Opinie o Cavilla Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cavilla Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cavilla Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cavilla Sp. z o.o. w Kraków

Zając

Część. Wszystko identyczne jak piszą. Szkoda czasu. I to w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie w kawiarni, konto w Pekao, zero telefonu. Życzę takim ludziom wszystkiego najgorszego.

Simba

To wszystko prawda co piszecie. Schemat zawsze jest taki sam: ogłoszenie na olx, email że wybrali ciebie, (oczywiście nigdzie nie podają numeru telefoniu), spotkanie w kawiarni, adres pracodawcy nigdzie nie dostępny w internecie-lipny, kolejny emila załóż konto w Pekao SA, przed spotkaniem wyślij im już numer twojego nowo założonego konta. Zaswiecila mi się lampka, że coś jest nie tak. I trafiłam tutaj. Dziękuję za wasze opinie. Ludzie nie dajcie się nabrać.

Zawiedziona

Dokładnie to wszystko przerabiałam. Ogłoszenie na olx na pracownika biurowego w salonie kosmetycznym w Lublinie. Po kilkunastu godzinach od wysłania aplikacji, przyszla wiadomość na olx, że biorą mniw do pracy, wyślą umowę do wglądu bla bla. Bez rozmowy rekrutacyjnej. Podali tylko maila zeny dac odpowiedź, czy pasuje mi miejsce i czas spotkania (jedna z lubelskich kawiarnii). Potem konto nieaktywne, wyłączone. Ogłoszenie usunięte. Wiadomość na olx już była red flag, ponieważ wysłałam już nie jedną aplikacje i nie ważne, jaką była oferta, to zawsze kontakt był telefoniczny. W odpowiedzi na maila pojawiła się informacja, że muszę niby założyć właśnie konto bankowe w banku Pekao SA, na które będą wysyłać pieniądze na dokonywanie zakupów firmowych. Oczywiście konto założyć przez link niby agencji pracy. Od razu sprawdziłam ową agnecje i tak trafiłam na Państwa opinie. Jedno wielkie oszustwo. Na szczęście nie zakaldalam żadnego konta. Po przeczytaniu tutejszych opini postanowiłam przygrac, że mam już konto i chce telefonicznie wyjaśnić co dalej. Oczywiście żadnego numeru do kontaktu nie dostałam, tylko kolejne polecenie założenia konta według wytycznych. Ponownie naciskałam na podanie numeru, w kolejnej wiadomości zrezygnowałam że spotkania, które i tak byłoby fikcyjne. Jedyną prawdziwą rzeczą w tym ogłoszeniu, był fakt, że salon kosmetyczny o takiej nazwie faktycznie w Lublinie istnieje. Skotaktowalam się z jego wlascielka, bo być może ktoś wykorzystał nazwę jej działalności do nielegalnego dorobienia się. Niestety nie mam jeszcze od niej żadnej odpowiedzi.

Julia
@Zawiedziona

U mnie było dokładnie to samo, tylko że w Nowym Sączu . Uważajcie na nich!

Zawiedziona

Kandydatka
@Zawiedziona

Złożyłam CV na to samo stanowisko parę dni temu i właśnie dostałam identycznego maila. Wydało mi się to podejrzane dlatego zaczęłam szukać jakiś informacji i tak trafiłam na te opinie. Nie kontaktowałam się z tym salonem osobiście ale jest to wszystko mocno podejrzane. Również nikt nie dzwonił, był tylko email. Jeszcze to sprawdzę na tyle ile będę mogła ale warto zachować ostrożność z tego typu ogłoszeniami bo w tym przypadku ewidentnie coś nie gra

Czy po rozmowie w Cavilla Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
kandydat 111

Znalazłam te samo ogłoszenie, niby oferują pracę . wysłałam CV oczywiście zaraz odpisali ale kontakt tylko mailowy, niby wysyłasz im swoją dyspozycyjność a potem bez przerwy tylko informacje z prośbą o założenie konta w PEKAO SA , jak napisałam że mam już konto w tym banku, to oni z informacją , że nastąpiłam pomyłka z bankiem i to ma być Santander Bank i znowu ta sama gadka. To nie jest oferta pracy tylko zmuszenie do zakładania konta po to by osoba polecająca miała z tego kasę. Żaden szanujący się pracodawca nie zmusza swoich przyszłych pracowników to zakładania kont przed podpisaniem jakiej kolwiek umowy. Po za tym jeśli ma się już konto pracodawca nigdy nie prosi o zakładanie kolejnego konta . Ludzie trzymajcie się z dala od tej firmy.

Jjjjk
@kandydat 111

Dokładnie ta sama sytuacja. Zastanawiam się czy można ich zgłosić na policję jeśli zrobi to więcej osób ..

Xvt
@kandydat 111

czy były później jakieś problemy w związku z zakładaniem kont.

Hdhd
@kandydat 111

Dokładnie, poza tym. Czerwona lampka zapala się od początku kiedy chce kontakt tylko mailowy a potem konta na olx nagle nie ma, czy zostało zablokowane... A co do zmuszania do zakładania kont bankowych to jest to niezgodne z prawem i karalne

Xvt
@Jjjjk

Ja najprawdopodobniej to zrobię, załatwię najpierw sprawę w banku i jeśli będzie potrzeba sprawa zostanie zgłoszona dalej

ryb
@kandydat 111

Firma jawnie robi ludzi w(usunięte przez administratora)jestem ciekawy czy można ich gdzieś zgłosić bo wygląda to na wyłudzanie danych u mnie kontakt z nimi się urwał jak powiedziałem ze posiadam już konto w Pko. sprawa śmierdzi na kilometr

Maria
@ryb

Z tego co widzę opinie tutaj od lipca się chyba pojawiają. To raczej do tego czasu ktoś już by to zgłosił gdzieś? jesli to byla w ogole prawda

@kandydat 111

Dokładnie tak samo było w moim przypadku. Nie założyłam żadnego konta, bo za stara na takie numery jestem. Jak ostrzec innych? Jak to (usunięte przez administratora) zablokować?

Rzeszów

Po kilku dniach mail staje się nieaktywny, ogłoszenia są usuwane, mają zmieniane tytuły czy są blokowane.

Rzeszów

Nie polecam, wszystko co napisane jest prawdą. Kontakt od razu na ty, żenujące pytania "może coś zaproponujesz" dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej, kontaktu oczekują tylko mailowego. Dodatkowo ogłoszenia są pisane w sposób, dla którego odbiorca nie jest w stanie domyślić się, czego naprawdę dotyczy, np. Oferty dla sprzedawców w sklepie, promotor marki kosmetycznej (na te dwa sama się nacięłam) czy kierowca. Radzę uważać.

Witam to co w opiniach poprzednich przeczytałem, zgadza się to, że po kilku dniach ogłoszenie nieaktywne a konto użytkownika olx zostało wyłączone, dlatego nie odpowiadałem w ogóle na podany mail, uznając to bez sensu. Coraz więcej (usunięte przez administratora) i naciągaczy....

Viki

Czy ktoś pracuje w tej firmie w Krakowie? Podali adres Lubicz 23,biuro w organizacji.

Mariusz

To tak zamiast rekrutacji? Czy co?

Zostaw merytoryczną opinię o Cavilla Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavilla Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavilla Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavilla Sp. z o.o.?

Cavilla Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wadowicka 7
    30-363 Kraków