Jarosław

Opinie o Bajs-Bis S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Małgorzata Bania Bogusław Bania

Marek

Brak kompetencji ze strony pracowników wiele problemów z zamówieniem słaba jakość wykończenia kilka elementów uszkodzonych od momentu odebrania ich , błędne wyliczenie szuflad ze strony obsługi zapłaciłem za kilka elementów których nawet do niczego nie pasowały totalny debilizm . Nie polecam ceny też dużo wyższe teraz już wiem dla czego u nich czas realizacji jest krótki nikt nie chce kupować u nich mebli na zamówienie . Odradzam sklep chyba że ktoś ma nadludzką cierpliwość do obsługi która ma mniejsze pojęcie o ich pracy niż kupujący

Znacie kogoś kto pracował w firmie Bajs-Bis S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Małgorzata Bania Bogusław Bania ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Bajs-Bis S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Małgorzata Bania Bogusław Bania - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bajs-Bis S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Małgorzata Bania Bogusław Bania