinową a nie od zlecenia a to jest dla mnie bardzo ważne. W pierwszych miesiącach jeździłem własnym autem ale potem przesiadłem się na służbowe. Tak, płacę za wynajem auta, ale nie muszę o nic się martwić, przegląd, serwis, wymiana opon nie interesują mnie, a do tego auta są nowe. Kara 500 zł za nieprzyjście jest, ale jak daje dyspozycyjność na dany dzień i dostaję zmianę to przychodzę do pracy, dla mnie to oczywiste. Jeśli oleje sprawę i nie przyjdę to są tego konsekwencję więc nie rozumiem dlaczego niektórzy na to narzekają. Owszem są sytuację awaryjne, ale nie zdażyło mi się jeszcze, żebym nie znalazł zastępstwa bo sam często biorę innych zmianę jeśli mam taką możliwość. W ostateczności można dogadać się z koordynator lub szefem. Więc jeśli ktoś dostał karę to jest sam sobie winien. Atmosfera wśród kurierów jest bardzo fajna często spotykamy się w restauracjach i gadamy jak czekamy na jedzenie. W ciągu dnia jest pomoc koordynator oraz support, są też inni kurierzy więc w sytuacjach awaryjnych nie jestem sam. Ogólnie polecam dla studentów tak jak ja ale nie tylko, praca łatwa, przyjemna i zarobić dobrze też można.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    02.08.2021 15:00

    Pracownik

    Będąc w jednej z restauracji natknąłem się na kuriera Deligoo zapytałem go jak wygląda praca w tej firmie , fajnie mi opowiedział jak to wszystko działa podał mi numer do szefostwa i za 2 dni zacząłem prace . Na początku po szkoleniu jak coś jeszcze mnie zastanawiało to miałem cały czas wsparcie ze strony kordynatora i innych pracowników. przyjemna praca w restauracjach zawsze jest z kim pogadać i można dostać zniżkę. Dodatkowo często bywają przesyłki z drogerii z którą firma współpracuje . Grafik jest elastyczny przez co mogę połączyć prace ze studiami.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    03.09.2021 08:10

    Pracownik

    Tak! Paczki z Hebe najlepiej sie rozwozi ;-) ale na inne zlecenia też nie narzekam ;-)
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    03.09.2021 08:14

    Pracownik

    Ja tez tak znalazlem prace w Deli ;-)
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.08.2021 12:38

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Alfred Hugecock

    02.09.2021 00:07

    Były pracownik

    Zapis o zakazie konkurencji też nie jest zgodny z prawem. Wypisane są tylko obowiązki pracownika wynikające z tego zakazu i kary za jego złamanie, ale o wymaganym prawnie obowiązku pracodawcy, czyli rekompensacie za przestrzeganie takiego zakazu nie ma. Pomijając też to, że w umowie nie jest sprecyzowany obszar na którym ów zakaz miałby obowiązywać, ani stanowisko, które ten zakaz obejmuje. Szanowny Pan Wojciech ma gdzieś uczciwość i po prostu nie zaprząta sobie tym głowy, ale z takim podejściem do płacenia pracownikom jakie ma, i poszanowaniem prawa życzę jak najszybszej i najdokładniejszej kontroli inspekcji pracy. ;)

    Kontakt - Deligoo Śląsk Sp. z o.o.

    Chorzowska 108 lok. 103 40-121 Katowice

    NIP:6342966200

    REGON:384155251

    KRS:0000800101

    https://deligoo.pl
    Branże: Transport i spedycja
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2021 16:55

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Przemek

    06.08.2021 11:00

    Były pracownik

    Przecież stawka to nie tajemnica, jest na umowie, więc jeśli nie odpowiadała, to po co się w to pchałaś? Szefostwo nie ma wpływu na reakcje każdego z restauratorów. Zresztą szef wielokrotnie stawał w obronie kurierów, jeśli wymagała tego sytuacja i wyjaśniał sprawy z restauracjami.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    04.08.2021 10:02

    Inne

    Czy w Deligoo Śląsk Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?
    ReviewUserIcon
    Ola

    04.08.2021 13:15

    Pracownik

    Właśnie wprowadzają Multisporta i dodatkowo masz w niektórych restauracjach zniżki na jdzenie ;-)
    ReviewUserIcon
    Konrad

    03.08.2021 11:13

    Były pracownik

    Jeździłem w Deligoo 7 miesięcy i naprawdę fajnie się tutaj pracowało . Miła atmosfera , fajna aplikacja do zleceń , elastyczny grafik jak miałem jakiś problem zawsze mogłem liczyć na pomoc innych pracowników i samego szefa. Jak bym mógł na pewno dalej bym tam pracował lecz wyjeżdżam za granicę.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    02.08.2021 23:04

    Pracownik

    Dzisiaj byłam pierwszy dzień i naprawdę jestem zadowolona ostatnie zlecenie przedłużyło mi się poza godziny pracy ponieważ klient wyszedł z domu mimo tego kordynator przedłużył mi zmianę i wrzucił zlecenie powrotne do centrum miasta ponieważ był to daleki kurs. Fajnie że firma dba o pracowników i chce dla nich jak najlepiej. Ogólnie bardzo przyjemna praca polecam :)
    ReviewUserIcon
    Marek

    02.08.2021 14:40

    Pracownik

    Pracuje już długi czas i jak najbardziej polecam pracę w Deligoo fajni ludzie ,miła atmosfera przez obsługę wielu restauracji poznałem fajne koleżanki . Dodatkowo wpadają napiwki co w ciągu miesiąca można uzbierać naprawdę fajną sumę. Szefostwo bardzo w porządku. Dodatkowo bardzo elastyczne godziny pracy , wybieram sobie dokładne godziny w jakich mogę pracować dzięki czemu mogę pogodzić to z innymi zajęciami . Jeżeli chodzi o kare za niestawienie się o pracy nigdy mnie ten zapis w umowie nie ,,ruszał,, ponieważ nie wyobrażam sobie nie przyjść do pracy gdzie sam wybieram sobie godziny w których jestem dostępny.
    ReviewUserIcon
    Matthias

    02.08.2021 11:20

    Pracownik

    Pracuję juz prawie rok, zawsze mam duzo godzin ktore potrzebuję, grafik jest elastyczny co pozwala mi na pogodzenie tej pracy z drugą. Sa opcje pracy w różnych miastach, firma współpracuje z wieloma restauracjami i wciąż pozyskuje nowe. Przesylki nie ograniczaja sie do posilkow, obecnie rowozone sa paczki co wskazuje ze firma sie rozwija i nie zamyka sie na nowe pomysly.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    02.08.2021 08:40

    Pracownik

    Polecam Firmę Deligoo Śląsk !!! Praca sama w sobie jest świetna, wypłata na czas, dobrze zrobiona aplikacja dla kurierów. Wśród kierowców panuje bardzo fajna atmosfera, większość stara się sobie pomagać. Z szefostwem zawsze można pogadać i dogadać sie w wielu kwestiach :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.07.2021 12:03

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kuba

    30.07.2021 18:40

    Były pracownik

    Luci cos Ci sie pomylilo, jestem bylym pracownikiem i nie lubie jak sie kogos oczernia. Nie ma takiej stawki a i wynagrodzenie zawsze mialem na czas.

    Zostaw merytoryczną opinię o Deligoo Śląsk Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.