Firma nie wiadomego pochodzenia , zrobiłem 2 transakcje , gdzie w jednej był fizycznie uszkodzony panel za panel otrzymałem zwrot pieniędzy a ponieważ firma nie dysponowała już tym modelem zakupiłem go w innej firmie i od 2 miesięcy nie mogę doprosić się o zwrot kosztów faktury mimo ich akceptacji i wystawionej faktury.
Druga reklamacja dotyczy 3 szt paneli już 2 miesiąc czekam na jakąkolwiek odpowiedź , dotyczy paneli hyundai , gdzie xtg jest ponoćautoryzowanym przedstawicielem.
Odpowiedź chyba płynie z Korei promem.
Firma kompletnie nie radzi sobie z reklamacjami , są nie słowni i działają na zmęczenie klienta.
Nigdy nie dotrzymali żadnego słowa.
mam całą korespondencję mailową do wglądu aby pokazać ich brak reakcji na cokolwiek.
przestrzegam przed tą spółką akcyjną nad którą nikt nie panuje .
Nie róbcie u nich zakupów!!!!!!!!
Jest to okręt bez kapitana.