Deco-Expert Łukasz Przybyłowicz

Biecz

Opinie o Deco-Expert Łukasz Przybyłowicz

Wojtek

Sklep przyjazny dobre doradztwo, duży wybór narzędzi w bardzo atrakcyjnej cenie, byłem w sklepie i nie zauważyłem aby były sprzedawane farby więc nie bardzo wiem o czym mówi poprzednik. Osobiście polecam i jestem częstym klientem

zenek

Dno, nierzetelny kontrahent, sprzedawca. Kupujesz u niego farbe i pędzel: wysyła ci tylko farbę. Ma w (usunięte przez administratora)że żeby pomalować potrzebujesz też pędzla. Dziadostwo i tyle.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Deco-Expert Łukasz Przybyłowicz - Biecz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deco-Expert Łukasz Przybyłowicz