Opinie o VITA MODERNA SP. Z O.O., JAROSŁAW w Jarosław

VITA MODERNA SP. Z O.O., JAROSŁAW
counter
3 11 11 5 1
Klient

Lipa i tandeta , tyle w temacie

Anna Nowy wpis
Klient

Również przestrzegam ! Nie zawierajcie z ta firma żadnych umów i nie wpłacajcie pieniędzy

Greg
Klient

Witam biorąc pod uwagę wspaniałe opowieści jakie snuł handlowiec w zupełności odbiegało to od rzeczywistości .Niedoróbki odchodzący laminat kiepskiej jakości okucia . Lepiej chyba by było pojechać do Ikei przed którą też mnie ostrzegano . Za meble płaćcie dopiero przy założeniu i wnikliwym sprawdzeniu każdego elementu . Pozdrawiam Zniesmaczony Gregor

@Greg

I po raz kolejny proszę o to, by pan antoni nie wymyślał kłamstw nie nie prześladował firmy Vita Moderna.

Klient

Super strona , jak jedna z wielu gdzie mona zweryfikować ta firmę , (usunięte przez administratora) lepiej omijać ja szerokim łukiem...!!!

@anonim

Panie antoni proszę zajać się zgłosić do lekarza specjalisty.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wojtus
Użytkownicy czekają na odpowiedź 181 dni.
 Problem

Bardzo slaba jakosc mebli

Klient

Panie Antoni, prosze zajac sie czyms produktywnym, zamiast prześladowaniem niewinnych ludzi.

Wanda
Klient

Znowu pan Antoni pod zmienionym imieniem. Naprawdę proszę się zgłosić do psychiatry, bo pana zachowanie zaczyna przerażać.

Klient

Nie będę już z panem Antonim/Karolina, czy kimkolwiek, kogo pan jeszcze tu wymyśli, dyskutować, bo to nie ma najmniejszego sensu, dla własnego zdrowia psychicznego proszę się oddać w ręce specjalistów.

Klient

Pan Antoni nie pracował dla właściciela Vita Moderna. Jest człowiekiem niezrównoważonym I wymaga leczenia. Nie rozumiem, dlaczego pan Antoni atakuje niewinnego człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o VITA MODERNA SP. Z O.O., JAROSŁAW - Jarosław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

VITA MODERNA SP. Z O.O., JAROSŁAW