MKS Meble Marcin Surmiak spółka komandytowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MKS Meble Marcin Surmiak spółka komandytowa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MKS Meble Marcin Surmiak spółka komandytowa o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MKS Meble Marcin Surmiak spółka komandytowa w Kępno

mamiTA Nowy wpis

Pracuję w firmie od kilku miesięcy i uważam, że firma ta jest znakomitym przykładem wykorzystania nowoczesnych technologii i efektywnej organizacji działań. Jasny podział obowiązków oraz regularne spotkania zespołu sprzyjają wydajności, innowacyjności i pozytywnej atmosferze w zespole. To świetny przykład dążenia do ciągłego doskonalenia i optymalizacji działań. Mimo obecności wielu pozytywnych cech w firmie, warto by rozważyć wprowadzenie opcji pracy zdalnej. Ta elastyczność może być atrakcyjnym aspektem, szczególnie w kontekście ewoluujących oczekiwań pracowników.

Łukasz Nowy wpis

Pracując w firmie MKS-Meble, doświadczam niezwykłej atmosfery rozwoju i innowacji. Firma nie tylko skupia się na doskonaleniu swoich produktów, ale również inwestuje w rozwój swoich pracowników. Doceniam to, że firma aktywnie wprowadza nowoczesne technologie i automatyzację procesów, co nie tylko podnosi efektywność pracy, ale także tworzy inspirujące środowisko do nauki i twórczości. To wspaniałe miejsce, gdzie można rozwijać swoje umiejętnośc.

Birch Nowy wpis

W branży pracuję od kilku lat, w MKS Meble od kilku miesięcy i jak dotąd nie spotkałam się z tak ludzkim podejściem do pracownika, zarówno ze strony Pracodawcy, jak i ze strony Leaderów Działu. Od etapu rekrutacji, po dzień dzisiejszy stosowana jest polityka, bazująca na szacunku, uczciwości i docenienia. Istotnym dla mnie jest, iż każdy z pracowników ma możliwość realnego wpływu na działanie Firmy, Szefowie z otwartymi umysłami wysłuchują i przyjmują pomysły i rozwiązania, które proponujemy, wdrażając w życie Firmy rozwiązania, które usprawniają nasza codzienną pracę. Sprzęt, na którym pracujemy, zaplecze socjalne i oprogramowanie jest na najwyższym poziomie, zapewniając nam przyjemne, ergonomiczne i dobrze zorganizowane stanowiska pracy. Zadania, obowiązki i cele są jasno określone, w momentach wątpliwości i pytań zawsze można liczyć na Leadera Działu, który z empatią, zrozumieniem i cierpliwością pomoże rozwikłać najtrudniejszy problem. Mimo, iż każdy z pracowników zajmuje się osobnymi zadaniami, dominuje tutaj praca zespołowa i niespotykana atmosfera, dzięki której z uśmiechem przekracza się próg biura. Z czystym sercem polecam pracę w MKS Meble!

Inga Nowy wpis

Pracuje w MKS Meble już kilka miesięcy i mogę stwierdzić ze jest to miejsce, do którego każdego dnia przychodzi się z uśmiechem na twarzy. W pracy panuje rewelacyjna atmosfera, a pracownicy są niezwykle życzliwi i chętni do pomocy. Firma aktywnie inwestuje w rozwój poprzez wprowadzanie nowych automatyzacji, które znacząco ułatwiają i przyspieszają pracę. MKS stawia na rozwój pracowników i oferuje im liczne możliwości. Dodatkowo, docenianie rezultatów pracy przez szefów oraz kierowników stanowi miłe zaskoczenie, szczególnie po negatywnych doświadczeniach z poprzedniego miejsca pracy. Z czystym sumieniem polecam MKS Meble!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie MKS Meble Marcin Surmiak spółka komandytowa? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko E-commerce Specialist (Marketplaces)
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Szyja

Trzeci rok w firmie. Przez ten okres ani razu pracodawca nie spóźnił się z wynagrodzeniem. W firmie panuje przyjazna atmosfera. Młody, zgrany zespół dociera się w pracy i na częstych imprezach integracyjnych. Jasno określone procedury, możliwości awansu, wewnętrzne szkolenia oraz stale wprowadzane automatyzacje i usprawnienia czynią z firmy jednego z lepszych pracodawców w regionie.

Teddy

Pracuję w firmie MKS już kolejny miesiąc i jestem bardzo zadowolona z pracy tutaj. Cieszę się, że trafiłam do firmy, w której czuję się komfortowo. Współpracownicy są bardzo życzliwi i pomocni, a z szefostwem również zawsze idzie się dogadać. MKS jest to miejsce, gdzie jest możliwość rozwoju i panuje super atmosfera. Każdy ma prawo wypowiedzenia swojego zdania na dany temat, co uważam jest bardzo ważne. Szkolimy się nawzajem aby nasze kompetencje były na najwyższym poziomie. W tej firmie kierownictwo jak i szefostwo jest dla ludzi co sprawia, że praca jest przyjemna i spokojna. Polecam to miejsce !

Pit

W MKS pracuję dość krótko, ale już mogę powiedzieć, że to moje miejsce :) Fantastyczna atmosfera, bardzo mili pracownicy którzy się wzajemnie wspierają a nie podkładają kłód pod nogi. W porównaniu do poprzedniej pracy jest to znaczący skok w rozwoju, podejściu przełożonych do pracowników. Widać, że firma rozwija się w bardzo szybkim tempie i oby tak dalej :)

SzopSzop

Pracuję w firmie MKS Meble od kilku miesięcy. Po poprzednich negatywnych doświadczeniach zawodowych to miejsce jest całkowitą odmianą. Przed rozpoczęciem pracy Pani Kierownik działu bardzo dokładnie wyjaśniła zakres obowiązków i wytłumaczyła jaj je wykonywać. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań nie ma najmniejszego problemu z uzyskaniem pomocy. Zespół to młodzi, bardzo sympatyczni ludzie odpowiednio zmotywowani i nastawieni na osiągnięcie wspólnego celu. Atmosfera, która panuje sprawia, że praca staje się przyjemna i bezstresowa. Firma korzysta ze zautomatyzowanych rozwiązań, co bardzo ułatwia i przyspiesza pracę. To miejsce zatrudnienia zdecydowanie jest warte rekomendacji.

Wujek

W MKS Meble pracuję praktycznie od początku istnienia firmy, dzięki czemu miałem przyjemność z roku na rok śledzić rozwój przedsiębiorstwa. Firma kładzie bardzo duży nacisk na rozwój technologiczny i automatyzację pracy, co w bardzo dużym stopniu ułatwia i przyspiesza codzienne wykonywanie zadań. Po wprowadzonych zmianach w strukturach MKSu praca jest doskonale zorganizowana. Każdy pracownik wie, za co odpowiada i jakie ma zadania, a ścieżka rozwoju jest jasno określona. Atmosfera w poszczególnych zespołach jest bardzo pozytywna, ekipa pomaga sobie nawzajem, a zawarte znajomości nie kończą się wraz z wyjściem z biura. Szefostwo regularnie znajduje czas na spotkania z liderami czy pracownikami działów, wysłuchując wszelkie uwagi i rozwiązując problemy na bieżąco. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w MKSie.

Majlana

Pracuje w MKS Meble od paru lat i szczerze polecam pracę w tej firmie. Dużym plusem jest młody zespół pełen energii i zapału. Nie tylko pracujemy razem, ale i świetnie się dogadujemy. Obowiązuje tu kultura wzajemnej pomocy i wsparcia, dzięki czemu praca staje się nie tylko efektywna, ale również przyjemna. Gorąco polecam MKS Meble jako pracodawcę.

PRacownik

Pracuję w tej firmie dłuższy czas i szczerze polecam tu pracę, zespół zgrany, atmosfera bardzo pozytywna. Koledzy i koleżanki chętnie ze sobą współpracują, pomagają nawzajem. Można tutaj rozwijać swoje umiejętności, korzystać ze szkoleń czy kursów. Firma wie w którym kierunku zmierza i to napędza cały zespół. Warunki finansowe również na plus ;)

Pracuję w firmie od nieco ponad roku. W porównaniu do poprzedniego miejsca pracy, jest to przeskok jakościowy. Wszystko jest wyraźnie rozpisane w zadaniach, a procedury są jasno określone. Każdy wie za co odpowiada i z czego będzie rozliczany. Nie ma miejsca na niedopowiedzenia. Jeśli ktoś ceni sobie dobrą organizację, to z pewnością się tu odnajdzie.

Dam

Polecam pracę w MKS Meble. Praca w bardzo przyjemnej atmosferze, gdzie każdy służy pomocą. Firma oferuję wiele możliwości rozwoju.

Doris

Z czystym sumieniem potwierdzić poniższe opinie. MKS to miejsce, gdzie panuje naprawdę miła atmosfera pracy, a obowiązki są zawsze zgodne z ustalonymi wcześniej ramami. Firma oferuje wyraźnie określoną ścieżkę rozwoju dla swoich pracowników, co daje poczucie stabilizacji i motywacji do działania. Zespół pracowników jest bardzo zgrany i współpracuje ze sobą, aby osiągnąć określone cele. Polecam pracę w firmie MKS MEBLE każdemu, kto szuka stabilnej, dobrze zarządzanej firmy z przyjazną atmosferą pracy.

Daria

Praca w pozytywnej atmosferze oraz w zgranym zespole. Polecam pracę w MKS Meble.

Wktoria

Praca w MKS jest bardzo satysfakcjonująca, zwłaszcza gdy panuje w niej pozytywna atmosfera. Dzięki czemu czuje się zmotywowana do codziennej pracy, która jest przyjemna. W MKS panuje spokój, co pomaga skupić się na wykonywanych obowiązkach, a jednocześnie atmosfera jest sprzyjająca do interakcji z innymi pracownikami co pomaga na budowaniu relacji i integracji w zespole. Praca w MKS oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego i osobistego, dzięki czemu stale rozwijam swoje umiejętności i zdobywam nowe doświadczenia.

Iz

Atmosfera świetna. Zespoły są zgrane i bardzo dobrze między sobą współgrają. Uśmiech na twarzy widać u każdego od rana, co dodaje pozytywnej energii. Bardzo szeroko pojęta pomoc w każdej sferze. Jestem zadowolona, że pracuję w takiej firmie, w której czuję się bardzo dobrze. Polecam! :)

Karo

Atmosfera w pracy nie do podrobienia :) Zespół zgrany, pomocny i pozytywny. Wspólnie dążymy do celu i wspieramy siebie nawzajem. Wprowadzone zmiany wpłynęły pozytywnie na pracę w MKS Meble. Polecam

Magdalena

Praca w bardzo przyjemnej atmosferze, w młodym zespole. Jasno określona ścieżka rozwoju. Pracownik jest zawsze słuchany i doceniany. Polecam prace w MKS MEBLE! :)

Zostaw merytoryczną opinię o MKS Meble Marcin Surmiak spółka komandytowa - Kępno

• Jak się pracuje w MKS Meble Marcin Surmiak spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy MKS Meble Marcin Surmiak spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MKS Meble Marcin Surmiak spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Bractwa Kurkowego 5 lok. 29
    63-600 Kępno