Opinie o M.K-Studio Fryzur Sabina Mikołajczyk w Kępno

M.K-Studio Fryzur Sabina Mikołajczyk
counter
Gość Nowy wpis

Usluga ktora wykonala Pani Sabina nie zadawala mnie. Strzyzenie okropne grzywka wyglada jak postrzępana . Po wstępnej roznowie z Panią Sabina ustalilysmy ze nie bedzeny wykonywac koloryzacji poniewaz moje wlosy sa juz bardzo oslabione i wypadajace. Doradsono mi ze można wykonać regeneracje i lekka zmiane koloru poprzez zastosowanie zabiegu ktory nie uszkodzi moich wlosow tylko je zregeneruje i nabłyszczy. Wiec przystalam na poropozycje. Po zakonczeniu zmyciu i osuszeniu wlosow okazalo sie ze wlosy sa ciemniejsze nie posiadaja juz refleksow ktore były wczesniej włosy sa w innym kolorze. Pani Sabina musiala być nieobecna na poczotku roznowoy pobiewaz nie zrozumiala ze nie chciałam wykonywać zmiany koloru. Jestem niezadowolona z usługi Pabi Sabina nie byla w stabie zaproponowac mi zadnej formy poprawy. Uznała ze chiałam wykonać koloryzacje ze wlosy sa w tym samym kolorze w jakim były wcześniej. Wlosy są w okropnym stanie wysuszone, jeszcze bardziej osłabione. Nie polecam wykonuje sie inną usluge o ktora klient prosi.

Administrator

Czy praca tu ma jakieś plusy? Dodaj opinię o firmie M.K-Studio Fryzur Sabina Mikołajczyk w miejscowości Kępno i napisz jakim naprawdę jest pracodawcą.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o M.K-Studio Fryzur Sabina Mikołajczyk - Kępno

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
M.K-Studio Fryzur Sabina Mikołajczyk
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poniatowskiego 12
    63-600 Kępno
  • NIP: 6191901874 REGON: 360619686
M.K-Studio Fryzur Sabina Mikołajczyk