Opinie o Amazon KTW3 w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amazon KTW3. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amazon KTW3 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon KTW3 w Gliwice

Jvlk

Po jakim czasie od zwolnienia można aplikować ponownie?

Anja

Hej. Mam pytanie odnośnie formularzy rekrutacyjnych. Czy podawaliście w nich PESEL? Trafił mi się formularz z wymogiem podania peselu do rekrutacji.

@Anja

Tak

@Anja
@Kasia

Zastanawiam się czy to bezpieczne, by podawać PESEL na etapie rekrutacji.

Ewka
@@Anja

Ja też na to trafiłam, nie rozumiem po co im takie wrażliwe dane na wstępie, nie podoba mi się to szczerze mówiąc. W końcu stwierdziłam że nie składam przez stronę Amazona tylko przez Adecco skoro i tak oni zatrudniają, tam nie podaje się peselu.

Xyz

Jak często odbywają się badania? Dzwonili do mnie w połowie września i pytali się czy nadal chce podjąć pracę ale juz jest koniec września a nikt sie nie odzywa w sprawie badan? Cos ktos wie?

@Xyz

Badania były w poniedziałek a jutro jest szkolenie rekrutacyjne

k97

Praca jedynie dla osób, które chcą się złapać na chwilę, bądź studentów. Umowy na miesiąc, co miesiąc jedynie pod Agencjami. Jeśli jesteś pod Amazonem to dalej nie masz pewnego miejsca, bo dzięki "loterii" i tak możesz wylecieć. Nie ważne czy zrobisz dany target czy też masz 100% frekwencji i tak możesz nie dostać umowy następnej dowiadując się o tym w końcowych dniach :) Zależnie na jaki dział trafisz to za różne głupoty możesz dostać opier.. np: zalogowanie się 1-2 minuty za późno- już trwa dochodzenie dlaczego to tak. Jeśli szanujesz sam siebie i szukasz pracy stabilnej i długoterminowej- odradzam. Jeśli szukasz pracy na chwile to dla młodej osoby taka praca na start jest okej, bo nie jest trudna tylko strasznie nudna i monotonna. Generalnie to zawsze przyjmują ludzi w okresach tzw: "peak" jak np: święta. Potem to już kwestia czasu i jak sie nie lizało (usunięte przez administratora)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
xyzz

Jest ktoś już po badaniach i czeka na telefon?

@xyzz

Z tego co wiem jest parę osób z piątkowych badań i oczekuje na info .Mają dzwonić teraz w tygodniu do nas kiedy day 0

xyz
@Ann

Ok bo ja też z piątkowych badań jak dostane jakiś telefon dam znać tu

@xyzz

Ja miałem w środę i czekam

@Seba996

Dzwoniłam dziś do Randstad i powiedzieli, że czekają na wyznaczenie terminu od Amazona kiedy Day 0.Wedlug nich powinniśmy ruszyć z nowym miesiącem nie wcześniej

Dzięki

Teraz do mnie dzwonili 28 lipiec dzień zerowy tylko online

Były
@Seba996

Jako były pracownik odradzam wam pracę w ktw3 najbardziej niestabilna praca w regionie. 16 umów co miesiąc przez półtorej roku i zazwyczaj nie przedłużają.

uuum

Wypełniłeś kwestionariusz osobowy? bo ja nic na email nie mam

@uuum

Ja już wszystko mam na e-mail jutro 8 15 zaczynam dzień zerowy on-line

@Były

Dzięki za opinię ale ja już tam pracowałam rok ,więc wiem co się można spodziewać .Ja po 4 miesiacach byłam pod Amazonem i mialam umowę później na rok ale sama zrezygnowałam .

Mmn

Jaka wybrałeś zmianę?

Od Nd do śr mam

Ann

Ja też od środy do niedzieli

@Ann

To spoko chczesz popisać na priv tak ogólnie

I jak zdane ,bo ja tak macie już info kiedy Day 1

Wera
@Ann

Nie twój interes on jest zajęty

Były
@Ann

ja dostawałem co miesiąc nową umowę i po ponad pół roku zrezygnowałem. Przeszedłem do eko okien i nie dość, że dostaję o 1500 więcej, to po miesiącu umowa na stałe. Tak, jak pisałem wcześniej, Amazon jest najbardziej niestabilną pracą w regionie...

Kawa
@Były

Można namiary do firmy i jak dojazdy z Bytomia i gdzie znajduje się firma z góry dziękuję za informację Pozdrawiam

Blondyna
@Były

Nie gadaj bzdur. Stabilnie jak diabli tylko trzeba umieć się nastawić. Przepraszam ustawić miało być. Nawet grzybiarki znajdą tu azyl. Jest super.

Pracownik Amazonu KTW3

Jestem pod Amazonem ale widzie jak zwalniaja ludzi wszyscy na zielonych badgach polecieli mimo że pracowali i byli zadowoleni z pracy boje się że mi też nie dadza umowy na stałe.

@Pracownik Amazonu KTW3

Nie dadzą ci umowy na stałe.mnie też nie dali i rok temu się ze mną pożegnali.

Seba996

Zawsze musi być powód zwolnienia ja tam idę I dam z siebie wszystko i zobaczymy

Nikolas
@Seba996

Amazon potrzebuje takich młodych naiwnych co dadzą z siebie wszystko ile to już było takich, myślę że w setkach potem oczęta się otwierały. Byli co przychodzili z gorączką, do toalety nie chodzili by normy nie spadały, wypadki w pracy nie zgłaszali, przyjmowali każde upokorzenie z godnością prawdziwego (usunięte przez administratora) by z dnia na dzień dowiedzieć się że nie dostanie kolejnej umowy. Bo dla firmy nie liczy się osoba a zysk i zapotrzebowanie w danym okresie.

polka

Nastały ciężkie czasy dla naszych braci Ukrajincow dlatego powinniśmy nie tylko przyjmować ich pod własne domy ale opieka medyczna szkoły i zasiłki powinni mieć za darmo. polska na tym tylko skorzysta a polacy na tym nie ucierpią zwłaszcza że naszym obowiązkiem jest pomagać Ukrajincom. Mam nadzieję, że bendzie w polsce dwa języki urzędowe polski i Ukrajinski

On
@polka

To ty już sie zacznij uczyć ukraińskiego ????????

Irina
@polka

Jestem za. To są nasi najbliżsi etnicznie bracia

Ko
@Irina

Jak bym im dał nasze wypłaty bo im się należy niech sobie siedzą w domku i dostawają wypłaty wyprowadzę się z mojego domu pójdę na działkę spać

@Ko

I tak powinniśmy wszyscy zrobić. Oddajmy im mieszkania i na nich pracujmy zresztą już to robimy nieoficjalnie

@polka

To oddaj im swój dom/mieszkanie, pensje a Ty idź na bruk.. przecież trzeba pomagać haha

Aggressive
@..

Zobaczymy Co bedzie z tobą jak te debiły z Rosji przyjdą do Polski. Będziesz w Niemczech na Matrasie spać w jakimś pkp ja to teraz robią kobiety z dziećmi w pkp Kraków (widziałem na własne oczy)

Normalny
@polka

Po co w Polsce dwa języki urzędowe skoro Ty nawet nie opanowałaś w stopniu dostatecznym polskiego? Ukraińcy przyjechali w gości. Albo szanują zasady obowiązujące u gospodarzy, albo krzyżyk na drogę. W Niemczech jest bardzo dużo Polaków i nikt z tego powodu nie wprowadził w urzędach pracowników posługujących się językiem polskim.

Kanker
@polka

Co to za przekupiony bełkot. Przyjmij do siebie ta swolocz poczekaj kilka lat jak te szczyle podrosną i zobaczysz wtedy kto jest dla kogo. Ty ścierwo niedokebane obyś zdech

Bania
@polka

Przez Ukraińców mamy tylko gorzej niech wracają do siebie i bronią kraju . Więcej im się należy niż nam a my tylko na tym cierpimy , inflacja poszła do góry i pójdzie jeszcze bardzie

Współczuję Ukraińcom
@Bania

Właśnie z racji tego że u nich jest wojna to Ukraińcy przebywajoncy w polsce powinni otrzymać obywatelstwo polskie oraz prawa wyborcze. Rząd buduje im mieszkania co świadczy o mondrej polityce rządu.Cieszmy się że oni są w polsce bo budują gospodarkę polski

Niewiem

Ma ktoś day1 w tą środe?

@Niewiem

Ja mam w piątek na rano

zza

Czy wam też przesunęli day 1 ze tej środy?

Xy
@zza

Nie normalnie dziś się odbyło

uua
@Xy

Ja dostałem informacje że mam przesunięty a ile osób było dziś?

Xy
@uua

Koło 18 stu

tzyz
@Xy

Jaki dział dostaliscie

Serena

Czy z pół etatu można przejść na cały , będąc pod agencją?

Kto czeka na 0 dey

Ja czekam badania miałem 13stego zrobione

tyt

Ja po badaniach też ale myśle że nie potrzebują na razie już by dzwonili przecież jak dostaniecie telefon to piszcie

Dziękuję za inf

Zła kobieta

Żonka już zwolniona z Amazona ale ciągle głośno mówi że musi jeszcze jechać do Gliwic z prawnikiem dogadać się załatwić sprawę bo już mejla już nie wysyła .Czeka i zaczyna nawet brzydko wyzywać .Kobieta rozwodu chce sądzina poucza a ona na swoim..Powinno ją tam zaczynać w tym Amazonie i powinna zapłacić teraz za każdą pomoc jak płatnie z prawnikiem ..Wielkim Szacunkiem do dobrych woli ludzi Amazona .

Czekający na odpowiedź.

Czy ktoś wie kiedy bedą badania w Ranstad do pracz w amazon w Gliwicach? Czekam telefon juz 2 tygodnie

Barbla
@Czekający na odpowiedź.

Hej ja byłam na badaniach w pon i teraz czkam na Day 0

@Czekający na odpowiedź.

Do mnie teraz dzwonili w sprawie badań jest ok

Idą trudne czasy

Inny gigant technologiczny, Amazon, w ujawnionej w maju przez Insidera notatce, zapowiedział, że zmniejszy zatrudnienie w dziale sprzedaży detalicznej. Jak wynika z wewnętrznego czerwcowego e-maila, do którego dotarł Insider, również Microsoft zmniejsza zatrudnienie. Może zaczną zwalniać tych co udają że pracują .znam jednego czy dwóch.

Wierny od żony Prawnik

Nikt niema większy władzy nawet Amazon .Jak Prawnik Amazon weźmie sprawę to nawet po zwolnieniu. Żona w środa się spotyka z nim nikt nie zakaże chyba że to jest odgórne pozwolenie Władzy Amazona nic tu po mnie .Rozwód Amazona jest tu normalne bo to jest chlubą rozbijania małżeństwa co Boże to zniszczyć to ciekaw jak długo Będzie walczył Amazon z krzyżem.

i tylko tyle?

Ej gość wyżej się napracował swoim literackim uniesieniem, a Ty odpisujesz mu 2 wyrazami? Słabo Ci powiem, nawet nie stać Cię na konstruktywną krytykę. Zal.

an

Powiem tak, praca dobra na zyciowy start ale nic pozatym, rzeczywiscie jest miła atmosfera i kierownictwo musi być po prostu miłym dla pracowników co jest fajne, każdy jest se sobą na Ty itd. Jednak bez znajomości i włażenia innym w (usunięte przez administratora) nie jesteś w stanie sie wybić, co jakis czas organizują rekrutacje na wyższe stanowiska w róznych dziedzinach czy to TeamLeaderów, HR, Learning itd, jednak przeważnie faworyt jest wyłoniony juz na starcie i to specjalnie dla niego organizuje się taką rekrutacje a sam jego udzial jest tylko formalnoscia, słabe to strasznie przy tym, gdy na każdym kroku powtarza nam się ze kazdy jest równy w tej firmie itd. Co najlepsze, nikt nawet się z tym juz nie kryje, tylko mają kilka nie potrzebnych osób z wyzszymi "levelami" to od razu przy pierwszej lepszej rekrutacji zapychają nimi wolne wakaty a cały panel rekrutacyjny jest jedna wielką fikcją.

Jestem w Szoku

Prawnik Amazon taki złośliwy jest super tylko potrafił rozbijać małżeństwo .byle karma do niego przyszła .

zuz

Wie ktoś może czy będą przyjęcia??

Prawnik pracownik Amazon

Żona jest tak nakręcona na rozwód przez tego Prawnika Amazona że nawet by się darła w sądzie o pozbycie męża z domu tak poucza Bezpłatny Prawnik Amazon jest to bezpodstawne .

:D

Co ty nie wiesz że Amazonie do głowy się dostaje popracujesz zobaczysz ????

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon KTW3 - Gliwice

• Jak się pracuje w Amazon KTW3?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon KTW3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 923.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon KTW3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 548, z czego 106 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon KTW3?

Kandydaci do pracy w Amazon KTW3 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon KTW3