Gsm-Spec

Kraków

Opinie o Gsm-Spec

Mario

Pierwszy raz skorzystałem z tego serwisu i nie żałuję, bo dawno nie spotkałem się z taką sprawnością jeśli chodzi o naprawę telefonu. + za spory asortyment.

klient

Dla mnie serwis ok, ale ostatnio trochę mnie zawiedli z terminem, no ale cóż... Niczyja wina, że tylu osobom się telefony psują. Ogólnie szeroki asortyment, można wiele akcesoriów kupić dla telefonu. Dobre ceny. Polecam!

A.

Również jestem zadowolona. W Krakowie nie ma lepszego serwisu z telefonami komórkowymi niż GSM SPEC. Jakość i cena przeważają ewidentnie, nie mówiąc już o kompleksowej obsłudze.

Ala

Zapodziała mi się gdzieś ładowarka do telefeonu, w gsm-spec zakupiłam oryginalną za bardzo dobre pieniądze.

Sara

Nie miałam pojęcia co zrobić z miom starym telefonem a nie chciałąm go wyrzucać bo był jeszcze sprawny, sprzedałam wiec go do komisu GSM- SPEC i otrzymałam za niego nawet niezła sumkę, jestem bardzo z tej decyzji zadowolona

marek

świetne doradztwo, widać, że pracują tu ludzie znający się na rzeczy. Jestem zadowolony z ich usług i zawsze kiedy mam problem z telefonem zgłaszam się do nich

Zostaw opinię o Gsm-Spec - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gsm-Spec