Opinie o Fotowoltech Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fotowoltech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fotowoltech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fotowoltech Sp. z o.o. w Warszawa

Wiecie, czy Fotowoltech Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jacek84

Byłem sceptycznie nastawiony. Zacząłem w grupie na początku roku - część osób z czasem odpadła bo ta praca wymaga samozaparcia i dużej systematyczności - ale z jednego klienta zarobiłem tyle ile w poprzedniej pracy przez pół roku - więc polecam każdemu. Fotowoltech akurat dobrze traktuje pracowników, bardzo dba o rozwój i merytorykę oraz jakość.

fotw

Dziwne traktowanie na rozmowie o pracę.

@fotw

Co to w zasadzie znaczy, że dziwne? Pytali o coś nietypowego?

@fotw

Bardzo udana rozmowa kwalifikacyjna ultra sympatyczny manager.

Jacek84
@Janek

Potwierdzam rozmowa jest w miłej atmosferze. Nie ma opowiadania bajek jak w innych firmach - są nie tylko zalety, ale też wady omawianej pracy - grają w otwarte karty a to zaleta.

Nickt

Czy firma zapewnia pensje podstawową, samochód służbowy? Klienci są podsyłani z centrali czy poszukiwanie na własną rękę?

@Nickt

Nie ma pensji podstawowej. Samochód używasz swój prywatny a twoj tel prywatny staje sie zarazem sluzbowym.

@Nowy

Do dziś sytuacja wobec tych wspomnianych warunków jest niezmienna? Samochód zastanawia, jak to potem jest rozliczane? Mam na myśli jakieś koszty eksploatacji w skali roku. Pod jego koniec czy może miesięcznie się amortyzuje?

@Dominika

Warunki umowy zależą od doswiadczenia i stażu. Jeśli zaczynasz od zera to nikt samochodu na start Ci nie da, bo musiałabyś mieć duży target na start, którego laik nie ogarnie. Wystarczy iść zgodnie z wytycznymi managerów i hajs łatwo wskakuje.

@Janek

Aha no dobra. To czekam teraz na porady dla nowicjuszy. Są jakieś firmowe triki czy specyfika jest identyczna jak w innych miejscach pracy? Da radę te targety jakoś szerzej omówić?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fotowoltech Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant Rowerowy
Janek

Od 7 miesięcy pracuje i jestem zachwycony jak firma dba o rozwój pracownika - chyba jedyna na rynku ktora tak sie przykłada, aby każdy doradca był wyedukowany. Realnie duże zarobki dla osób, które angażują się w 100%. Odsiew tych osób które oczekują ze po jednym spotkaniu zarobia 25tys.

Maciek

Zacząłem pracę 2 miesiące temu. Startowo bardzo dużo szkoleń, killa pełnych dni z zakresu sprzedaży i techniki - dużo praktyki. Potem podczas normalnej pracy dalsza możliwość doszkalania. Firma stawia na wysoką jakość i ja totalnie od zera ogarnąłem wszystko. Osoby, które są pracowite i działają w pełnym etacie sporo zarobią. W firmie atmosfera luźna, nie ma korpo zachowań. Ja w drugim miesiącu mam 13k i dalej działam. Polecam !

@Maciek

Te szkolenia to są płatne może?

ktoś
@Maciek

13k? To całkiem ładnie, a jak wygląda praca i pozyskiwanie klientów? Firma udostępnia bazę kontaktową, czy trzeba samemu szukać klientów?

Wanda
@Maciek

To jak można się tak doszkalać, to na awans też jest później szansa?

@Wanda

Tak jest możliwość awansu, wszyscy managerowie to doradcy, którzy z powodu dobrej sprzedaży awansowali. Dbają o rozwój pracownika i ścieżkę rozwoju.

@Kasia

No to brzmi super. ;) A po jakim średnio czasie udaje się ten awans tutaj osiągnąć? Czy dosłownie każdemu ta sprzedaż różnie idzie jednak?

Czy firma zatrudnia na umowę o pracę? Jaka jest stawka wynagrodzenia na początek pracy? Czy praca jest w biurze?

Początkowo podpisywana jest umowa o współpracę i rozliczenie jest B2B lub na umowę zlecenie. Po okresie próbnym przy dobrych wynikach można negocjować warunki, choć przy tych wysokich zarobkach B2B najbardziej się opłaca. Praca wykonywana jest w domu i w terenie, nie trzeba być w biurze.

Jak wygląda pozyskiwanie nowych klientów? Czy firma udostępnia swoją bazę? Możesz coś więcej o tym powiedzieć? Jak wyglądają początkowe zarobki?

Firma uczy od podstaw jak pozyskiwać klienta, są dodatkowo zimne i ciepłe leady dla osób w pełni zaangażowanych. Jeśli ktoś oczekuje, że zarobki miliony nie robiąc nic przeliczy się. Realnie przy działaniu na pełen etat spokojnie 10k+ można wyciągnąć.

Polecam ! Bardzo dobra atmosfera pracy, realnie wysokie zarobki - nie zabierają prowizji jak konkurencja. Zaangażowanie przełożonych w stosunku do pracownika - godne polecenia dla wielu innych firm.

Widziałam że poszukują handlowców, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i praca w firmie fotowoltech? Jak wyglądają zarobki na początku?

Agata
@Anna

A gdzie widziałaś to ogłoszenie? To trochę dziwne że nie podali od razu tam zarobków, nie uważasz?

@Agata

Ogłoszenie na olx. podany został przedział od 5 tys brutto do 50 tys brutto. Bardzo duża rozbieżność i chciałabym wiedzieć jak wygląda to realnie

@Anna

Zarobki jak w wielu branżach sprzedażowych są prowizyjne, im więcej się angażujesz i realizujesz klientów tym więcej zarabiasz w miesiącu. Plusem są szeroki widełki zarobkowe, bo nie ma górnej granicy zarobkowej, ani nie ma dziwnych kar, które zmniejszałyby finalnie wypłatę jak w innych tego typu firmach. Spokojnie można wyrobić 10k+ za pracę na pełen etat, jeśli się angażujesz i realnie obsługujesz wielu klientów. Za jednego klienta biznesowego można zgarnąć kilkanaście/-dziesiąt tysięcy prowizji.

Czy poleciłbyś tą pracę dopiero co raczkującym w handlu? Czy raczej jest dla osób siedzących w branży od wielu lat? Możesz coś opowiedzieć o swojej rozmowie o pracę?

Dominika

Ale właściwie to jak to zrobić, żeby móc aż tyle z takiego klienta zgarniać? Bo to spora suma przecież jest

Krystyna
@Anna

Hej, aplikowalaś moze na to stanowisko pomimo braku odpowiedzi na te pytania? :) Nie mam doświadczenia stricte w branzy fotowoltaicznej, tylko tez w handlu, i też mnie to ciekawi

Maciek
@Anna

Pracują nawet ludzie bez doswiadczenia, firma uczy od podstaw i techniki i sprzedazy

@Maciek

Bardzo przykładają się do szkoleń, jest kilkadziesiąt godzin ze sprzedaży i techniki. Po wdrożeniu, każdy sprzedawca ma znacznie więcej wiedzy niż konkurencja na rynku, dlatego bardzo łatwo się sprzedaje i przebija przez konkurencję. W pierwszym miesiącu podpisałam 4 umowy.

redox

Prawdopodobnie niedługo zacznę pracę w Fotowoltech i zastanawia mnie najbardziej sposób pozyskiwania klientów, czy pracodawca udostępni listę potencjalnych klientów czy będzie trzeba dzwonić i nagadywać ludzi? Jak ogólnei wygląda praca na stanowisku sprzedawcy/doradcy?

@redox

Ale to byłeś na rozmowie i o to ich nie zapytałeś? Chyba, że sami powiedzieć nie chcieli?

Klient i klientka

Super podejscie, duza wiedza doradcy, ktory nie wciska nic na sile, a dokladnie tlumaczy wszystko od a do z. Swietny kontakt z firma, sympatycznie. Nie ma zadnych pytan bez odpowiedzi , nie ma ukrytych kosztów, czy kolorowania rzeczywistości.... Wszystko zgodnie z prawdą przedstawione, potwierdzone naocznymi dowodami. Jesli miałabym polecić jakąś firmę do fotowoltaiki to zdecydowanie Fotowoltech

Czy w Fotowoltech Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Odpowiedź

Tak, w każdej kwestii można się dogadać.

Magdalena
@Odpowiedź

czyli ogólnie właściciele firmy mają spoko podejście do pracowników? Można z nimi pogadać bez nerwów?

@Magdalena

Firma ma bardzo dobrą atmosferę, właściciele stawiają na relacje partnerskie i współpracę zespołową, dlatego nie ma tutaj problemów jak w korporacji. W każdej sprawie można się dogadać.

Wanda

O co chodzi z tym rozwojem firmy? W sensie że zatrudnia nowych pracowników czy szkoli starych?

@Wanda

Rozwój firmy oznacza, że się rozrasta i zwiększa zatrudnienie, dlatego rekrutuje. Firma stawia na jakość i edukację każdego pracownika - ciągle przeprowadza szkolenia i rozwija umiejętności, dlatego szkolenia są dostępne dla każdego pracownika i nowego i pracującego dłużej. Jest ich wiele w tygodniu w różnych terminach, techniczne, produktowe, sprzedażowe, analityczne.

Tadeusz Kowalczyk

Zakładali u mnie instalację fotowoltaiczną i nie było żadnych problemów. Miła obsługa od początku do końca i profesjonalne podejście.

Bartolomeo353

Moim zdaniem właśnie w ten sposób należy prowadzić Firmę. Najpierw jest ogrom wiedzy jaką każdy powinien przyswoić, by w ogóle zacząć działać i sprzedawać. Jest to o tyle dobre podejście, że każdy sprzedawca, który wychodzi do klienta ma ogromną wiedzę techniczną, sprzedażową, merytoryczną aby na odpowiednim poziomie informować klienta o całej ofercie. Atmosfera jest bardzo przyjemna i luźna. Zawsze można liczyć na wsparcie od starszych kolegów i koleżanek. Polecam, każdej pozytywnej i świadomej osobie, która, chcę DZIAŁAĆ razem z nami !

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fotowoltech Sp. z o.o.?

meehoo

Atmosfera jest bardzo dobra. Wszyscy się znają i integrują. Zawsze można z kimś pracować wspólnie by dodatkowo się motywować :)

Patryk

Porządna firma, która podchodzi do każdego indywidualnie, szereg szkoleń technicznych jak i w pozyskaniu klienta. Firma jest wypłacalna i w błyskawicznym tempie się rozwija. Atmosfera, dyrektorzy, pracownicy Rewelacja. Polecam tę firmę

Kaja

Wie ktoś czy można tylko na 3/4 etatu tu pracować ?

@Kaja

Tak można

Justyna Brodnicka

Witam Bardzo profesjonalna firma godna polecenia zaufany zespół a nie wspomnieć o zarządzie pełen Profesjonaluzm Bardzo gorąco polecam Justyna Brodnicka

Magda

W fotowoltechu jestem od 2 miesięcy. Chociaż jestem tu z przysłowiowego "doskoku" - planuję przejść na stałe. Wiadomo - rozruch najgorszy. Najpierw skupiłam się na szkoleniach. I chociaż jest tego baaaardzo dużo, już przy kontakcie z pierwszym klientem widać było jak ta wiedza jest potrzebna i jak łatwo technicznie można zgnieść konkurencję. Fotowoltech robi fachowców :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fotowoltech Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fotowoltech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fotowoltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fotowoltech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 23 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fotowoltech Sp. z o.o.