Auto-Arek

Opinie o Auto-Arek

Gryfice

Witam, Pisze opinie po 4 miesiącach bo chciałem sprawdzić dobrze zakupione auto. Mianowicie kupiłem w komisie auto-arek citroena c5 w wersji exclusive rocznik 2012 2.0 163 km automat na zawieszeniu hydractive+. Przebieg 118 tys km, cena 45 tys zł. Ogloszenie: Znalazłem auto na otomoto.pl, dużo dobrej jakości zdjęć. Opis wyczerpujący. Opis pojazdu z błędami bo auto miało mieć oryginalny lakier, jednak były malowane jedne drzwi i zderzak przedni. W ogłoszeniu był rocznik 2013 na miejscu okazało się, że to rocznik 2012. Poza tym na zdjęciach widać było, że klapa bagażnika jest elektryczna, nie było jednak napisane, że nie działa. Dowiedziałem się o tym na miejscu - 2500 kosztuje naprawa. Komis: Jest możliwość sprawdzenia auta miernikiem lakieru - sprzedający udostępnił mi miernik. Auto można oglądać spokojnie na hali, sprzedający nie popędzał i na wszystkie pytania starał się odpowiedzieć, czasami rzeczowo a czasami jak handlarz. Przejażdżka autem była możliwa, co prawda niedaleko, ale przynajmniej mogłem przejechać się a nie jak w niektórych komisach tylko po placu. Przygotowanie auta: Samochód był przygotowany, wysprzetany, wywoskowany. Z jednej strony dobrze, zaś z drugiej ciężko na wosku dostrzec małe rysy. Silnik nie był myty, pokrywa silnika brudna jak i cały osprzęt dokoła, dla mnie dobrze bo widać było jeden wyciek. Auto: Samochód zadbany, w bogatej wersji wyposażenia. W takim zestawieniu jazda tym autem to czysta przyjemność. Przejechałem około 5 tys km od czasu zakupu i nic się nie sypnęło, jestem zadowolony. Jedyne co było uszkodzone po zakupie czego nie mogłem stwierdzić przy grudniowej aurze to klimatyzacja. Jednak sprzedający zgodnie z obietnicą nie zostawił mnie na lodzie po zakupie i dogadaliśmy się jeśli chodzi o naprawę i pokrycie kosztów. Podsumowanie: Sprzedający słowny, jednak w opisie ogłoszenia było kilka błędów, o których dowiedziałem się dopiero na miejscu podczas oględzin auta, szkoda. Cena aut dość wysoka, ale auto może i nie warte aż 45 tys to cieszę się z zakupu. Boli mnie ta klapa bagażnika bo koszt naprawy wysoki a sprzedający twierdził, że może nie było tego w wyposażeniu. Trzeba uważnie słuchać bo człowiek, który handluje od lat samochodami wie jak gadać. Pomimo małej kłótni sprzedającego z moim krewkim kolega udało się porozumieć i kupić auto. Ogólnie polecam bo stan samochodów jest na poziomie, ceny za wysokie i błędy w opisie ogłoszenia, ale do wybaczenia. Dzięki i mam nadzieję, że auto będzie się sprawować i coś jeszcze od Was kupię. Pozdrawiam

@Gryfice

Nie myli się ten co nic nie robi :D cena fakt wysoka ale kupić C5kę w Automacie w exclusivie z tak małym przebiegiem i bezwypadkową jest już nie realne nawet w Niemczech, a ceny tych konkretnych egzemplarzy poszybowały w stronę kosmosu niestety ale dobra informacja jest taka, że one nie tracą na wartości a przyjemność z jazdy jest nie do opisania. Panowie Was to nigdy nie zapomnę śmiało przybywajcie po kolejne niech się dobrze jeździ, aaa i niech kumpel coś następnym razem na uspokojenie weźmie żeby nie musiał się denerwować :D

Radek

Zakupiliśmy auto w firmie AutoArek stan auta bardzo dobry zadowalający wizualnie super przygotowany do sprzedaży bo wygląda naprawdę jak nowy aż nie możliwe, że auto używane 12 lat może być w tak zadowalającym stanie oprócz normalnych odprysków od kamyczków ale to jak na swój wiek i tak super prócz normalnych wymian eksploatacyjnych (wyciek z amortyzatora, rozrząd, opony) nie wymieniliśmy nic, auto użytkuje się nad wyraz przyjemnie.

czecho

U tego pana warto zakupic autko wszystko wyklada na ławe mowi co jest do zrobienia kontakt szybki i sprawny ,jest mozliwosc jazdy autkiem poza komisem sprawdzenia go na drodze .Pan Arek pokazuje zdjecia z przed zakupu oraz stan faktyczny mozna porownac na miejscu dokumety sprawnie wypisane a w razie braku jakiegos papierku sprawnie dosyła także pełen profesonalizm . Zachecam do przyjazdu w to miejsce i kupno tam autka ja z pewnościa tam wróce

jOHNY

Wpłaciłem zaliczkę i po rezygnacji z zakupu nie chce oddać kasy. Sprawa znajdzie się w sądzie. Jeszcze bezczelnie mi napisał że za to co [WYCENZUROWANO] nie odda kasy. Zachował się jak (usunięte przez administratora)

@jOHNY

Panie JOHNY pozwoli Pan, że przedstawie prawdę za Pana bo widzę ma Pan problem z przedstawieniem jej ale o tym na końcu jest Pan najbardziej bezczelnym i kłamliwym człowiekiem jakiego do tej pory spotkałem otóż zostawił Pan zadatek nie zaliczkę, a to znacząca różnica ustaliliśmy zakup zarazem odbiór auta na konkretny dzień z przygotowaniem do rejestracji z którego się według umowy wywiązałem wzorowo, a co Pan zrobił ? Proszę Państwa nie wiarygodne otóż w przed dzień odbioru auta dzwoniła Pana żona z płaczem zdenerwowana rostrzęsiona, że Pan leży na ojomie nieprzytomny sparaliżowany po wylewie praktycznie nie żywy jak roślina straszna sprawa no i Pańska żona poprosiła o zwrot zadatku bo jak to stwierdziła wiadoma sprawa, że auta nie potrzebuje bo została już praktycznie sama oczywiście ja przejęty sytuacją przystałem na jej prośbę poprosiłem o oświadczenie z rezygnacji gdyż dokumentacja była na teściową bodajże? No i słuchajcie Państwo pech chciał, a może szczęście w tym przypadku mianowicie moja asystentka, która kompletowała dokumentację potrzebną do rejestracji zadzwoniła do Pana chwilę po naszej rozmowie z zapytaniem i jakie było zdziwienie jak Pan odebrał telefon i MIAŁ SIĘ DOSKONALE naglę zmartwychwstał mało tego kierował samochodem i obrażonym tonem powiedział, że nie będzie z nią rozmawiał może być Pan z siebie dumny WSTYD I HAŃBA aby tak bezczelnie kłamać przedstawienie lepsze niż nie jedno w teatrze.

Brałeś udział w rekrutacji do Auto-Arek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Krzysztof

Witam niedawno zakupiłem skodę u Pana Arka jak na razie same pozytywy autko miało drobne usterki mechaniczne o czym byłem poinformowany a i z cena też można było się dogadać następne autko też będzie z tego komisu.doradztwo oraz podejście do klienta pierwsza klasa nie ma wciskania niczego na sile jak w niektórych komisach samochodowych pozdr...

Salomon

Nie polecam pomimo obietnic i rezerwacji auto zostało sprzedane przed moim przybyciem a kosztowało mnie to nie mało tłumaczenie typu pomyliłem pana z kimś innym jest nie poważne .

Bartłomiej

Trzeba przyznać samochody zadbane i bezwypadkowe, moja ciocia z kolegą co sprawdzał i Cmaxa odbierał dla niej od Pana w grudniu kazała pozdrowić, piszę w jej imieniu. Bartek

Adam Elbląg

Gościłem z moim kolega, który bardzo dobrze zna się na samochodach obejrzeliśmy trzy wyglądają na uczciwe kolega stwierdził fajnie że nie picowane nie odnawiane wszystko widac i sprzedawca nic nie ukrywa ani nie sciemnia mowi otwarcie co do wymiany w naszym przypadku byly to tylko tarcze przod i opony letnie stare z 2015 roku znalezlismy małą rdzewke na progu ale w tym wieku auta to normlane dogadalismy sie z cenę i się poprawi u lakiernika dobrze że komory silnikow z silnikami nie myte jak w innych miejscach więc widzielismy co się kupuje i widac bylo że nie grzebane nic pod maską, wszystkie trzy co sprawdzalismy byly bezwypadkowe natomiast jeden co najbardziej nam pasowal mial nie dużą szkodę którą sprzedawca potwierdził na zdjęciach bardzo uczciwe podejście gdzie po wcale nie malych na pozór negocjachach kupilismy, po długich poszukiwaniach bo od wrzesnia samochód w końcu zakupiony jestem zadowolony.

Paulina

Pan Arek nie odpowiada, ale też nie widać, żeby dawał ogłoszenia o pracę tak naprawdę. Czyli wszystkie oferty sprzedaży autek wstawia sam i fotografuje sam? No taki wniosek z tego. A ja się pytam, bo jakby ktoś nie zauważył, to forum dla pracowników.

Sylwek

Polecam Mondeo z 25 lutego tego roku kupione już po przegladzie jeździ bajecznie pozdrawiam !

Potwierdzamy byliśmy oglądaliśmy parę autek i wszystkie były bezwypadkowe jeden okazał się naprawiony po dość nieznacznej parkingówce na który się akurat zdecydowaliśmy poprostu wpadł nam oko jako pierwszy i był od początku faworytem. Pan Arek nic nie ukrywa pokazał nam zdjęcia jak autko było odbierane od poprzedniego właściciela i w jakim stanie trafiło do kraju. Ogólnie pozytywnie w porównaniu do innych miejsc w których gościliśmy z mężem.

Artur

POLECAM !!!!!!

Seweryn

Zakup samochodu zgodnie z zapewnieniami.

Wincent

Szczerze polecam firmę zakupiłem z teściem przesympatyczne auto dla niego co prawda było kilka usterek (uszkodzony przełącznik jednej szyby, hamulce tył do wymiany, wyciek zpod dekla, umęczone opony) na przeglądzie nic więcej nie wyszło co żeśmy widzieli na żywo przy oględzinach ale nie dramatyzujmy jak auto 10cio letnie jestem pod wrażeniem stanu tymbardziej obsługi miło na luzie szczerze przede wszystkim kompletnie brak ściemniania była pomyłka w opisie było wytłumaczenie znaleźliśmy jakieś usterki było dogadane no o i oczywiście z ceną też dogadane więc wszyscy zadowoleni teść przegląd sobie w serwisie zrobił zarejestrował i śmiga zadowolony i o to w tym chodzi. Pozdrawiam i do zobaczenia przy następnym.

Ewelina

Jeden minus to brak możliwości zakupu auta w weekend, musieliśmy wziąć specjalnie wolne w pracy ale warto było szkoda, że okazało się to dopiero później, kolejny minus to utrudniony kontakt ale zauważyłam, że jak Pan Arek wykminił, że naprawdę chcemy kupić auto i nam zależy to już odbierał za każdym razem i nawet oddzwaniał co z początku nie było takie oczywiste :) Mini sprawuje się świetnie bardzo dziękuję za fachową pomoc i sporo ciekawych wskazówek.

@Ewelina

Pani Ewelino apropo dzwoniłem wczoraj po 18tej kula haka odpinanego została jako jeszcze jeden bajer :D to mogę podesłać kurierem tylko proszę o kontakt na jaki adres. Arek

@Auto-Arek

Mam pytanie tak trochę z innej beczki :) Czy pracuje Pan sam, czy może szuka Pan aktualnie pracowników?

Wiesław

Opłacało się zaufać auto super dziękuję !!!!!!!!!!!!!!

@Wiesław

Prosze nie zapomnieć Panie Wiesławie ja będę pamiętał o obietnicy :D

Grzegorz W. Gdynia

Profeska konkretnie rzeczowo profesjonalnie fajne miejsce do zakupu samochodu zero stresu praktycznie jak za granicą gdy pracowałem i bywałem w takich firmach auto komisach czy jak to tam sie nazywa dostajesz klucze od interesującego auta i sobie spokojnie oglądasz jeździsz pan Arek z obsługi dość konkretny wie sporo ciekawych informacji na temat tego biznesu i chyba praktycznie wszystko na temat tych samochodów które tam stoją do sprzedaży warto popytać pokazuje nawet zdjęcia jak wyglądały w momencie zakupu nawet można pojeździć po okolicy wybranym autem. To co było w aucie i uzgodnione potwierdziło się w realu opinia wystawiona po 2 miesiącach od zakupu wszystko gra auto fajne zadbane wdzięczne pierwszy raz nawet miło wspominam zakup samochodu oprócz normalnego przeglądu z wymianą okresową paru dupereli takich jak filtrów oleju dopełnienia klimatyzacji nie wymagał zero napraw a auto ponad 10cio letnie wiec nawet liczyłem się z jakimś choćby małym wkładem ale odziwo póki co zadziwiająco dobrze wiec polecam.

@Grzegorz W. Gdynia

Ja też nie nawidzę gdy kupuje auto i je oglądam a ktoś mi na ręce patrzy dlatego u nas osoba zainteresowana zawsze dostaje klucze jeśli chce i sama na spokojnie sobie ogląda zero stresu zero pośpiechu tak jak na zachodzie :)) Do zobaczenia.

Jarek

Super przygotowane bardzo zadbane auto dostałem całą dokumentację do rejestracji za nic nie musiałem dopłacać wręcz przeciwnie dogadaliśmy się z ceną na przegląd i drobną naprawę wszystko zgodnie z opisem i zapewnieniami zostawiłem zaliczkę auto odebrane po tygodniu nawet gratis pięknie umyte z dodatkowymi kołami w bagażniku gratis bardzo dziękuję za miłą i fachową obsługę. Jarek czarne mondeo co pojechało na Mazury:)

@Jarek

Dzięki Panie Jarku do zobaczenia następnym razem albo gdzieś na drodze :D

Aneta Warszawa-Służewiec

Na prośbę męża wystawiam komentarz do transakcji z listopada, 100% pozytywny gdyż długo szukaliśmy zadbanego nissana po jednym właścicielu, sporo zjeździliśmy nasze mazowieckie z naszym kolegą, który się dobrze zna na autkach i praktycznie każde co oglądaliśmy było albo zniszczone po wielu właścicielach albo powypadkowe i to w taki mocny sposób, a że czas nas już gonił bo szukaliśmy auta już chyba od pół roki więc zmuszeni byliśmy wyjechać poza województwo, a że w tym miejscu były 4 Qashqai'e do wyboru więc postanowiliśmy przyjechać tu pod Gdańsk. Teraz wiem , że dobrze trafiliśmy bo mogliśmy wybrać naszego Qashqaia spośród czterech więc wybraliśmy tego co nam najbardziej pasował, nasz kolega nie miał uwag co do jakości oferowanych przez Państwa samochodów oprócz wiadomo typowych zużyć eksploatacyjnych ale, że należymy raczej do zdrowo myślących normalnych ludzi to nie zwracaliśmy na to zbytnio uwagi nawet sprzedawcy bo jedno bardzo nam się spodobało i je kupiliśmy. Mój komentarz 1000% pozytywny. Oby auto tak się sprawdzało póki co jest super. Aneta Warszawa-Służewiec

Nikola

Szczerze polecamy firmę kupiliśmy bardzo sympatyczne autko, użytkuje się je cudownie. Miało być zadbane bezwypadkowe bezawaryjne ekonomiczne no i jest jeszcze raz polecamy jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Arek - Łapino

• Jak się pracuje w Auto-Arek?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Arek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Arek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Arek