Opinie o Cavilla Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cavilla Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cavilla Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cavilla Sp. z o.o. w Kraków

M

Zgłosiłam się do inwentaryzacji(ogłoszenie z olx) piszesz im dostępność oni niby wysyłają ci gdzie są jakieś inwentury. Co prawda piszą kiedy ale nie piszą konkretnego adresu sklepu, również spotkanie w kawiarnii w Gdańsku do godziny niby się dostosuje, w dalszej wiadomości mail jest tylko o założeniu konta w Pekao wysyłają linki. Nie wchodźcie w nie!!! Nie polecam jak można tak (usunięte przez administratora) ludzi!

Gdyby wszyscy "detektywi" Sherlockowie choć trochę wytężyli szare komórki to dotarliby do informacji, że firma Cavilla to tak na prawdę firma Imperia (nazwa handlowa może być dowolona) - ma wpisane w PKD "pośrednictwo pracy" oraz "działalność portali internetowych" a na stronie firmy są przedstawione zasady rekrutacji. Biorąc w niej udział zobowiązujecie się do otworzenia rachunku w banku Pekao. Wzięcie udziału w rekrutacji nie oznacza przyjęcia do pracy. Na wasze szczęście lub nieszczęście marketing afiliacyjny nie jest nielegalny, zabroniony, nie jest oszustwem - firma odprowadza składki, płaci podatki na czas, jednym słowem działa legalnie. Bagatela... od 2017 roku :) Natomiast wy wszyscy tworząc ten temat popełniacie przestępstwo z art. 212kk na szkodzę firmy Cavilla - która jest w Krakowie - nie w Stalowej Woli, jak Imperia. Pominę temat firmy WiktoriaFinanse która wynajmowała lokal w biurowcu "Metalowiec" w Stalowej Woli przed firmą Imperia. Adres 1-go sierpnia 12/615 Pozdrawiam detektywów :) :)

Zszokowany

To jednoosobowa działalność, sprawdzone. Od grudnia 2021 ta firma działa i zarobiła 1.7mln na "zatrudnianiu" w ten sposób. Właściciel zatrudnia do pomocy jedną osobę na umowę-zlecenie, płaci na czas podatki i składki. Skandal że coś takiego działa!!!!!!

niedoszły pracownik

W całej Polsce takie same ogłoszenia o prace w sklepie z alkoholem.(od zaraz) ,miejsce pracy pod adresem dziwnym(sprawdziłem na miejscu) ale ok wysłałem cv i tak jak w wielu przypadkach czekam .....spotkanie w kawiarni przeniesione, każą założyć konto w banku poprzez link itp itd , (usunięte przez administratora) Białystok.

Aga
@niedoszły pracownik

Włocławek jest to samo ogłoszenie przyjmą do sklepu z ekskluzywnymi alkoholami. Wysłałam CV i po kilku godzinach wiadomość na olx że pozytywnie rozpatrzona moja kandydatura I propozycja spotkania w kawiarni adres istnieje. Umówione byłyśmy na dziś lecz rano dostałam e-mail że z przyczyn technicznych przełożymy spotkanie na poniedziałek lub wtorek. W e-mailu była prośba o założenie konta w banku przez link Agencji pracy gdzie mają tylko jedną ofertę na stronie dziwne. A firma niby nazywa się mimario tylko że nie ma śladu po niej w internecie Lampka mi się zapaliła i szukając opinii na trafiłam na wszystkie tu opinie na szczęście

Olka
@Aga

Toruń to samo też do Galerii Alkoholu firma Mimario tylko szukając opinii w internecie nic nie ma o tej firmie. Mną się zapaliła czerwona lampka gdy po wysłaniu CV szybko dostałam odpowiedź że dostałam pracę i żeby założyć konto.Jak napisałam meila z pytaniem gdzie ta firma Mimario się mieści i że dlaczego mam zakładać skoro jeszcze nie mam umowy to oczywiście odpowiedzi brak.

Czy po rozmowie w Cavilla Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier SUR
Albéa Poland Sp. z o.o.
Uwaga Radom

Sytuacja identyczna jak opisali poprzednicy. Oferta pracy w Galerii Alkoholi. Propozycja spotkania w kawiarni pod nieistniejącym adresem. Wysłałam cv ale w linki z maila już nie klikałam. W mailu napisana cała litania i dodanych kilka linków niby to wzorów umów (sic!) a kolejny link do założenia konta w Pekao. Zapytałam o jaką kawiarnię chodzi...Zero odzewu. NIE KLIKAJCIE W ŻADNE LINKI.

Agqoe

W Elblągu to samo, uwaga.

Uwaga Zamość

Oferują pracę w sklepie medycznym, spotkanie w kawiarni która nie istnieje i nachalnie nakłaniają do założenia konta w banku. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Zniesmaczona
@Uwaga Zamość

U mnie tak samo tyle że w Lesznie w Wielkopolsce,odpisała od razu że mnie zaakceptowali mimo że tylko wysłałam zapytanie.Dostałam wiadomość na emaila z instrukcją jak założyć konto ale tylko w PKO SA.i wzór umowy.Tak myślałam że to przekręt bo po otrzymaniu wiadomości że podpiszą że mną umowę konto na Olx zostało dezaktywowane.Odpisałam na tego emaila że najpierw chciałabym spotykać się i porozmawiać,czekam na wiadomość i myślę że się nie doczekam.

Olka
@Zniesmaczona

To samo Toruń teraz do sklepu z alkoholem oferują "dobre" warunki wysyłasz CV i od razu info że jesteś zaakceptowany umawiają się na spotkanie w kawiarni i oczekiwania do założenia konta w PKO.Jak napisałam meila z pytaniem że w internecie nic nie ma o firmie która ma zatrudniać ani o agencji Coibossa zero odzewu. Zresztą dużo niespójności w meilu przedstawionym od niby potencjalnego pracodawcy.Dla mnie to lipa.

Kontakt od razu na Ty, omawianie umowy w kawiarni a nie w siedzibie firmy a podana strona w e-maili już nie istnieje Współczuję niektórym braku myślenia i zakładania konta w banku z byle jakich linków z internetu przecież to perfidne wyłudzanie danych

kandydat
@.

Wygląda na to, że nie tyle wyłudzenie danych, co zwykłe polecanie produktów bankowych - kazano kliknąć w link afiliacyjny, który prowadził do strony bankowej do założenia konta. Konto założone i kasa wpłynęła do autora ogłoszenia o pracę za skuteczne polecenie konta bankowego. Samo konto jest bezpieczne, to zwykłe konto bankowe, nie ma raczej wyłudzenia danych - żadne dane nie trafiały do autora ogłoszenia, a przynajmniej tak to wygląda w tej chwili.

wilczaq
@kandydat

Ja do nich też napisałem, też ten sam mail. Jutro mam jechać na spotkanie, gdzie będzie podpisywana umowa. Kazali przesłać numer konta z Pekao, nie zakładałem go z linku, bo konto miałem już wcześniej więc tylko wysłałem. Na godzinę i miejsce spotkania nawet nie odpisali.

x
@wilczaq

i jak, umowa podpisana? do mnie po wysłaniu numeru konta się więcej razu nie odezwał

@x

I coś dalej robisz z tym czy lepiej zostawić to?

xyz
@wilczaq

I nie odpiszą. Przechodziłam to już. Polecam nie fatygować się na miejsce spotkania. Nikt poza panem nie przyjdzie.

@xyz

I co Pani dalej wobec tego zrobiła? To ja nie rozumiem chyba, w jakim celu w takim razie się umawiają, co to ma wnieść?

Ren
@kandydat

Oby tak było, że to zwykłe polecenie i link afiliacyjny, a nie fałszywa strona banku. Niestety po kilku dniach wszystko znika z @ nie można wejść w żaden link, żeby porównać strony.

Marysia

Witam, wszystkich pokrzywdzonych przez tych państwa proszę o kontakt marysia.karczewicz96@gmail.com. Prosze napisać mi jak przebiegała wasza "rekrutacja" poradzę jak nakazać im usunąć dane i co robić żeby uniknąć konswekwencji (usunięte przez administratora)

Ren
@Marysia

Czy mogłabyś napisać nam wszystkim coś więcej? Jakie konsekwencje?

Alicja
@Marysia

Chodzi o to zakładanie konta? Ciekawa jestem czy ktoś był na tym spotkaniu osobiście? Rozmawialiście z nimi? Czy tych spotkań to po prostu nie ma?

Niewątpliwie to (usunięte przez administratora) W Zamościu to samo, spotkanie w kawiarni i td., oczywiście łącznie z założeniem konta. Chcę ostrzec wszystkich, którzy założyli konto przez linka podanego w wiadomości. Możliwe, że chodzi, nie tyle o samo założenie rachunku w PKO, ale o np. wyludzenie kredytu. Otwierajac rachunek bankowy przez internet, podajemy wszystkie swoje dane łącznie z Nr i serią dowodu osobistego. Uważajcie i powodzenia w poszukiwaniu pracy.

Klaudia

Witam wszystkich, Standardowo ogłoszenie o pracę w sklepie medycznym w Katowicach, spotkanie proponowane w kawiarni, a nie w siedzibie firmy/sklepie. Nakaz założenia konta firmowego w banku Pekao SA (od tego jest firmą, prawda?). Ogłoszenie oczywiście już usunięte z Olx. Umowa o pracę niby przez miesiąc przez agencję https://coibossa.wixsite.com/website Radzę uważać.

Xxx

Odpowiadając firmie na ogłoszenie o prace dostałam odpowiedz zwrotna, ze moja kandydatura została rozpatrzona pozytywnie i możemy umówić się na rozmowę o prace. Następna wiadomosc od firmy, która dostałam byla ze już możemy się umówić na podpisanie umowy tylko trzeba założyć firmowe konto w banku za pomocą ich linku. Ogłoszenia zostały usunięte. Przekręt!

Roquehime

Cóż, wszystko się zgadza z poprzednimi komentarzami. Od razu mi to śmierdziało jakimś przekrętem, więc nawet nie odpowiedziałam na maila z warunkami. Teraz mnie podkusiło, żeby odpisać to adres mailowy już nie jest dostępny :D

Kinga

Czy ktoś zalozyl konto w pekao korzystając z podanego linku? Nabrałam się, boję się konsekwencji..

asia
@Kinga

Ja jestem w podobnej sytuacji

@asia

Mam nadzieję, że faktycznie chodziło im tylko o zysk z banku za polecenie konta.. a nie o dane

Asia
@Kinga

Wydaje mi się ze tak, jednak warto zastrzec dowód osobisty

@Asia

Już to zrobiłam, konto również byłam zamknąć.

bart

TO SAMO ODRADZAM PROSZĘ UWAŻAĆ SPOTKANIE W KAWIARNI PRZY UL KTÓRA NIE ISTNIEJE TE SAME TEKSTY JAK POPRZEDNIK XYZ

XYZ

U mnie podobna sytuacja co większości osób tutaj. Trafiłam na ogłoszenie o pracę na stoisku z biżuterią w galerii (w której pracowałam wcześniej), ale takowe stoisko nawet nie istnieje i istnieć nie będzie. Wysłałam wiadomość TYLKO z pytaniem o możliwość pracy dodatkowej ze względu na to, że jeszcze się uczę. Niedługo później dostałam wiadomość zwrotną, że moje zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie i zapraszają mnie na spotkanie rekrutacyjne w kawiarni. Podali maila żeby podać datę i godzinę spotkania oraz napisać preferowany rodzaj umowy. Już wtedy zapaliła mi się lampka, że coś jest nie tak, ale napisałam maila z tymi informacjami, a dzień później otrzymałam wiadomość o tym, że właściwie pracę już mam i na spotkaniu podpiszemy umowę, lecz początkowo przez pośrednika, a dopiero po miesiącu bezpośrednio z pracodawcą. Wspominali o jakimś szkoleniu i o tym, że po tym czasie dopiero otwierają stoisko. Oczywiście na samym końcu widniała informacja o założeniu konta w banku PKO SA i że tylko ten bank wchodzi w grę, bo na to konto będzie wszystko błyskawicznie przelewane. Był również dopisek, że po założeniu konta trzeba wysłać numer bankowy w celu wpisania go do umowy (którą nie wiadomo nawet czy bym podpisała) i prosili o wiadomość kiedy już założę konto i wyślę numer oraz aby potwierdzić spotkanie. Zaczęło się to dla mnie robić bardzo dziwne, więc postanowiłam sprawdzić owego pośrednika i natknęłam się na te wszystkie opinie tutaj, które w 100% nakreślały całą sytuację. Także proszę na siebie uważać, bo to zwykłe wyłudzanie danych.

CF

Brak konkretnych odpowiedzi na postawione pytania, nie można się dowiedzieć choćby miejsca rzekomo wykonywanej pracy. Obiecane zwroty za przejazdy (chyba na piękne oczy), wysoka stawka godzinowa, pracuj ile chcesz i gdzie chcesz.. W mailu wysyłają link do założenia konta w Pekao SA, potrzebny przed spotkaniem. Śmierdzi ma kilometr wyłudzaniem danych.

Ebook
@CF

I chyba się nabrałam.

@Ebook

Czemu tak uważasz, co się stało? Ty w sumie tu pracujesz, to na co masz się nabierać?

Kamila
@CF

To nie wyłudzanie danych, tylko nakręcanie bankowi nieświadomych klientów. Sprzedaż taka jest karana. Klient musi świadomie wyrazić zgodę na kupno produktu, czy podpisanie umowy na daną usługę. To po prostu przekręt.

Kamila

Kochani, firma działa w oparciu na marketingu internetowym. Nie można teraz wprost reklamować usług banków, więc omijają prawo przez "polecenia". Nie oferują żadnej pracy - tylko zarabiają na "poleconym" linku do założenia konta bankowego. A ludzie szukają pracy i zgadzają się nieświadomie na tym przekręcie. Tu nazwa firmy, która za tym stoi: https://www.wiktoriafinanse.pl/

Nnnn

1:1 to co piszą tu inni

Śmieszka

Ja też to przechodziłam.Oferta pracy w sklepie internetowym w Jarosławiu.Pakowanie i wysyłka kosmetyków.Ja nie wysłałam CV bo nie miałam,tylko napisałam podstawowe informacje bez adresu i zdjęcia,po prostu napisałam tak ogólnie nie szczegółowo.No i się odezwali.Zaakceptowali moje zgłoszenie.Konto na olx anulują.Kontakt tylko email.Spotkanie w kawiarni-adres na mapie się zgadzał.Nawet podali adres pracy i też się zgadzał na mapie. Na następny dzień wiadomość że nie może się spotkać bo coś jej wypadło.Wysyła link żeby założyć konto online w banku PKO SA. Zaświeca mi się lampka,że jeszcze się nie widzieliśmy,nie znamy się i nie wie czy jej się spodobam a każe mi zakładać konto w banku,chociaż konto już mam w banku spółdzielczym. Ona mi pisze że te dwa konta muszą być bo na jedno będę miała przelewaną wypłatę a z tego PKO SA mam opłacać kurierów i ewentualne zwroty klientów i żeby pieniążki się nie mieszały. Zresztą ja takie sprawy załatwiam osobiście,i jak im tak napisałam to kontakt się uciął bo nie klikłam od razu w ten link i nie otworzyłam tego konta. Poczytałam w internecie i prowadzę tą grę z nimi. Jednak zero odzewu. Przestrzegam wszystkich przed takimi OSZUSTAMI !!!

Śmieszka
@Śmieszka

No i oczywiście każą przesłać numer założonego konta bankowego PKO SA,który będzie od razu wpisany w umowie kiedy spotkamy się w kawiarni.

Zostaw merytoryczną opinię o Cavilla Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavilla Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavilla Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavilla Sp. z o.o.?

Cavilla Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wadowicka 7
    30-363 Kraków