Opinie o Proseed Capital Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Proseed Capital Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Proseed Capital Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proseed Capital Sp. z o.o. w Radom

Rob

Firma tragiczna w ogłoszeniu szukają kierowców kat C+E operatorów koparek a tak na prawdę firma nigdy nie miała takiego sprzętu przyjechałem tam zarobić a przez 3tygodnie zarobiłem 4048zl wypłaty nie w terminie ma być do 10 a jest kolo 23go wypłata kombinują jak mogą rotacja tam jest co tydzień nowi ludzie odradzam z całego serca traktowanie pracownika jest na poziomie minus -10 wyrzuca cię z hotelu jak im powiesz że np dalej jesteś nie ubezpieczony ja na umowę czekałem 3tygodnie i się nie doczekaliśmy oszukano wiele osób sprawy będą się sypać w sądzie i Mareczku szefie tego całego śmierdzącego złodziejskiego g o w .a pamiętaj byli pracownicy dużo o tobie wiedzą więc grzecznie prosimy o całe wypłaty bez (usunięte przez administratora)

Nephilim
@Rob

Ten burak bujający z głową w chmurach nie ma pojęcia jak zarządzać ludźmi, jedyne co potrafi to ich terroryzować i sprawiać żeby błagali o wypłaty o pieniądze które uczciwie zarobili i I'm się należą

@haha

Czytam tutaj opinie i chyba Ci ludzie pracują lub pracowali w innej firmie. Projekty całkiem duże - obecnie firma zatrudnia ponad 40 osób. Z tego co mówi szef - chcą w ciągu kilku miesięcy podwoić liczbę. Praca wymagająca - i opłacalna - dla każdego kto w miarę pracuje. Można awansować. Szef wyrzuca za alkohol i inne ekscesy bardzo szybko - sam byłem tego świadkiem. Z tego powodu u niektórych nie jest popularny. Mi akurat odpowiada - mam rodzinę na utrzymaniu i wiem po co tu przyjechałem. Słyszałem o akcji chłopaków na sycylii - jak kilka osób odeszło - Dobrze, że te osoby pojechały na Sycylię i dobrze, że już nie wrócą. Z tego co wiem, Szef już organizuje poprawki po nich.

@@haha

Pracownicy odeszli sami, nie zostali zwolnieni a to świadczy samo o sobie. Pieniędzy zarobionych w grudniu nie ma do tej pory a już jest dwudziesty-szosty dzień stycznia. Zarobić można, ale jakim kosztem: pracując 10h pn-sb jeszcze w niedzielę każą iść, bo jak nie to możesz wracać do Pl... Żenada

Qulson

Pracował ktoś dla tej firmy we Włoszech przy budowach farma fotowoltaicznych? i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

@Qulson

Pracowałem, zdecydowanie odradzam ze wzgledu na brak wynagrodzenia pomijając fakt, że firma nie ma żadnych narzędzi...szok

Konrad

Praca spoko, ale jak każda, ma swoje ale. Pieniądze można zarobić - i nie mówię tu o groszach. Idzie podsieść znacznie poziom życia. Trzeba (usunięte przez administratora) Jeśli nie potrafisz się zaangażować, to nie jest to praca dla ciebie. Wyjazdy wyagające. Towarzystwo - mieszane. Fajne chłopaki, ale czasem zdarzają się (usunięte przez administratora) których trzeba pilnie do domu odesłać

Pracownik Nowy wpis

Wczoraj w Rzymie doszło do strajku chłopacy zeszli z pola , pan Marek nie wypłaca pieniędzy za przepracowany okres , tłumaczy się że nie dostał jeszcze pieniędzy , niektórzy czekają na wypłatę od stycznia bądź lutego. To jakaś paranoja

Qulson

Kamill

Planuje wyjechać od stycznia. Możesz napisać więcej o tej firmie i jak się przygotować najlepiej na wyjazd ? Chodzi mi o Włochy . Patologia czy da się pracować ? I wyspać

Maku
@Kamill

Ogarnij sobie bieliznę termiczna - rano i wieczorem może być chłodno, jedzenia dużo nie bierz - ceny porównywalne do tych w PL.

@Maku

Ale ogólnie polecasz tą firmę ? Jak z zaliczkami ? Ile kasy zabrać najlepiej ze sobą ?

Jaro
@Kamill

W hotelu są spoko warunki , ale we włoszeh trzeba mieć swoje rzeczy ; mała kuchenka, czajnik , kubek, nożyk itp . W niedziele jest opcja żeby coś pozwiedzać.

@Jaro

Dzięki.czyli ogólnie polecasz pracę .? Jak się pracuje da się zarobić i nie ma problemu z pieniędzmi rozumiem . Ja już swoje przeszedłem za granicą więc poprostu nie chce mi się już tułać i prosić o kasę ... Zaznaczam że pracowity jestem i swoje chce zarobić .jak większość

@Ania
@Kamill

Witam. Domyślam się iż pozytywne opinie odnośnie tej całej firmy pisze sam szef. Więc zapewne przeczyta tą opnie,bardzo dobrze! To prawda zwolniło się masowo dużo ludzi ! Zastanówmy się, dlaczego ? Pierwsza sprawa, Panowie mieli cały czas problemy z hotelami, hotele nie były opłacane przez szefa, wielokrotnie po pracy ( całym dniu na polu ) musili czekać wiele godzin brudni aż w końcu będą mogli wejść do hotelu bo łaskawie szef opaci w dalszym ciągu hotel ( hotel ciężko nazwać to hotelem, nie było tam kuchni więc nie mogli zrobić sobie obiadu, żyli na kanapach ) i wielokrtonie zmieniali motele ponieważ cały ten szef nie płacał pobytu pracowników. Była wielokrotnie sytuacja gdzie nie mogli wejść po pracy jak napisałam to powyżej gdyż nie było opłacone a w motelu którym mieszkali aktualnie znajdowały się ich osobiste rzeczy, wydzwaniając do szefa prosząc aby opłacił im ten motel ponieważ nie mogą wejść, szef niestey nie odbierał. Było mnóstwo takich sytuacji!!!! Ludzie co piszą odnośnie picia,proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą! Nie interesują mnie inni lecz wiem jak było od męża który jest osobą nie pijącą ! Mamy na to wszytko dowody ! Zdjęcia, filmiki jak było ! Na budowie, w hotelach, porobione zdjęcia rozmów na grupie jak traktował ich ten cały szef ! Nie wypłacił im do teraz !! Więc na pewno tak to się nie skończy ! On niestety chyba nie wie że są osoby które myślą i wszytko udokumentowały. Czekają do końca miesiąc aby dać mu szansę na wypłacenie ich należności za pracę którą wykonali, mają powtarzam udokumentowane filmiki !!! Nie mówiąc o tym że nie było czym pracować ponieważ prostych narzędzi które są ważne przy tej pracy nie było ! Ani rękawiczek! Proszę więc nie pisać bzdur odnośnie cudownej firmy ! Jeśli jest więcej ludzi proszę odpowiedzieć w tym komentarzu! W spólnymi dowodami udowodnimy przed sądem jaka cudowna jest ta firma. Pozdrawiam.

@byłypracownik
@Qulson

Nie polecam, mamy połowę lutego a większość pracowników nie otrzymała jeszcze wypłaty za grudzień. I raczej nie otrzyma Pan Marek (szef) olewa sprawę,zlewa pracowników nie mówi jasno kiedy będzie wypłata. I to że dostało się pasek na e-maila nic nie oznacza-słowa szefa.

Piotr Nowy wpis

Piotr Nowy wpis

Pracowałem w firmie od 3 stycznia 2024 przez 5 tygodni we Włoszech na Basiliano. Przez ten czas udało mi się zarobić 500 zł po kilkukrotnym proszeniu o zaliczkę. Do tej chwili tj 29 marca 2024 roku nie otrzymałem już żadnych pieniędzy. Pan Marek "szef"w momencie rozpoczęcia współpracy dodaje pracownika do grupy na (usunięte przez administratora) w celu komunikacji ,teraz jednak gdy dopytywałem się o zaległe wynagrodzenie usunął mnie z grupy aby inni pracownicy nie wiedzieli, że Pan Marek nie ma zamiaru wywiązać się ze swoich zobowiązań. Na prywatne wiadomości i telefony nie reaguje. Ciągle są rekrutowani nowi pracownicy którzy są wykorzystani ,poświęcą swój czas a pieniędzy nie zarobią i tak to się kręci. Oczywiście dostałem tzw pasek z wynagrodzeniem, mam czas pracy odnotowany w aplikacji connect i tyle. Nie dajcie się nabrać na tę firmę .I żeby była jasność alkoholu nie piję wcale, bo Pan Marek w jednym z postów tłumaczył ,oczywiście pod przykrywką jako pracownik, ze zwolnienia są z powodu alkoholu, Prawda jest taka, że Ci co piją to pracują tam dalej, bo....jest luzik, a Ci co przyjechali pracować i zarobić odchodzą z powodu braku płatności.

Kamil Nowy wpis

Pracowałem jako kierowca kat.ce oraz pomocnik na farmie . Pan Marek , właściciel informował o opoźnieniach w wypłatach ale nie wspominał o tym ze nie zaplaci jak sie zrezygnuje , brak rozliczenia za ostatni miesiąc , początkowo nie odbierał telefonów i nie odpowiadal na wiadomosci , poźniej odebrał tłumaczył sie ze zapomniał i posił o czas po czym brak mozliwosci kontaktu oraz jakichkolwiek pięniędzy. Nie polecam i z tego co wiem jest nie jestem pierwszą oszukaną osobą .

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Proseed Capital Sp. z o.o. na stanowisko Executive Assistant? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Geslerowa mówiła prawdę

Pracownicy po kilka tygodni czekają na podpisanie umów , po dostaniu łaskawie podpisu dalej brak wpisu w ZUS IE. Fatalna organizacja oraz oszukiwanie pracowników. Omijać szerokim łukiem!

@pracownikk

Jeśli chcecie się zatrudnić to na własną odpowiedzialność - umowy nie podpisywane , wypłat zgodnie z umową nie wypłacają ( tłumaczenie że szef musi potwierdzić przelew ) , złudne teksty typu przelew idzie dłużej bo macie inne konto bankowe ( przy zaliczce otrzymanej po 4 tygodniach prośby przyszedł mail potwierdzający przelew i po godzinie były ochłapy na życie , w umowie jak i na ogłoszeniach wszystko wypisane profesjonalnie a tak naprawdę to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Ludzie którzy już zjadą zazwyczaj nie wracają bo firma się na nich wypina. W pracy co chwila nowe osoby i w ten sposób firma ma ludzi którzy robią dla nich za darmo… Każdy kto się sprzeciwi szefowi zostaje wyrzucony. Ubezpieczenie ? Nie było i nie będzie , zero zainteresowania jeśli sam nie pojedziesz na własny koszt to możesz zapomnieć o czymkolwiek. Jedna wielka żenada i strata pieniędzy o wypłatach można co najwyżej pomarzyć …

@pracownik

Firma kompletne dno , Pan Marek ani nie daje zaliczek ani wypłaty !! Mamy 15luty a dużo osób nie dostało wypłaty z grudnia . Nie pierwszy raz spóźnia się z wypłatą . I to że dostanie się pasek na e-maila nic nie oznacza bo kwota z niego różni się od przelewu, Pan Marek zabiera sobie za jakieś absurdalne rzeczy które nie były w umowie , a z resztą jakie umowy? Lewe chyba. Wszystko w tej firmie szwankuje . Pracownik z budowy , doznał urazu w czasie pracy i sam musiał płacić za szpital i leczenie

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Krzysztof

18.01.2024 10:01

Krzysztof ikona wywiad

Chciałbym opowiedzieć o tym, jak naprawdę wygląda praca w tej firmie.

Krzysztof ikona wywiad

Pracowałem na kilkunastu projektach we Włoszech. Byłem kierownikiem projektów przez prawie rok. Zajmowaliśmy się montażem paneli fotowoltaicznych na dachach oraz na farmach gruntowych.

Krzysztof ikona wywiad

Zwolniłem się sam, a za mną 38 osób, które tam pracowały. Powodem rezygnacji z pracy było złe traktowanie ludzi poprzez brak wypłacania wynagrodzenia w wyznaczonym terminie (opóźnienia sięgały po trzy tygodnie). Od teoretycznej daty wypłaty wynagrodzenie codziennie słyszeliśmy, że wypłata będzie następnego dnia i tak to się cięgło przez kolejne dni. Dodatkowo firma nie dotrzymywała terminów rotacyjnych. W umowie zapisany mieliśmy system pracy 3/1. Oznacza to, że w pracy na delegacji powinniśmy być przez 3 tygodnie, po czym zjeżdżać na tydzień do Polski. W rzeczywistości nigdy nie było to zachowane. Bywało tak, że właściciel nie miał za co wypłacić nam pieniędzy, więc przez parę tygodni przebywaliśmy w Polsce, ponieważ nie mieliśmy nawet za co wyjechać. Tak samo wyglądało to z drugiej strony — będą we Włoszech nie mieliśmy pieniędzy na powrót do Polski.

Na szczęście jednak 38 osób z Tobą się nie zwolniło. Prace i projekty są realizowane. Błędy Twojej grupy (jak i Twoje osobiste) są naprawiane. Spożycie alkoholu i innych używek po odejściu Twojej grupy znacząco spadło. Cóż więcej. - opóźnienia w wynagrodzeniach zdarzają się. Praktycznie wszyscy otrzymują na początku pracy zaliczki. Jak mieliśmy przestój między projektami - dostaliście postojowe, a Ty otrzymałeś pełne wynagrodzenie. - Każdy ma prawo zjechać po 3 tygodniach na tydzień. Sam wiesz, że mimo intensywności prac, nigdy nie narzuciłem nikomu aby pracował dłużej - wręcz przeciwnie - sami prosiliście, aby nie zjeżdzać, bo chcecie sobie zarobić Więc czemu kłamiesz? Czemu nie napiszesz o zniszczonych samochodach (rozwalony zderzak, którego nigdy nie naprawiłeś, czy zniszczone zawieszenie, które zapewne w furii po zwolnieniu się rozwaliliście?)

@pracodawca
@Pracodawca

Tutaj jeśli chodzi o zaliczki to ludzie są zbywani na kolejne dni a nawet tygodnie. Niektórzy dostają po 100 , 200 a w nielicznych przypadkach 500 złotych gdzie w przeliczeniu na euro to marny grosz żeby tutaj przeżyć . Jeśli się nie zapożyczysz lub nie jesteś przygotowany to leżysz i kwiczysz. Wszystkie wypłaty są opóźnione już nie wspomnę że niektórzy w ogóle pieniędzy na oczy nie widzieli. Umowy nie podpisują żeby ludzią nie płacić. Jeśli ktoś chce współpracować z tą „ firmą ” stanowczo odradzam! Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Krzysztof ikona wywiad

Na moim stanowisku była to stała kwota 20 000 brutto, czyli netto 14 000. Po przekroczeniu drugiego progu dochodowego 10 500 złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Krzysztof ikona wywiad

Od 26 lutego 2023 roku do świąt w grudniu 2023 roku.

Krzysztof ikona wywiad

Możliwość pracy w różnych miejscach oraz zwiedzenia tych regionów.

Krzysztof ikona wywiad

Niewypłacanie wynagrodzenia na czas. Brak regularnych miejsc noclegów (przeprowadzki co 1-2 dni). Przeprowadzi wynikały głównie z nieopłacania noclegów na czas. Nam z kolei wmawiano, że jest to z naszej winy, ponieważ nie potrafimy się zachować. Czasami też wiązały się z tym, że były rezerwowane dosłownie z dnia na dzień, a wiadomo, że jeśli nie zrobi się tego odpowiednio wcześnie, to może zabraknąć miejsca dla niektórych pracowników. Brak odpowiedniego zaplecza na budowie .Na Sycylii kazano nam 2 dni pracować bez zaplecza sanitarnego (toaleta, umywalka). W innych lokalizacjach zaplecze sanitarne nie było serwisowane na czas, a wynikało to ze zbyt dużej liczby pracowników i zbyt małej liczby toalet.

Krzysztof ikona wywiad

Było to praca fizyczna, więc trudno w tym przypadku mówić o jakichś możliwościach rozwoju.

W każdej pracy jest możliwośc rozwoju: - Ty zacząłeś od szeregowego pracownika za stawkę godzinową. Widząc w Tobie potencjał - zaproponowałem Ci prowadzenie grupy za kwotę 20 000zł brutto miesięcznie. W jednym miesiącu otrzymałeś dodatkowo bonus - dodatkowe 10 000zł. - W miarę Twoich możliwości otrzymywałeś większą odpowiedzialność. Dobrze sprawdzałeś się przy prowadzeniu jednej grupy. Przy kilku nie dałeś rady. - Każda osoba w spółce, jeżeli ma predyspozycje do wzięcia na siebie większej odpowiedzialności - ma taką szansę - czy to przeszkolić się do pracy na maszynach, czy też do prowadzenia mniejszej lub większej grupy - co też wiąże sie z większymi zarobkami. Rzeczywiście jest tak, że niektóre osoby nie podołały zadaniu - i musiały wrócić do podstawowych zadań - Obecnie zatrudniamy osobę na stanowisku Dyrektora ds. Operacyjnych - potencjalnie mogłeś nim zostać Ty... mamy kilku brygadzistów - szkolimy następne osoby. Zespół to już ponad 50 osób...

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Krzysztof ikona wywiad

Między pracownikami atmosfera była bardzo dobra.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Krzysztof ikona wywiad

Kiedy pytaliśmy pracodawcę o wynagrodzenia opóźnione o 2 tygodnie (większość z nas miała rodziny i dzieci, więc zależało nam na wypłatach), to jego odpowiedzią było to, że zawsze możemy zmienić pracę. Z pracodawcą nie było kontaktu, aż do momentu, kiedy wypłacił wynagrodzenie — wtedy wpadał na budowę i narzekał, że wolno pracujemy. Robił sobie z nas żarty. Każdy nowy pracownik z początku chwalił sobie pracę, ponieważ był skuszony najwyższą stawką na rynku. Nikt na początku nie wiedział, że stawka jest tak duża, ponieważ pracodawca nie płaci odpowiednich składek. Umowy były skonstruowane tak, by w przypadku rozprawy sądowej, pracownik nie mógł jej wygrać.

Krzysztof - - rzeczywiście może tak być, że nie zawsze jestem dostępny - ale szczerze - kiedy, w okresie zatrudnienia - dzwoniłeś lub pisałeś i nie oddzwoniłem? Prowadząc m. in. to przedsięwzięcie - mam trochę więcej obowiązków niż ktokolwiek w tej spółce. - Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek z Was sobie robił żarty. Rzeczywiście dzień przed tym jak się zwolniłeś, mieliśmy rozmowę i usłyszałeś moje uwagi nt. braku organizacji na placu budowy - praca nie postępowała zgodnie z planem, osoby, które miały pracować chodziło bez celu po placu. Nie nadmieniłeś też, że kilka dni wcześniej cały Twój zespół "był niedysponowany), a później pojedyczne osoby. Próbowaleś mi wyjaśnić, ze osoby, które zrealizowały 1/4 planu na dzień (zapewne ze względu na "niedyspozycję" nadrobią następnego dnia - czyli de facto wykonają podwójną pracę. - wszyscy pracownicy są zarejestrowani w ZUS. Każdy z Was otrzymuje pasek z rozliczeniem. Wyliczenia wynagrodzenia są zgodne z obowiązującymi przepisami. Twoje stwierdzenie, że "stawka jest tak duża, bo nie płacimy odpowiednich stawek" jest pozbawiona sensu. - Umowy są skonstruowane w taki sposób - aby każda osoba rzetelnie wykonująca swoją pracę - zarobiła i mogła pracować dalej.

Krzysztof ikona wywiad

Atmosfera stawała się trudna, kiedy szef pojawiał się na budowie. Często czepiał się rzeczy, o których nie miał pojęcia. Utrudniał nam pracę, poprzez wymyślanie dziwnych zasad. Przykładowo każda osoba musiała pytać o pozwolenia na skorzystanie z toalety. Dodatkowo musieliśmy pracować w ulewnym deszczu, bez odpowiedniej odzieży.

Krzysztof ikona wywiad

Nie, o czym wspominałem już we wcześniejszych pytaniach.

Nie zatrudniajcie się w tej firmie. Właściciel jest niewypłacalny. Ludzie czekają już miesiąc za wypłatami, nie wypłaca obiecanych zaliczek. Na budowie brakuje podstawowych narzędzi a kierownik nie ma pieniędzy nawet na wiertła czy na końcówki do zakrętarka. Obiecuje odzież robocza a następnie odlicza im za nią z wypłaty. Ludzie schodzą z budowy i wracają na własny kosztów z budowy a na ich miejsce co tydzień przyjeżdzają nowi. Nie przyjeżdżajcie tu do pracy.

Uczeń

@Pracodawca Kiedy Pan wyśle pieniądze za grudzień? bo jest 30.01.2024 i od 10 trochę minęło jednak a Pańskie tłumaczenie że Pan nie wie kiedy już zaczyna być jednak nudne!!!

@Uczeń

Dokładnie zaczyna to się robić żenujące.Odp Marka to nie moja sprawa że nie macie kasy !! A czyja Prezesi. Detektor. Udziałowiec firma otwarta na słupa !! Z Zanzibaru bo w Polsce już brak chętnych .Ja też się pytam gdzie jest wypłata !!!!!!!!

Mareczek

Firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) , pracownicy traktowani jak najgorsze ścierwo . W rozmowach telefonicznych o zaliczkę mówią że jutro dojdzie a tak naprawdę trzeba czekać ponad tydzień . Ludzie nie mają czego jeść i próbują jakoś przeżyć …. Słodkie pierdy przed przyjazdem o zaliczkach w wysokości 1k a później okazuje się że ludzie otrzymują po 100 złotych . Cyrk na kółkach . Niektórzy do tej pory nie otrzymali wypłaty za grudzień albo marne ochłapy w wysokości 300 złotych

@@haha

Jak z pieniędzmi ? Jak z zaliczkami . Możesz napisać jak się najlepiej zorganizować na wyjazd planuje wyjechać w styczniu. Co tam najlepiej zabrać

Jack
@Kamill

Zaliczki już po kilku dniach to przeważnie tysiąc PLN na konto. Najlepiej mieć na Revolut bo przychodzi natychmiast.

mucha
@@haha

(usunięte przez administratora) To nie urlop all inclusiw . Praca jak każda. Noclegi , transport i ubranie robocze są zapewnione, tylko trzeba sobie kupić jedzenie. Robotę trzeba wykonać dobrze bo inaczej jak ktoś ogarnie poprawki to można się zdziwić przy rozliczeniu. Godziny za pracę na maszynach są liczone x 2 i jak ktoś ogarnia, to kilkanaście koła można zarobić.

@haha

(usunięte przez administratora)I słyszeliśmy te historię ile razy Was za alkohol i burdy z hoteli wyrzucali i ile kasy trzeba było zapłacić hotelom za rzeczy, które pozbieraliście lub zepsuliście... a teraz pewno nadal po pijaku przed ekranem tworzycie - sami nie umiecie - a innym chcecie zaszkodzić. Lepiej Wam z tym? Sprzątaliśmy ten (usunięte przez administratora) który zostawiliście w samochodach i kontenerach - to co zostawiliście najlepiej o Was świadczy - ale przynajmniej możecie sobie na internecie potworzyć....

mario

Kryspin może nie jest idealnie, a co ty byś zrobił miejscu? Jak jesteś taki mądry, to zorganizuj milion spraw żeby prowadzić takie budowy. Wiesz że każdy pracownik ma swoje fochy a co pracodawca nie człowiek. trzeba też trochę zrozumieć. Łatwo iść na etat mieć wszystko w (usunięte przez administratora) i tylko oceniać innych. Chociaż niektórzy wyrażają negatywne opinie, to warto zauważyć, że właściciel firmy wydaje się bardzo zaangażowany w utrzymanie dyscypliny i prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Niektóre negatywne opinie mogą wynikać z różnic w oczekiwaniach pracowników i rzeczywistych warunków pracy. Właściciel być może stara się utrzymać rygorystyczne standardy, co dla niektórych pracowników może być trudne do zaakceptowania. Jednak równocześnie warto docenić zaangażowanie właściciela w utrzymanie porządku w firmie.

Dziękujemy za tą jakże nietrafną analizę sytuacji spółki i jej udziałowców. Niniejszym chcielibyśmy wyjaśnić i sprostować niektóre informacje zawarte w tym anonimowym poście: 1. Nieprawdą jest, że w jakimkolwiek okresie odeszło 38 osób. Prawdą jest natomiast, że kilka osób się zwolniło, a kilka zostało zwolnionych. Nie mniej nie było to 38 osób. Obecnie spółka zatrudnia ponad 50 osób. 2. Prawdą jest, że nasi udziałowcy mają szerokie i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spółek w różnych branżach i w różnych krajach.. To dzięki temu tak szybko się rozwijamy i otwieramy nowe rynki dla naszych usług. 3. Nie posiadamy żadnej wiedzy nt rzekomego "zbiorowego pozwu od ponad 1000 osób" Publikowanie takich oszczerstw na anonimowym portalu może służyć jedynie próbie zaszkodzenia spółce. Gdyby post nie był anonimowy, spółka na pewno zareagowałaby w ramach przysługujących jej praw.

@Panie pracodawco
@Pracodawca

Śmiać się chce czytając tą odpowiedz. Nie piszę tu tego aby ludzie tam nie pracowali, każdy ma swój rozum i proszę się upewnić na własnej skórze. To prawda że w firmie masowo zwolniło się prawie 40 osób ! Mamy na to dowody! Mamy również dowody na traktowanie tego Pana pracowników na grupie oraz na polach, zdjęcia, filmiki. Również potwierdzenia moteli odnośnie nie zrealizowania przez szefa opłat za pobyt pracowników. Motele w którym nie było nic a Panowie żyli na kanapkach! Są ludzi który wiedzą aby takie sytuacje na bierząco dokumentować, więc jeśli chodzi o pracę wszytko mamy udokumntowne ! Także to co tu jest napisane ani się nie chce czytać do końca. Proszę wypłacić swoim byłym pracownikom za swoją pracę, którą wykonali prawidłowo! A mają na to dowody poprzez zdjęcia, nagrania! Chyba że chciałby Pan znaleźć się z tymi wszystkimi osobami w sądzie, to proszę bardzo ! Pozdrawiam.

Rob

Haha
@Rob

Rob, każdy z nas ma rozliczenia wg. Godzin przepracowanych. Jeżeli zarobiłeś 4tys, to pewno tyle godzin miałeś, a teraz się zalisz. Z hotelu wyrzucani są alkoholicy i ćpuny - jeśli zostałeś wyrzucony, to cóż więcej dodać... Weź się do pracy. Pracuje tutaj dłużej niż twój epizod....

Mar
@Rob

Witam proszę o kontakt chce się czegoś więcej dowiedzieć na temat firmy pozdrawiam

Nephilim

Majkel

Czy można prosić jakiś kontakt do pracodawcy. Jestem zainteresowany pracą. Pracowałem na farmach fotowoltaicznych w Hiszpanii i Portugalii. Chodzi mi o e-mail bądź nr tel. Pozdrawiam

@Mariusz
@Majkel

Chłopie rok pracy składki w ZUS nie od prowadzone na wypłaty czekasz po 2-3 tygodnie szukaj gdzie indziej naprawdę

Mario

Jak ktoś chce pracować to można nieźle zarobić. Robota nie jest ciężka, a godzinka mija i kasa się nalicza. Jest umowa i ubezpieczenie ... To plusy.. minusem są czasem opóźnienia w płatnościach bo wiadomo jak to włosi podchodzą do roboty, ale są też zaliczki . Jak ktoś myśli że to wakacje z wódeczką i baletami we włoszech to nie ten adres.

@Mario

A czy kolega sprawdzał czy ma odprowadzone składki czy jest ubezpieczone . Bo większość ludzi pracowało po 3-4tygodnie i nawet umowy nie miał podpisanej

@Michał

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć więcej na temat tej firmy. Czy firma jest wypłacalna jakie są warunki mieszkalne. Planuje wyjazd w lutym i potrzebuję więcej informacji.

Rysiu

Jak dla mnie profesjonalna firma, robimy kolejny projekt. Mam wrażenie że niektóre negatywne opinie są przesadzone. (Ale nie oceniam) Z mojej oceny warto polecać pracę tutaj. Pozdrawiam.

Konrad

@Merrrry

Ta firma to bankrut... Zaczete 4 budowy, żadna nie została skończona przez co wlosi nakladaja kary za terminy. "Szef" nie ma zielonego pojecia na temat biznesu ktory prowadzi... Jak sam stwierdzil on jest tylko teoretykiem.... Nie wyplacalny z brakiem najmniejszego szacunku do swoich pracownikow.Jednego dnia zwolnilo się pół firmy.... Magda Gesler sama nawet stwierdziła że ten człowiek nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi

@@Merrrry

(usunięte przez administratora) Rzeczywiście kilka osób odeszło - które dobrze znamy - i dobrze, że ich nie bedzie -- Ćpać i pić mogą gdzieś indziej. Projekt na którym pracuję, rzeczywiście ma opóźnienie - ale to trochę dzięki Wam. raczej nie wydaje mi się, aby szef akurat z Wami rozmawiał o szczegółach kontraktów lub finansów... Inne projekty idą z wytycznymi klienta - więc albo jesteś zwyczajnie głupi, albo chcesz szefowi zaszkodzić....Dobrze, że już was nie będzie tolerował.

Zostaw merytoryczną opinię o Proseed Capital Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Proseed Capital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proseed Capital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proseed Capital Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proseed Capital Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Chłodna 30
    26-601 Radom

Proseed Capital Sp. z o.o.