Opinie o Cavilla Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cavilla Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cavilla Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cavilla Sp. z o.o. w Kraków

Bartłomiej

Rzetelna, konkretna firma. Lider w swojej branży. Niestety konkurencja nie śpi i wynajmuje boty do szkalowania i oczerniania firmy na forach internetowych. Sprawa zostanie zgłoszona odpowiednim organom!

Bożydar
@Marta

Na (usunięte przez administratora) mogą liczyć bo to banda (usunięte przez administratora) Domagają się założenia konta w danych bankach, czerpią z tego profity, kto wie do czego jeszcze wykorzystują rachunki. A osoba odpisująca z maila firmy podająca się za Bartłomieja jest zwykłym bezczelnym chamem, który w dodatku przyznaje się do tego procederu. Gdy „ofiara” da się nabrać i zakłada konto spotkanie rekrutacyjne jest przekładane, w rzeczywistości nie odbywa się nigdy

Ostatnio sama padłam ofiarą (usunięte przez administratora)danych osobowych. Firma WeForce, która po prostu nie istnieje. Sytuacja miała miejsce w Bydgoszczy, gdzie rzekoma firma ma niby siedzibę na ulicy Fordońskiej 2A, w rzeczywistości taki adres nie istnieje. Jest biurowiec na ulicy Fordońskiej 2, ale nie mieści się tam żadna siedziba tej „firmy”. Nie byłam jedyną osobą, która przyszła tam na rzekome spotkanie. Dostałam maila gdzie wszystko niby było szczegółowo opisane, oczywiście wymagano założenia konta w banku Pekao. Po założeniu konta każda forma kontaktu z rzekomą firmą nagle nie była możliwa. Na OLX użytkownik został wyłączony, a na wysyłane maile z mojej strony dostawałam tylko powiadomienia, że mail nie został dostarczony. W dniu tej niby rozmowy Pani z recepcji biurowca poinformowała mnie, że taka firma nie istnieje i nie jestem jedyną osobą dlatego od razu usunęłam konto, zastrzegłam wszystkie dane, które podałam oraz udałam się na policję, niestety policja nic na tym etapie nie zrobi ale polecam założyć sobie konto w BIK, gdzie w razie wykorzystania danych dostaje się powiadomienia.

Racjonalista Nowy wpis
@Anonim

Powtórka z rozrywki. Aplikowałem na stanowisko kierowcy-zaopatrzeniowca umówione spotkanie na 19.02.2024r. w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 2A (brak takiego adresu). Następnie informacja na e-maila, że spotkanie może się odbyć w dniu 14.02.2024r. lub dniu 15.02.2024r. lecz wcześniej jest konieczność założenia konta bankowego w celach służbowych ( do przelewów na paliwo, zwrotu kosztów badań lekarskich) .Po treści e-maili można wywnioskować duże ukierunkowanie osoby podającej się za Katarzynę Wilk na wyłudzenie numeru wspomnianego konta bankowego przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy o dalszej współpracy, a tym samym przed spotkaniem rekrutacyjnym. Nadmieniam,że poza adresem e-maila rzekomej Katarzyny Wilk brak jakiegokolwiek innego kontaktu (brak nr telefonu, czy też adresu firmy). Na tym etapie przekazałem e=mailem swoje wątpliwości co do uczciwości przedmiotowej oferty pracy i nieistniejącej firmy ProMedicale. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Oczywiście szkoda było mi czasu na udanie się na spotkanie rekrutacyjne.

@Racjonalista

Co było w ogłoszeniu, że zdecydowałeś się wysłać im CV? Zarówno w KRS, jak i biznes katalogu, jako siedziba firmy podana jest ulica Wadowicka w Krakowie, a działalność, to sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. Pomyślałbym, że chodzi o sklep wielobranżowy, ale kto wie, czym faktycznie się zajmują i na czym polega praca dla nich?

2k2 Nowy wpis

Przestrzegam, to SCAM! Wymagają założenia konta w Pekao, klasyczne (usunięte przez administratora)danych osobowych w celu pozyskania tzw. słupa. Nie dajcie się nabrać, ich ogłoszenia i korespondencja zawierają sprzeczne i fałszywe dane, odnośniki do ruskich stron itd. To zwykłe (usunięte przez administratora) wykorzystują ludzi w potrzebie bo wiedzą, że człowiek usilnie szukający pracy będzie mieć obniżoną czujność.

Oskar

Firma działała wcześniej jako Cavilla Sp. z o.o. a aktualnie jako Weforce sp.z.o.o. z fikcyjną stroną pod adresem Publikują oferty pracy w różnych miastach. Osobiście trafiłem na ogłoszenie w Słupsku. Fikcyjna Firma której biuro miało być zlokalizowane w biurowcu, zero danych w internecie. Scam, poza mną przyszło kilka osób które były podobnie zdezorientowane."Firma" stosuje dokładnie taką samą taktykę z zakładaniem konta w banku Pekao, zapraszają na rozmowę i podpisanie umowy ale wcześniej każą zakładać konto. Oczywiście kontakt się urywa a do rozmowy nie dochodzi nigdy.

@Oskar

A wysłałeś cv i firma zaprosiła Cię na rozmowę? Czy skąd wiesz, że siedziba jakby nie istnieje? Jak ostatecznie skończyła się Twoja historia, widziałeś się z kimś z firmy czy tak jak pisałeś urwał się kontakt?

Doświadczona

Ostrzegam przed (usunięte przez administratora)! W tym roku firma podaje swoją nazwę jako „we force sp. z o.o.” stosuje dokładnie taką samą taktykę z zakładaniem konta w banku Pekao, zapraszają na rozmowę i podpisanie umowy ale wcześniej każą zakładać konto.

@Doświadczona

No, ale można przecież odmówić założenia konta, to nie może być obowiązkiem pracownika. Chyba, że jest to zawarte w tej umowie. Zapytam z ciekawości - jakie warunki zatrudnienia Ci zaoferowano? Proponowali umowę o pracę?

D

Oczywiście że można a nawet trzeba, po założeniu konta trzeba im to potwierdzić i dopiero można udać się na spotkanie i podpisanie umowy. Prawdopodobnie po wysłaniu potwierdzenia urwaliby kontakt, bo na tym zarabiają.

@D

A na jakie stanowisko szukali i jak się dowiedziałaś, że to dotyczy firmy Cavilla? Na jakim etapie rekrutacji dowiedziałaś się, że miałabyś założyć konto w jakimś określonym przez nich banku?

Czy po rozmowie w Cavilla Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Cavilla Sp. z o.o.?

Kilka osób wspomniało tu o konieczności zakładania konta firmowego w banku Pekao SA. Według firmy ma to przyspieszyć przelewy pensji (przelew w tym samym banku). Mam dodatkowe pytanie. Czy jeśli kandydat do pracy ma już prywatne konto w tym banku, może je wykorzystać do celów służbowych?

Bartłomiej

A ty jesteś jakoś przeciwko firmie? Że tak się oburzyłeś tym komentarzem, coś jest nie tak twoim zdaniem tam? Na jakie traktowanie mogą ludzie teraz liczyć?

Bożydar
@Marta

Aleksandra

Dodatkowe konto "pracownicze" jest dla ułatwienia pracy. Założyłam, pracuje pół roku. Praca mi odpowiada, nikt mnie nie (usunięte przez administratora) Dziwne że tyle negatywów, aczkolwiek rozumiem jak działa 'konkurencja" w internecie w dzisiejszych czasach :)

Bożena
@Aleksandra

A czy można uniknąć założenia tego konta? Mi np moje prywatne wystarczy i co w takiej sytuacji? Da się z nimi dogadać i pominąć wymóg konta pracowniczego?

Każą otworzyć konto w banku pekao, potem zero odzewu. Wał jak nic

Dabek
@Anonim

Firma odpowiada jak boot przez email o założeniu konta w Pekao SA zero informacji na temat pracy. Jedyna informacji to że mam założyć konto bo chcą mi przesłać zaliczkę mimo że nie pracuje dopiero wtedy spotka się że mną koordynator fajna firma na inwentaryzacje kupuje buty. Ludzie pomyślcie tel Brak kto normalny podaję dane beż kontaktu

@Dabek

Mam to samo ogloszenia wszedzis gdzie sie da ale brak danych tylko imie Bartek i podaj konto

ness

Czy ktos zalozyl konto w tym banku a potem mial problemy?

Alla
@ness

Tu chodzi o pieniądze za polecenie. Od każdego założonego konta dostają pieniądze.

Nako
@Anonim

(usunięte przez administratora) jak 2x2. Oferują pracę w sklepie z herbatami i kawami, wysyłają dziwne maile z podejrzanymi linkami, żeby założyć przez ich konto inne konto. Bez rozmowy kwalifikacyjnej niby jesteś przyjęty do pracy, wysyłają wzór umowy o pracę! Każą podać miejsce spotkania, gdzie podpisze się umowę ale nikt nie mówi gdzie ten rzekomy sklep, ani gdzie spotkanie, o której godzinie. (usunięte przez administratora) Nie dajcie się nabrać na zakładanie konta. Oni z tego czerpią zysk a wy zostajecie z problemami.

@Anonim

Pewnie jeszcze 10 hipotek, 150 chwilówek i 2000 firm założyli na te "wyłudzone dane"

@Dabek

Bez kontaktu? Mamy XXI wiek, kontakt e-mailowy jest tak samo wiążący jak telefoniczny. Z resztą nie dziwie się, że kontaktują się e-mailowo mając tyle zleceń. Ciekawe kto by chciał powtarzać jak papuga to samo przez telefon każdemu chętnemu WYKSZTAŁCONEMU, ELOKWENTNEMU absolwentowi szkoły zawodowej (bo takich tu najwięcej), a taki i tak nie rozumie i dopytuje 1000 razy

Witold

TO JEST ŚMIECHU WARTE!!!! KAŻĄ OTWORZYĆ KONTO PÓŹNIEJ PRACY NIE MA A NA POLICJI ROZKLADAJA RĘCĘ BO TO NIE PRZESTEPSTWO!!!!

@Witold

Racja - nie ma tu nigdzie znamion (usunięte przez administratora). Nie wiem co Pan chciał zgłosić...

Weronika

Zwykle wyłudzenie danych poprzez konto w banku Żadnej pracy u nich nie ma

Olga
@Weronika

Jakich danych? Tych z CV? To nie są "poufne" / "wrażliwe" dane - nikt ich nie weryfikuje, każdy może tam napisać co mu się podoba. A jeśli chodzi o proces otwierania dodatkowego konta bankowego to dane przekazujesz bankowi, nie firmie :) Jednocześnie nadmienie, że sama na to wyrażasz zgodę zaznaczając zgody przy procesie otwierania rachunku.

Szeryf

Firma "krzak", która nie istnieje w KRS i nazywa się teraz "Coibossa". Wyłudzanie danych poprzez zakładanie konta w Peako S. A. Na początku otrzymuje się ofertę na spotkanie w celu podpisania umowy, najczęściej w kawiarni Twojego miasta. Radzę nic nie pobierać z ich linków gdyż po wstępnym przeskanowaniu linków które od nich otrzymałem (wzór umowy na files fm) wykryło jako plik złośliwy. Wzór umowy też jest śmieszny, gdyż wygląda to jakby umowa była napisana na kolanie bez żadnych warunków. Do tego strona założona na wix - darmowym kreatorze stron, która jest wręcz ohydna i zrobiona na szybko bez jakichkolwiek danych tej "firmy". Nie polecam zawierać z nimi jakiejkolwiek współpracy bo się wpakujecie w (usunięte przez administratora) a oni nazwę zmienią i będą dalej działać bez żadnych konsekwencji.

@Szeryf

W KRS istnieją tylko spółki :) Jeśli firma jest standardową jednoosobową działalnością gospodarczą nie musi być w KRS :)

Urszula

A co? Co jest nie tak z biurem? W sensie, rozmowy kwalifikacyjne nie mogą odbywać się w siedzibie z firmy z jakiegoś powodu? A ewentualnie nie ma szansy na rozmowy kwalifikacyjne online?

@Urszula

Rozmowy odbywają się online. Problemem jest to, że nikt nie czyta regulaminu na stronie firmy rekrutującej który jasno określa warunki wzięcia udziału w rekrutacji. Faktem jest, że firma zarabia na polecaniu usług banków (Pekao, Santander, mBank) co zabronione defacto nie jest. Niestety w naszym kraju ciemnota umysłowa jest na niezwykle wysokim poziomie i łatwiej jest wydawać pochopne osądy i krzyczeć o oszustwach niż wgłębić się w temat. 99% opinii "niezadowolonych" tutaj osób jest podyktowana najwyraźniej idiotyzmem, brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem :)

Miła

Uwaga , Puławy i lubelskie , bo również to samo , tylko proponują pracę przy inwentaryzacji i wykładaniu towaru w sklepach , i również każą zakładać konto w Pekao ... Proponują spotkanie na podpisanie umowy w kawiarni ... A tu macie to co wysyłają na email... Witam serdecznie. Kontaktuje się z firmy Coibossa ws. rekrutacji na stanowisko pracownika ds. wykładania towaru i inwentaryzacji. Chciałam Cię poinformować że z strony naszej firmy jest zielone światło do nawiązania współpracy z Tobą. Chcemy podpisać umowę na spotkaniu, które zaproponowałam w wiadomości OLX. Jest tam również podana data i miejsce spotkania. Proszę raz jeszcze o informację, czy nasze ustalenia z OLX są wiążące. Zlecenia są realizowane na terenie miasta w którym było dodane ogłoszenie. Głównie sklepy takich marek jak: Carrfour, Fresh Market, Stokrotka Express, Auchan Brico Marche, Castorama, Majster itd. Krótko przypomnę warunki współpracy: - umowa zlecenie na okres próbny 1 miesiąca (można później przedłużyć a po 3 miesiącach nawet dostać UMOWE O PRACĘ z pensją 3200 netto na rękę) - na zleceniu 32zł/h netto czyli na rękę za każdą godzinę w pracy (dla osób w wieku 18-26) - osoby pow. 26r. życia 27zl/h netto - pracujemy od poniedziałku do niedzieli między godzinami 7-21 minimum 5h w zagrafikowany dzień ( możesz pracować np: pon 15-21 / wt wolne sroda-piatek 12-17) - grafik ustalasz Ty) -są też zlecenia nocne od 22:00 do 6:00 (minimum 5h) -są zlecenia weekendowe - trwające od soboty rano do niedzieli wieczór Wypłacamy dodatkowe środki na ewentualne dojazdy do pracy (MPK / własny transport), obuwie ochronne, ewentualne środki higieny osobistej tj. maseczki, płyny do dezynfekcji (jeśli sytuacja pandemiczna się zmieni) oraz zaliczki tygodniowe po wcześniejszym uzgodnieniu na konto służbowe w Pekao S.A (nie PKO BP - to dwa różne banki) Wymagamy posiadania DODATKOWEGO konta w Pekao S.A gdyż nasza firma Coibossa również posiada konto firmowe w Pekao i przelewy trafiają na żądanie do pracowników z pominięciem sesji księgowania międzybankowego. w Pekao S.A. Jest ono całkowicie darmowe i można je uruchomić online w parę minut. Jeśli nie masz takiego konta możesz je otworzyć w banku Pekao S.A klikając na odnośnik "Dla pracownika" na naszej stronie https://coibossaagency.wixsite.com/oferty-cb/oferta

KarOla19
@Miła

Dostałam parę dni temu dokładnie taki sam mail spotkanie na Słowackiego 57 gdzie jest kawiarnia Pianka Cafe.....

Nikt tu nie jest opłacony, ludzie nie są (usunięte przez administratora)i. Wystarczy połączyć kropki i już wiadomo że ta firma kryje się pod nazwą Coibossa, wystarczy zweryfikować NIP w GUS-ie i już wiadomo z jaką firmą ma się do czynienia. Poza tym po dogłębnym sprawdzeniu co to jest ta firma Cavilla, to dziwnym trafem nie ma nawet wizytówki w (usunięte przez administratora).

Kxd

Uwaga - śląśk - znów odezwała sie firma coibossa - uruchomcie głowy i nie dajcie się nabrać, (usunięte przez administratora) i wyłudzanie danych. A to że trzeba założyć konto to jakieś nieporozumienie, nie decyduje o tym firma a pracownik - PRZEKRĘT PO CAŁOŚCI

Czy można to gdzieś zgłosić?

marek

Teraz to nazwali firma "Coibossa" taki sam sposób łowienia jak w przypadku innych nazw firm + linki do pobrania i zainstalowania na komputerze. Powinny się zająć tym odpowiednie służby..

Damian
@marek

Pobralem link z umowa czy cos sie stanie?

Oliwia

Częstochowa ta sama sytuacja. Spotkanie umówione na 14.02 po czym dostaje maila że musi zostać przełożone na 13.02 lub 14.02???????? Informacja o założeniu oczywiście konta również. Mail jest typowo kopiuj wklej do każdego

EB
@Oliwia

A czy udało się podjąć pracę od tamtego momentu?

Poinformowany

Kurcze. Przecież to proste jak konstrukcja cepa. Jakiś cwaniaczek zgłosił się do programu partnerskiego (usunięte przez administratora)i zbiera prowizję za wszystkie konta w (usunięte przez administratora) które sobie założycie. Przydałoby się, żeby zarówno (usunięte przez administratora) jak i (usunięte przez administratora) zainteresowali się tym tematem.

Zostaw merytoryczną opinię o Cavilla Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavilla Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavilla Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavilla Sp. z o.o.?

Cavilla Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wadowicka 7
    30-363 Kraków