Axa Firma Handlowo-Usługowo-Przemysłowa Dariusz Niedziela

Kraków

Opinie o Axa Firma Handlowo-Usługowo-Przemysłowa Dariusz Niedziela

Jakie są zalety pracodawcy Axa Firma Handlowo-Usługowo-Przemysłowa Dariusz Niedziela? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Arek

Powiedzcie mi co tam słychać u naszego kolegi faji ? Dalej pnie się po szczeblach kariery samozagladowej ? Ile by teraz taki faja zarabiał w znoju i udrece ?

Brukmen

Wiem że mało ale nie wiem czy tyle dają nawet ?

WSKRK

12 zlotych to bardzo malo

Brukmen

To znaczy 12 13 ?

WSKRK

pare groszy nie warto pracowac w tej firmie

brukmen

Ile teraz mozna szarpnonoc w w axie tak z ciekawosci ?

faja

Tak a możę po 20 zł a jak zima nadchodzi to się tel urywają i wszyscy do nas ciągniecie nawetchcecie po 8 robić ja mam pewną stałą prace w której mnie szanują za moje doświadczenie i pracowitość taka prawda

Lukas

Firma AXA jest wiarygodną i co najważniejsze wypłacalną firmą Pracuję od jakiegoś czasu w AXE i nigdy nie było sytuacji żebym nie dostał wynagrodzenia a co najważniejsze panuje tu bardzo kumpelska relacja między pracownikami , szef jest spoko . Ja nie narzekam , jeśli komuś się nie podobają warunki to jego problem Ja osobiście polecam pracę w tej firmie .

Zostaw opinię o Axa Firma Handlowo-Usługowo-Przemysłowa Dariusz Niedziela - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axa Firma Handlowo-Usługowo-Przemysłowa Dariusz Niedziela