Opinie o Wellclinic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wellclinic Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wellclinic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Medycyna, farmacja i kosmetyki - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wellclinic Sp. z o.o. w Warszawa

Justyna

Nazywam się Justyna. W Wellclinic jestem od samego początku czyli już prawie 3 lata. Patrząc na rozwój Wellclinic – jestem niesamowicie dumna będąc częścią całego projektu. Jestem dyplomowanym Kosmetologiem, mgr Towaroznawstwa Produktów Kosmetycznych, Instruktorem Nowoczesnych Form gimnastyki oraz Instruktorem kulturystyki i fitness. Specjalizuje się żywieniem sportowym jak również doborem indywidualnej suplementacji dla pacjenta. Dodatkowo jestem czynną zawodniczka sportów sylwetkowych. Combo specjalizacji poparte doświadczeniem ukierunkowane jest w stronę holistycznego podejścia do ciała oraz z zamiłowania do wykonywanej pracy. Uśmiech, efekty i zadowolenie pacjentów jest najlepszą zapłatą. Długoletni staż pracy z kobietami skupiający się na specyfice kobiecego ciała – był moim tematem pracy magisterskiej - Lipodystrofia czyli cellulit, który został rozłożony na czynniki pierwsze począwszy od etiopatogenezy, diagnozy poprzez wpływ zabiegów, aktywności fizycznej, sposobu odżywiania, suplementacji oraz kończąc na metodyce leczenia. W WellClinic wykorzystuje technologie przyszłości używając urządzeń działających na bazie skoncentrowanej wiązki ultradźwięków HIFU, który obecnie jest pionierem jeśli chodzi o lifting skóry, fali radiowych oraz akustycznej w jednym aplikatorze; Unison jak również Lasera Fotona Dynamis SP dając naszym Pacjentom spektakularne efekty a za tym też korzyści przekładające się na inne aspekty ich życia. Poprawa zdrowia psychicznego oraz fizycznego, poprawa zdrowia jak również lepsza samoocena – która ma wpływ na komfort i jakość życia. W Wellclinic spędzam większość swojego czasu, czuje się w klinice jak w domu, a Wellteam jest wielką rodziną, która zawsze może na siebie liczyć nie tylko od strony zawodowej, a również prywatnej. Atmosfera jaka panuje w klinice sprawia, że chce się tam przebywać. Dzięki naszym wewnętrznym systematycznym szkoleniom sprzedażowym merytorycznym, naukowym – nieustanie podnoszę swoje kwalifikacje. Bycie częścią zespołu Wellteam to prestiż jak również praca mentalna, która każdego dnia utwierdza mnie w przekonaniu że jestem we właściwym miejscu, we właściwym czasie i jestem na właściwym stanowisku, gdyż postawiłam sobie cel bycia najlepszym ekspertem w modelowaniu sylwetki i tak też czynie.

Wojtek
@Justyna

Ciekawe. Z tego co wiem, odeszłaś w atmosferze awantury. Mogłabyś zaktualizować swoją wypowiedź? :)

Justyna

Roman
@Justyna

Pięknie to opisałaś choć trochę zabrzmiało jak lukrowana laurka. Może dodałabyś coś na temat umowy. Na jakiej pracujesz? Bo skoro to jakby twój drugi dom to chyba masz stabilną, co?

Elsa
@Roman

Jak dla mnie to takie słodzenie.

@Elsa

Ciebie też to nie przekonało? To w sumie co o nich wszystkich myślisz?

Wojtek Nowy wpis

Celina Nowy wpis

Hej. interesuje mnie praca jako telefoniczny doradca klienta. w opisie oferty z teraz wpisane są podstawa, premia wynikowa i prowizje. Ktoś jest zorientowany jak one kwotowo wychodzą?

zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

na pracuj maja ogloszenie na kosmetologa, na jakie realnie zarobki mozna liczyc wie ktoś?

Irena Nowy wpis

Dzień dobry, jak mogę rozumieć elastyczny grafik z oferty dla Kosmetologa w klinice medycyny estetycznej jeśli wpisane są dosłownie wszystkie dni tygodnia prócz niedzieli? Czy samemu ustala się czas pracy czy jednak trzeba sporo konsultować i zmieniać?

Firma Wellclinic Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Telefoniczny doradca klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Firma rozczarowuje szuka tanich ludzi nie pasjonatów z doświadczeniem, no cóż ich strata

Magda
@Kandydat

Dokładnie szkoda swojego czasu na umowy śmieciowe. Zachorujesz i nic nie dostaniesz oprócz (usunięte przez administratora)jak możesz być chora.

Co wchodzi w socjal Wellclinic Sp. z o.o.?

Na pewno jest Multisport

@PW

Czy ta karta przysługuje na każdym stanowisku? wole się upewnić, bo zastanawiam się czemu nie ma na jej temat wzmianki w opisie oferty dla Kosmetologa z zeszłego miesiąca. Są jakieś jeszcze dodatki zależne od innych rzeczy jak na przykład staż?

Czy w Wellclinic Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

PW

Tak, zdarzaja sie premie roczne lub kwartalne

Zuzanna

Czy nadal na stanowisku kosmetologa jest oferowana tylko śmieciowa umowa? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

@Zuzanna

Najczęściej b2b, to już chyba standard w branży, zresztą mi to nawet na rękę

WX

Przeczytałam wszystkie opinie tu dodane i negatywne sie potwierdzaja .....umowa zlecenie , obcinanie wyplat , wieczny spisek i szukanie dziury w calym ..... do tego (usunięte przez administratora) , wiadomosci dziwnej tresci od managerow i wlasciciela , Cos sie komus pomieszalo , swiat jest maly i zaraz wszyscy sie dowiedza jak jest naprawde ... Ile mozna sluchac ze ta klinika jest najlepsza .Pomaganie ludziom czy tak naprawde chodzi o kase . Robia ludziom wode z mozgu i tyle . Za wszystko winny jest pracownik a sprobuj sie tylko niepodporzadkowac..... Omijajcie dziewczyny szerokim lukiem

MW

Pracowałam w klinice w Warszawie przez ponad rok i będę bardzo dobrze wspominać ten czas. Super atmosfera i podejście do ludzi w zespole. Niestety musiałam zmienić pracę ze względu na przeprowadzkę do innego miasta. Pozdrawiam cały Wellteam :)

Ciekawe po czym konkretnie stwierdzasz, że komentarz nie jest prawdziwy? Nie wiem w sumie o które stanowisko chodziło ale zaczynam się zastanawiać czy ze względu na te przeprowadzkę nie mogliby dać trybu zdalnego? Na przykład telefoniczny doradca czemu musi być stacjonarnie?

Polecam, jestem bardzo zadowolona ze współpracy!

No ja nie widziałam w tych aktualnych ofertach aby pisano w nich o umowie o pracę. ale zawsze jeszcze na kontrakcie można być? Na ile mimo wszystko współpraca może być stabilna ze strony Pracodawcy? czy warunki finansowe często zmieniają się w czasie? teraz mi pokazuje, że kosmetolog może zarobić od 5 do 12 tysięcy

Edyta

Co jest powodem tego, że faktycznie nie oferują umów o pracę? a przynajmniej tak kiedyś tu napisano i w zasadzie w aktualnych ofertach widzę same zlecenia i B2B. interesuje mnie tez kwestia tego braku wypłaty za ostatni miesiąc, możecie to jakoś wyjaśnić? To wynika z jakiejś umowy czy o co chodzi? interesuje się zatrudnieniem jako analityk biznesowy. Opowiecie o zatrudnieniu oraz tej różnicy w widełkach na poziomie 2 tys?

Maciej

Cześć! Nazywam się Maciej. :) W Wellclinic pracuję od roku, aktualnie jestem General Managerem kliniki w Gdańsku. Atmosfera w pracy jest mega, mamy super zgrany team, który zawsze może na siebie liczyć. Korzystamy z najlepszych i najnowocześniejszych technologii na rynku, co potwierdzają efekty naszych pacjentów. Rozwój w klinice jest niesamowity, co idzie w parze z wysokim profesjonalizmem. Szczerze polecam. :)

Nicola

Witam jak jest z umową? Czy przed rozpoczęciem pracy podpisują umowę o pracę? Czy na okres próbny? Ile trwa? Czy na czas nieokreślony obrazu?

@Nicola

No ale na jakie stanowisko zamierzasz aplikować? Bo to jednak istotna informacja

Nicola
@Monika

Tzn ze umowę o pracę dostają tylko wybrane stanowiska pracy?????

Katarzyna

Polecam, szczególnie jeżeli zależy komuś na szybkim wzroście wiedzy i zarobków. Menadżer w tej klinice przykłada wyjątkowo dużą wagę do zadowolenia i rozwoju zespołu. Ja jestem od niespełna roku i na ten moment nie zamieniłabym tego miejsca na żadne inne. Szczerze polecam, ale trzeba mieć samemu ambicje i chęci rozwoju

@Katarzyna

Piszesz coś na temat wzrostu zarobków podczas pracy tutaj. Powiesz o nich coś więcej? Jak prezentuje się wynagrodzenie? ;)

Katarzyna
@Julia

Przez pierwsze pół roku miałam tak jak wcześniej w innej klinice, bo miałam masę nowych szkoleń. Teraz jest bardzo bardzo dobrze :), w poprzedniej klinice tyle zarabiał tylko lekarz

@Katarzyna

Wow, to idzie podejrzewać, że serio dużo. ;) To umowę z nimi masz teraz na rok, tak? Czy to tamte pół roku było właśnie okresem próbnym?

Kosmetolog

Macie umowy o pracę?

Niki

Czy w tej klinice jest możliwość zatrudnienia umowy o pracę czy raczej preferują umowy śmieciowe?

Szczerze nie polecam! Ciągłe zaniżanie płac, umowy najlepiej studenckie, żeby nie było trzeba płacić składek. Menadżerowie, a jest ich już prawie tylu co pracowników wchodzą w (usunięte przez administratora) szefostwu, a pracowników mają za nic, liczy sie tylko wynik. Jak jest gorszy wynik, to twoja płaca może spać nawet o polowe(usunięte przez administratora)

Artur

Ale finalnie skorzystałeś z tej propozycji i idziesz na ten dzień próbny? Ja myślę o aplikowaniu, ale zawsze mnie rozmowy rekrutacyjne stresują. Podczas jej trwania jakieś trudne pytania Ci zadawali? Z ilu etapów się ona w ogóle składa? Może mi pomożesz i trochę będę się mniej stresował.

Maria

Oj no to trochę mnie zbiłeś z tropu, bo tyle tu pozytywnych opinii o firmie :/ Z tą wypłatą to taka jednorazowa sytuacja u ciebie była czy częściej się to zdarzało? Jakie warunki w ogóle proponują przy współpracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Wellclinic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wellclinic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wellclinic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wellclinic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wellclinic Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kolejowa 49A lok. U9
    01-210 Warszawa