Opinie o Meble Jarczak Tomasz Jarczak w Trzcinica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Meble Jarczak Tomasz Jarczak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meble Jarczak Tomasz Jarczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Jarczak Tomasz Jarczak w Trzcinica

klient Nowy wpis

Radze uwazac z tą firmą. Odradzam zakupy ze wzgledu na : 1. Kiepskiej jakosci lozka - zakupione przeze mnie lozko ma wałkujący sie material, wezglowie rusza sie w stopniu znacznym, kolor znacząco odbiega od tego na zdjeciu, z materialu wystaja nici. Dodakowo paczka trafila zdekompletowana - brakowalo elementu. Sprzedajacy za nic ma te kwestie. Otrzymalem odpowiedz ze tak ma byc.... Ciekawe czy to lozko dotrwa do konca gwarancji i czy sprzedajacy znowu nie uzna ze to np moja wina... 2. Sprzedajacy Meble Jarczak żeruje na ludzkim zaufaniu oraz nie dotrzymuje terminow. Sprawa wygladala tak ze zglosilem problem telefonicznie, wyslalem zdjecia SMS i czekalem. Minelo prawie 3 tygodnie i nadal brak odzewu. Sytuacja kiepska jednak wedle prawa po tak dlugim czasie reklamacja powinna zostac rozpatrzona. Napisalem do sprzedajacego jednak ten odpowiedzial ze TRZEBA BYLO NAPISAC LIST ALBO PISEMNIE REKLAMACJE to wtedy mam jakies prawa. A tak to oni sobie nic z tego nie robia... Czy to jest powazne podejscie? Czy tak dzialaja przedsiebiorcy? Strasznie przykra sprawa. Koniec koncow zostalem z tym lozkiem sam, otrzymalem obietnice jedynie ze brakujacy element zostanie doslany. Nadal czekam...

Czy są jakieś aktualności o firmie Meble Jarczak Tomasz Jarczak w mieście Trzcinica? Jeśli jesteś aktualnym pracownikiem, daj nam koniecznie znać! Pomóż innym użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Jarczak Tomasz Jarczak - Trzcinica

Meble Jarczak Tomasz Jarczak