Wellclinic Sp. z o.o.

Opinie o Wellclinic Sp. z o.o.

Maria

Oj no to trochę mnie zbiłeś z tropu, bo tyle tu pozytywnych opinii o firmie :/ Z tą wypłatą to taka jednorazowa sytuacja u ciebie była czy częściej się to zdarzało? Jakie warunki w ogóle proponują przy współpracy?

Wellclinic Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Lekarz. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Julia

No jakiej umowie zazwyczaj się tu zatrudniają, że dopuszczalne mogłoby się stać niepłacenie ludziom?

Czy w Wellclinic Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Na ten moment raczej nie z tego co zrozumiałam na rozmowie

Roman
@Gość

Na jakie stanowisko aplikowałaś? Bo widziałem ze szukają teraz specjalisty ds. marketingu i chciałem wysłać CV. A jak było na rozmowie? Proponują dobre pieniądze i dodatkowe benefity? Weź coś napisz.

Szukam byłych pracowników których można zapytać na temat szczegółów współpracy. Czy dobrze jest pracować w tej firmie? Czy firma gwarantuje pozapłacowe bonusy? Dziękuje za wskazówki.

Amazing

Tam jest tak wspaniale że nikt nie odchodzi,

Firma Wellclinic Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Telefoniczny doradca klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Sylwia

Moja przygoda z Wellclinic zaczęła się od bycia jej pacjentem. Zgłosiłam się do kliniki, żeby pozbyć się cellulitu i poprawić swoją sylwetkę. Kiedy pierwszy raz przekroczyłam próg kliniki, od razu spodobała mi się atmosfera, panująca na recepcji, zabiegi tez były dla mnie przyjemnością i dały efekt o którym nawet nie myślałam. Szybko złapałam kontakt z Justyną Soją oraz całym zespołem. kiedy dowiedziałam się, że jest wolne stanowisko kosmetologa postanowiłam aplikować na nie i to było spełnienie moich marzeń. Od momentu rozpoczęcia pracy w klinice poszerzyłam swoja wiedze, dzięki zaangażowaniu mojego szefostwa w liczne kursy oraz szkolenia na różnych obszarach zawodowych. Cały czas się rozwijam, nabieram większego doświadczenia oraz posiadam lepsza organizacje. Mam możliwość nauki pod okiem profesjonalistów i czerpie z tego garściami. Jestem naprawdę szczęśliwa, że jako ekspert w dziedzinie kształtowania sylwetki oraz dietetyk kliniczny, pomagam pacjentom i moja praca to misja, która od początku towarzyszy klinice. Bardzo ważna w mojej pracy jest atmosfera. Dla mnie moi koledzy i koleżanki z pracy to rodzina. Spędzam tu wiele czasu i wiem że zawsze mogę na nich liczyć i wiem że z każdą sprawą mogę przyjść do swoich przełożonych i zawsze otrzymam pomoc. Jestem traktowana na równi, a kiedy potrzebuje motywacji, zawsze mogę liczyć na rozmowę i słowa, które napędzą mnie do dalszych działań.

Alicja
@Sylwia

To super, że się spełniasz :) Mam nadzieję że z zarobków też jesteś zadowolona?

Aleksandra

Nazywam się Aleksandra. W Wellclinic pracuje od półtorej roku. Jestem licencjonowanym kosmetologiem, a swoją dalszą naukę kontynuuje na kierunku pielęgniarstwo. W klinice pracuje na stanowisku Zastępcy Managera Kliniki - dbam o każdy szczegół by nasi pacjenci czuli się u nas jak najlepiej. Od samego początku stawiałam na nieustanny rozwój - to miejsce mi to umożliwiło. Z każdym miesiącem zdobywam „nowe szczyty", które są dla mnie ogromnym wyzwaniem. Tu nie ma czasu aby się zatrzymać, wspólnie z całym zespołem dążymy do tego by miejsce, w którym pracujemy osiągało jak najlepsze wyniki. Mam ogromną satysfakcję , że przeszłam taką drogę rozwoju. Oczywiście jest to zasługa mojego szefostwa, które od początku dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami jak również pokazuje , że rzeczy niemożliwe stają się możliwe! WellSchoolEfekt to nasza prywatna możliwość szkoleń - ogromna dawka wiedzy. W Wellclinic spędzam większość swojego czasu, dlatego czuje się tu jak w domu. To miejsce, do którego wracam z uśmiechem i nawet jak zdążają się gorsze dni, wsparcie i dobre słowo zawsze napędzają do działania. W sytuacjach awaryjnych zawsze mogę liczyć na pomoc naszej Wellteamowej rodzinki :)

Agnieszka Domagała

Nazywam się Agnieszka Domagała. Jestem absolwentką kosmetologii i obecnie kontynuuje naukę na kierunku pielęgniarstwo. W Wellclinic pracuje od 8 miesięcy. Pierwsze kroki w klinice stawiałam jako kosmetolog i dodatkowo zajmowałam się profesjonalną obsługą pacjenta. WellClinic pozwoliło mi na rozwój moich umiejętności i poznanie kolejnej wielkiej pasji jaką jest trychologia. Mimo tak krótkiego czasu, moje życie zawodowe nabrało tempa. Dzięki przekazanej wiedzy i stałym szkoleniom, które zapewnia mi WellClinic wiem, że znalazłam swoje miejsce na ziemi. To właśnie tu mogę robić to co kocham najbardziej - pomagać pacjentom, wykorzystując przy tym ultranowoczesne technologie, przynoszące tak spektakularne efekty. Ciągłe wsparcie zarządu, a także zgrany zespół sprzyjają efektywności codziennej pracy. Każdego dnia wspólnymi wysiłkami sięgamy po to, co dla niektórych jest niemożliwe. Zaangażowanie każdego z osobna spowodowało niesamowity rozwój, co w dalszej perspektywie pozwoliło WellClinic osiągać coraz to lepsze wyniki. Nasz team jest jak jedna wielka rodzina, na której możemy polegać nie tylko w pracy, ale również w życiu prywatnym. Wellclinic to miejsce, w którym jako kosmetolog, mogę zarówno rozwijać swoje pasje, jak i stale poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. ????

Zostaw merytoryczną opinię o Wellclinic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wellclinic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wellclinic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wellclinic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wellclinic Sp. z o.o.