Opinie o HST Serwis Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HST Serwis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HST Serwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Logistyka i magazynowanie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HST Serwis Sp. z o.o. w Kraków

Bobi

Nie stety miałem wątpliwą przyjemność pracować dla nich. Opisane przykłady przez innych kierowców mniej więcej się zgadzają. Problemy z zapłaceniem za paliwo, wymagają aby stawać na serwisach w Anglii ale oczywiście nie wyposażą kierowcę w kartę płatniczą ani gotówkę. Samochódy może i stare, ale w dość dobrym stanie. Za to naczepy tragedia. Słychać ja rdza je zjada! Chyba nie mają zbyt dużego doświadczenia na Anglii, ponieważ mają spore problemy z załatwieniem czego kolwiek. Zrobiłem jedno kółko i podziękowałem. Raczej nie polecam pracy u nich.

@Miszczu

Dasz znać jaka jest definicja tych złotych gór w spółce? Ktoś tu podobne zauważył, że firma trochę na rynku już działa. Jaka kasa zatem jest gwarantowana? Ciekawią mnie ewentualne rozbieżności

Pola Nowy wpis

Hej, chłopak szuka pracy jako mechanik, mignęło mi jakieś stare ogłoszenie od firmy w sieci na to stanowisko ale pisaliście o jakichś zaległościach i teraz nie wiem czy jest sens jeszcze pytać o pracę. te sytuacje są jakkolwiek rozwiązane?

Kiero

Witam , Śledzę te państwa opinie o firmie itd. i myślę że powinienem się wypowiedzieć odnośnie ostatniego wpisu; Pracuję w/w firmie od kilku lat. Szef Pan Waldemar jak również wspomniany syn Oskar wykazują się bardzo dużym profesjonalizmem jak na prowadzenie rodzinnej firmy. U mnie wypłata zawsze jest na czas , mało tego mam zobowiązanie w postaci pożyczki od wymienionych osób bo bank nie udzielił mi kredytu i regularnie w miesięcznych transzach go spłacam. Atmosfera w firmie ok , osoby chcące pracować a nie tak zwani karierowicze, chłopaki pracują po kilka lat i wszystkim wszystko pasuje. Pan Waldek osoba z doświadczeniem nie stroni od założenia ubrania roboczego i naprawy np. hamulcy.. doświadczenie olbrzymie . Syn w swoim wieku , kultura na najwyższym poziomie , szacunek do starszych a tym bardziej do kierowców. Wychowany od małego przy transporcie .. Wszystko klasa... Odnośnie kierowców karierowiczów... Osoba pod nickiem Magnum :) jak w samym uwielbieniu do znanej marki . :) Akurat jest tak że znam tą sytuacje bardzo dobrze bo nie jeden raz ten człowiek o imieniu Adrian prosił o pomoc szefostwo jak również mnie w znalezieniu miejsca celowego rozładunku.. Pierwsza trasa gość pojechał do Wielkiej Brytanii i telefon że został bez paliwa.. Szefostwo wykazało się cierpliwością i zrozumieniem . Raz mogło się zdarzyć mimo że kierowca stanął na "dzikusie" nieopodal Luton.(chociaż w firmie jest zwyczaj że stajemy na bezpiecznych płatnych parkingach) Ale kolesia znam tylko wyłącznie z jego opowieści że spawał piasty na drodze bo nie dokręcił kół i obrobiło mu centry na piastach. ( kto w temacie wie czy można piasty pospawać , mało tego na drodze :) ) pełna błazenada . zresztą gość taki mędrek a żeby na warsztacie przeciąć rurkę założył tarcze od szlifierki na polerkę.. A takich akcji przez 3 miesiące full. . Co się tyczy pensji. gość przychodząc do pracy a żegnając się z byłym pracodawcą z dnia na dzień odrazu prosił o dziwne akcje pt. wpłacanie pieniędzy na inne konto itd. Okazało się że to alimenciarz , który zapomniał że ma jeszcze po drodze dziecko które trzeba utrzymywać. teraz ma kolejne dziecko z kobietą w Krakowie która jest warta tego człowieka :) Wypłaty regulowane po przejechanym kółku , ZUS oczywiście można zweryfikować a koleś chce zaszkodzić szefowi bo ostatnia jego trasa i rozładunek trwała 7 dni rozładunek w Tesco .. Ta jego żona zaręczała że pracowali w GB 5 lat i wszystko mają w małym palcu :) My kierowcy z doświadczeniem i stażem w firmie znamy realia , zaręczam że nigdy nie było problemów czy z paliwem , czy wypłatami a nawet szefowie są skłonni do pomocy ale sprawdzonym i normalnym kierowcą a nie karierowiczom pracującym po trzy miesiące .. niestety tak jest że "papier" przyjmuje wszystko i różne opinie.. :) nawet tych pracusiów w swoim wydaniu .. .. kierowca a kierowca to różnica. :) Najwięcej do gadania maja ci "kierowcy " Zdecydowanie polecam jeżeli firma zakupi tylko nowe samochody .. Szef nie szuka kierowcy a później kupuje auto . Każdy z nowych kierowców musi przejść okres próbny i później dostaje samochód i naczepę do których nikt inny jak przydzielony kierowca nie prawa wsiąść . Polecam naprawdę ludzie z bardzo dużym doświadczeniem o silnej motywacji do pracy w zespole. Gość który pisał ostatnia opinie to Adrin Niski,razem z rudą pół metrową broda przycięli chyba trochę rozumu. Generalnie cała ta rodzinka warta siebie. Wszyscy tam jeżdżą z kierownicami po prawej stronie :) Proponuje niech najpierw ureguluje swoje zobowiązanie względem swojego starszego syna zanim zacznie pisać debilizmy na temat innych .. Alimenciarz ocenia :) Oby nikt nie spotkał kolesia bez ja.. na swojej drodze i tej jego również mądrej żonki...:) Ps. Oddaj mi rudzielcu ładowarkę którą pożyczyłeś na parkingu Bogaczu ... Pozdrawiam wieloletni kierowca firmy

Id
@Kiero

Może napisz jeszcze Oskarku jak szyliście stacje na paliwo i okradaliscie naczepy z towaru ????????

Jack
@Kiero

Podanie danych w kometazu świadczy tylko na jak niskim poziomie jest osoba która to zrobiła. Ponadto wydaje jest to niezgodne z prawem!

Tym samym jednoznacznie nie zgadzasz się z tą opinią? Nie jestem jeszcze tak bardzo w temacie, bo dopiero firmę oglądam, a ta do której się odnosisz jest jednak dość dawna. Będąc na bieżąco mógłbyś opisać aktualne warunki? Co z kasa dla kierowców? poddawali wcześniej ten temat wątpliwości

Escobar Nowy wpis

Nawet się nie pchaj do tej firmy. Poczytaj sobie inne opinie. Tatuś z synkiem po prostu nie wypłacają kierowców. Tam nawet Zusu potrafił Ci nie płacić. Sam fakt że nie ma nic na siebie, to później będzie problem z odzyskiwaniem swoich pieniędzy.

@Escobar

Przyznaję, że jestem tu przypadkiem ale po przeczytaniu tych opinii chciałem zweryfikować temat pracy. gdzie są aktualne ogłoszenia? Jedyne jakie mi wyszło jest dla technologa audytora, z tym ze jest sprzed lat. jest aktualnie komplet?

Krzysiek Nowy wpis

W moim przypadku nie zapłacił mi stawki na jaką się umówiliśmy. Do tego gdy się zwalnialem nie wypłacił mi wszystkich pieniędzy. Cwaniaczek nic nie ma na siebie, wszystko wynajęte nawet majtki na du.pie. Radzę unikać tego dziatransa !!!

Bobi

Miszczu
@Bobi

(usunięte przez administratora) transy nie płacą Obiecują złote góry A jak mają zapłacić na końcu ci policzą obciążenia z dipy Omijać szerokm łukiem dziadów

Alex
@Miszczu

To tak wprost pytając to ile było mówione na rozmowie? I z czego wynika ta nagła rozbieżność? wiesz widzę ze firma od 90tego roku działa. Jak do dziś mogłaby się utrzymywać z tym przytoczonym podejściem?

Bogdan

Hst serwis sp. Z o.o. Waldemar Lewandowski Hartman Oskar Lewandowski To są firmy prowadzone przez tego samego dziatransa. Radził bym omijać ich szerokim łukiem. Facet nawet gracie na du.ie ma wynajęte. Wozi się mercedesem z młodą laska, a na wypłatę pieniędzy nie ma. Widocznie jego kochanką jest bardzo kosztowna. Brak kasy na paliwo, parkingi na wszelkie opłaty. Wymaga aby kierowcy płacili z własnych pieniędzy, potem rzekomo zwróci. Głupich pracowników szuka!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie HST Serwis Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Wiktoria

Nawet jeśli mechanicy byliby pochodzenia Ukr to w czym problem, bo nie bardzo rozumiem? Nie dogadują się obecnie z polskimi pracownikami? Ilu mechaników firma docelowo potrzebuje i jakie warunki im oferują tak właściwie?

Zenon
@Wiktoria

Czy to ważne ilu potrzebują mechaników!? Ot opis sytuacj jakiej się znalazłem. Przewoźnik jeździ tylko na Anglię, a nie wie jak się przeprawie na wyspę. To nawet nie jest śmieszne , żenada i tyle.

@Zenon

No tak, bo jak ktoś aspiruje na to stanowisko to zawsze warto wiedzieć cos na temat potencjalnego zespołu. Ale jeszcze odnosząc się do Twojej sytuacji to jak to ostatecznie dogadałeś? Pozostali pracownicy mają zdanie w tej kwestii? Jak ogarnąć ten wspomniany temat przeprawy?

Na szczęście były kierowca

Tak się składa że też jestem byłym kierowcą i też znam sytuację w tej firmie. Problemy z paliwem to u nich norma. Zatankujesz i zonk. Czekanie po kilka godzin aż przeleją pieniądze na kartę. Parkowanie na dzikusach w anglii też. Wypuszczają samochód w trasę nie dając ani pieniędzy ani karty na zapłacenie parkingów. I pan Waldemar wraz ze swoim synalkiem Oskarem dziwią się że kierowcy stają w dziwnych miejscach na pauze. Jeżdżą na Anglię nie mając pojęcia o realiach jakie panują w tym kraju. Sam fakt że mają od groma pootwieranych różnych spółek z kapitałem 5000zl daje do myślenia. Długo by tu jeszcze można pisać na temat tego DZIATRANSA. Ilość negatywnych komentarzy świadczy już o tej firmie. No cóż, brak ci atrakcji w życiu to idź pracować do nich!

Wiktoria

A skąd to info o tym wyroku? Gdzieś można we wiarygodnym źródle zobaczyć to, czy to ze słów innych ludzi tak twierdzisz?

Wiktoria

Serio nie? Bo jeśli faktycznie tak jest to jak tez zus u Ciebie został uregulowany? Udało się jakoś?

Kierowca

Hst serwis Lewandowski (usunięte przez administratora) i jego syn (usunięte przez administratora) wspólnicy jeżdżą po angli nie mają na paliwo autostrady nie płacą pracownikom czeka kara takich ludzi Lewandowski (usunięte przez administratora) dużymi literami i jego syn Oskar uważajcie

@Kierowca

Skoro nie mają na paliwo a jeżdżą to skąd ten hajs brali na to?

Emt serwis

Witam, przestrzegam przed Sebastianem Wodorem, który jest tutaj wspólnikiem. Nie płaci swoich zobowiązań, póki co zalega naprawdę grubą kasę i nie ma z gościem kontaktu. Telefony zablokowane, uczciwie ostrzegam przed nim. Ja kieruje sprawę do firmy windykacyjnej, pozdrawiam

Firma

Uwaga!!!!Oszust nie płaci!!!!!

Kuba

(usunięte przez administratora) Nie. Płaci pracownikom. Oszukane 5 osób + 3 stacje na paliwo

Zostaw merytoryczną opinię o HST Serwis Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HST Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HST Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HST Serwis Sp. z o.o.?

HST Serwis Sp. z o.o.
  • Obrońców Modlina 5