Opinie o i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Klient

Proszę o informację jak firma podchodzi do tematów związanych z uszkodzeniami, które postały na wskutek błędów pracowników lub innych sytuacji?

@Gruntówka

Oczywiście ale do pozytywnego załatwienia sprawy potrzebne są chęci z dwóch stron. Z mojej strony wola załatwienia tematu była ale właściciel miał odmienne zdanie. ODRADZAM, UNIKAĆ TAKICH LUDZI

Katarzyna+khjk+ Nowy wpis

Polecam, pompa działa, fotowoltaika oraz magazyn zamontowane zostalismy przeszkoleni, polecam samą sobą!:)

MarekŻywiec Nowy wpis

Wszystko ok foto+magazyn Deye zamontowane super działa ,czekam na pompę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o.?

Pracownica
@Klient

Błędy powstałe z winy pracowników zdarzają się niezwykle rzadko, ponieważ nie korzystamy z podwykonawców a nasi praownicy mają wieloletnie doświadczenie. Jeżeli taka sytuacja miałby jednak miejsce firma ponosi koszt ewntualnej naprawy- posiadamy polisę ubezpieczeniową na 500tys zł.

@Pracownica

A co w sytuacji gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania twierdząc, że polisa nie obejmuje błędnie wykonanych prac?

Klienta 1
@Klient

Czyżby firma miała coś do ukrycia? Gdyż nagle brak odpowiedzi.

@Klienta 1

Zgadza się ta firma opuszcza teren bez dokończenia inwestycji i pokryci strat, które były efektem niewłaściwego wykonania montażu. Nie polecam, unikać jak ognia jeżeli chce się mieć spokojną głowę. ODRADZAM !

Montaż w 2022 roku
@Klient

Też o to pytałam, bo przy każdej usłudze zwracam na to uwage. Z tego co pamiętam to mają ubezpieczenie- niestety uleciała mi wysokość kwoty. Zasięgnęłam też opinii o firmie i z tego co udało mi się dowiedzieć to robią też bardzo dużo jako podwykonawcy innych firm - więc w moim odczuciu muszą dobrze robić skoro robią również i dla innych

@Montaż w 2022 roku

Każdy ma prawo opisać sytuację w jakiej mierzył się z tą "firmą" i nie ma się co dziwić, że człowiek jest wkurzony skoro miał niepodłączone panele na dachu przez 1,5 roku, a finalnie musiał na własny koszt wymienić poszycie dachu bo "firma" uważa, że wszystko jest Ok i nie poczuwa się do naprawy powstałych szkód. W podpisanej umowie nie znalazłem zapisu, że będzie połamana blacha na dachu, że po niewłaściwym montażu paneli dosztukujemy sobie blachę bo panele wystają poza obręb dachu. (usunięte przez administratora) trzeba napiętnować i ostrzegać potencjalnych klientów, ponieważ szanująca się firma naprawia powstałe uszkodzenia, a "firma" ucieka od odpowiedzialności bo co mi mogą zrobić. ODRADZAM

Pracownica
@Poszkodowany

Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z firmą bo nie otzrymaliśmy żadnej reklamacji więc wpis wyssany z palca.

@Poszkodowany

U mnie zrobili gruntówkę 9,9kwp 22 panele, pięknie bez zarzutu nawet dostałem agrowłókninę w gratisie. Montażyści pełna profeska znają się na robocie. Przed podpisaniem umowy sprawdziłem ich w KRS,KRD widziałem z 1000 zdjęć , Pani miała przy sobie w telefonie nie wybierała tylko oglądałem jak leci. Jestem bardzo zadowolony i poleciłem już dalej.

@Gruntówka

Nieudacznicy zostawili uszkodzone poszycie dachu. Odradzam

@Poszkodowany

Nie znam Pana sytuacji, ja od swojej strony polecam , poleciłem bo jestem zadowolony. Dlaczego nie zgłosi Pan do nich sprawy?

@Gruntówka

Sytuacja została zgłoszona i zbagatelizowana przez Państwa właścicieli. Dlatego nie polecam, poniosłem koszty wymiany poszycia dachu i nie zapomnę im tego. Systematycznie będę informował i odradzał skorzystania z ich usług potencjalnym klientom.

@Poszkodowany

Przecież są różne sposoby załatwienia takich spraw jeśli prawdą jest to co Pan pisze a nie jest pan poprostu konkurencją robiącą złą opinie innej firmie... Ja polecam firmę, wszystko sprawnie szybko papierologia również ,wymiana licznika szybko, papiery do Mojego prądu też.

Poszkodowany Nowy wpis
@Gruntówka

Rozmowa telefoniczna, następnie sprawdzenie na dzień próbny. Dniówka ok, kasa się zgadzała . Nie podjołem pracy bo dostałem lepszą za granicą.

Doświadczenie-pokaż co umiesz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
KarinaZopola

Dzień dobry, chcę polecić firmę za profesjonalny dobór komponentów, szybki sprawny montaż. Pomoc na każdym etapie nawet w sprawach wychodzących poza kompetencje firmy. Jestem bardzo zadowolona mam nadzieję , na swojej drodze spotykać więcej tak wspaniałych ludzi.

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 14 marca kilka aktualnych ofert pracy do firmy i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Monter. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Sulejmann

Praca ok, wszystko zgodnie z ustaleniami, umowa o pracę. Stawka ok dla każdego kto pracuje (usunięte przez administratora)

Satysfakcja na 100

Mogę polecić firmę sprawny montaż dobrze dobrany sprzęt wszystko działa jak powinno łącznie z magazynem enrgii, teraz czekamy na dotację.

Kierbiec

Wszystko zgodnie z ustaleniami poczynionymi z handlowcem, montaż w ciągu 2 tygodni. Sprawnie i szybko teraz czekam na pompę , ma być do 2 tygodni.

CP termomodernizacja

Serdecznie polecam firmę wykonanie pompy ciepła -to poprostu dzieło sztuki:) fotowoltaika z magazynem też pięlnie śmiga. Dziś dosłaliśmy wszystko czekamy na zwrot środków z dofinanowania. Mogę polecić firmę z czystym sumieniem , pomogli od a do Z. Wystko wykonane na najwyższym poziomie. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.

Praca tzw. dzień próbny bez umowy, ubezpieczenia.

Jak dużo osób pracuje w i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o.?

AntekZabrze

Serdecznie polecam, każdemu komu zależy na jakości, moduły i falownik Selfa POLSKIE, wykonanie i zaopiekowanie klientem na każdym etapie. Ekipa własna nie jacyś tam podwykonanwcy, widać że mają lata doświadczenia i mogą dużo wyjaśnić. Polecam firmę w 100%!

Poszkodowany

Firma uszkodziła poszycie dachu i nie naprawiła powstałych szkód. Odradzam!

klient Żywiec

Bardzo szybki termin montażu wszystko sprawnie, panowie bardzo profesjonalni . Polecam z ręką na sercu!

Klientka

Ludzie bez odrobiny własnej godności, odpowiedzialności za słowa i podejmowane działania. Unikać jest masę innych firm na rynku.

ZadowolonyKlient

W dniu wczorajszym Panowie zamontowali mi instalację, profesjonalne doradztwo, widać ze doświadczenie wypracowane na niejednym montażu. Zatrudnieni w firmie nie podwykonawcy. Szybko bardzo sprawnie, wszystkie dokumenty do zakładu energetycznego złożone czekam tylko na wyminę licznika i MOj Prad. Polecam.

BARINAS

Po 1.5 rocznej współpracy mogę polecić pracodawcę w 100% , robiliśmy instalacje w wielkopolsce od 5kw do 2MW i moge polecic wszystko ok, zgodnie z ustaleniami pieniążki zawsze się zgadzały.

Tomasz K

Firma zamontowała wszystko szybko sprawnie bardzo profesjonalne podejście monterów, widać duże doświadczenie w montażach. Cena godna polecenia.

Tamtamtam

Nie polecam jako pracodawcy, obiecują wysokie wynagrodzenie, niby wszystko dogadane, a otrzymuje się inną wysokość wypłaty, niż było ustalone.

PRACOWNICA
@Tamtamtam

Pana opinia jest mało skrupulatna, proszę o przekazanie konkretów lub kontakt z księgowością.

Zostaw merytoryczną opinię o i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Topolowa 1
    43-300 Bielsko-Biała

i-Przedsiębiorcy Sp. z o.o.