Opinie o Amazon KTW3 w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amazon KTW3. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amazon KTW3 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon KTW3 w Gliwice

As

Czy to prawda ze na dzien dzisiejszy nie ma duzo pracy i czesto wysylaja na przerwy

Dfgodp
@As

Nic mi nie wiadomo, żeby częściej wysyłali na przerwy, ale odwołali w poprzednim tygodniu nadgodziny, na które ludzie się zapisali z powodu braku pracy. Prawdopodobnie odwołają też w tym tygodniu, albo w ogóle nie będą zapisywać, zobaczymy.

Aśka
@As

To wszystko zależy od działu bo np 23 na singlach nie było prawie wcale pracy a na stow mieli jej aż za wiele.

PytanieŚwieżaka

Hej, pracuję od połowy grudnia, mam umowę do końca stycznia, pod agencją. Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego na styczeń w grafiku mam 18 dni pracy zamiast 16 (4 dni pracy w tygodniu po (usunięte przez administratora) i czy jak dobrze myślę, te 2 dni nie będą podwójnie płatne jako nadgodziny, tylko po prostu co najwyżej zablokują mi wzięcie nadgodzin w te dni czy tam dzień? Chyba że nie ma nadgodzin na poniedziałki albo wtorki?

Aśka
@PytanieŚwieżaka

Zależnie od miesiąca możesz mieć inną ilość dni do pracy, czasem może to być 15 a czasem 18 dni. Chodzisz do pracy według grafiku a jeżeli będzie możliwość to możesz się zapisać na nadgodziny. Szczerze mówiąc od stycznia i tak tych nadgodzin będzie niewiele bo nie ma już tyle pracy.

Majster

Powiem tak praca nie jest trudna ,ale strasznie monotonna ,największy mój minus który miałem to 15 godz poza domem by zarobić 3300 bo place podatek normalny z nockami już wliczam Chodzą w 3 dzień ci już o normie gadają żebyś szybciej już robił xd spóźnisz się minutę to przyczepiają się typowy (usunięte przez administratora) jest dużo prac gdzie jesteś 9 godz poza domem a zarobisz tyle samo i se normalnie możesz wyjść w trakcie roboty na papierosa bez tłumów bramki jak na lotnisku hahaha

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Ja teraz co zrobię to band S'hertogenbosch jadę do Holandii na DHL.

Link się nie wyświetla ale wpuście sobie każdy Ramstad Holandia to włosy dęba wam staną co tam ludzie opisują i przestrzegają przed takim pseudo biurem jak to!!! Tu tylko bagate dzieci pracują co mają zamożnych rodziców a ten kto biedniejszy zostastaje zwolniony tuż przed dostaniem premii i to już sprawa dla policji jest bo to jest (usunięte przez administratora) finansowe na dużą skalę bo w Polsce w Amazon nie jedna osoba została tak (usunięte przez administratora) i trzeba to zgłaszać zacznie się kręcić po firmie skarbówka policja to Amazon sam będzie się chciał pozbyć ramstad i ich ludzi co zabić kasę biorą i tam powietrze zatruwają pierdzące w stalki w niebieskich kamizelkach.

gowork.pl https://www.gowork.pl › opinie_cz... Opinie Randstad Polska Sp. z o. o. Warszawa - GoWork.pl polecam wszystkim ten link tak ramstad w Halandii ludzi za głupków robi jak i tutaj kasa i kasa tylko dla nich

I moja koleżankę też zwolnili przeważnie pracowała na p4 ????????????

Zwykła pracownica

Fajnie się pracuje przez agencję zawsze stabilna miesięczna umowa lepiej niż przez Amazon. Polecam tylko agencje

Baśka
@Zwykła pracownica

Popieram tylko agencja daje bardzo fajną stabilną umowę

Xx
@Baśka

Jak dają umowy ze nawet dobrych pracownikom nie przedłużyli umowy i to którzy nie mieli nigdy L4 od ponad roku a tacy co się obijają i na telefony wpatrzeni to zostali i non stop biorą wolne

Motonita
@Xx

HR ma swój algorytm który wskazuje ktore osoby będą miały przedłużone umowy(Amazon) menager może iść i wybronić swojego pracownika któremu nie przedłużono umowy. Czasami się udaje. Taka sytuacja miała teraz miejsce na wendorach.

pracol
@Motonita

u nas też na stow jak nie chcieli mi przelkudzyc umowy to gosia poszla i sie klucila normalnie i teraz robie na 3 miesioce

Były
@pracol

Brawo!!! Takich orŁUF jak ty ta firma potrzebuje.

@Xx

masz rację bo tak jest ludzie gorsi pracują w amazonie co w telefony patrzą paluszki na stcjach jedzą normami się nie przejmują i umowy im po przedłużali lepszych ludzi co się starali na bruk wyrzucić nie po przedłużać umów ta firma jest chora i (usunięte przez administratora) beznadzieja najgorszy pracodawca w Polsce lepszych ludzi wyrzucają co mogli by pracować dalej a gorszych śmierdzcych leni trzymają co im się robić nie chcę i niskie normy by chcieli kto ma dużą normę zaraz go niszczyć patrzą i wyrzucić

John

No po przedłużali a reszty się pozbyli żeby im nie wypłacić 5 zł do godziny obiecanej od 27.11 do 17.12 takie biuro omijać je i tyle

Fiona

Ktoś coś wie o przedłużaniu umów spod agencji?

Dyzio
@Fiona

Wiekszosci podziekuja jesli nie wszystkim, tak bylo w kwietniu

@Fiona

Tez jestem ciekawa czy przedluza nam umowy. Dobrze by bylo ale strasza ze wszystkim podziekuja.

Xy
@Fiona

Do soboty mają nam powiedzieć

Dyzio
@Xy

Nie boj sie, podejda do Ciebie na stanowisko, jesli masz umowe do konca stycznia lub lutego popracujesz dluzej

@Dyzio

A czy wiadomo co z tymi osobami ktore maja umowy do konca roku.

Xd

Podchodzili wczoraj do stanowisk

@Xd

Wiadomo juz czy ktos dostal wypowiedzenie pracujac pod firma.

Bhbh

Ale tylko część osób

Bob
@Bhbh

A wiesz moze co bedzie z reszta osob czy im przedluza umowy czy niestety do zwolnienia

cxz

I co jak z umowami osób które pracowały już dłużej?

@cxz

Tez jestem ciekawa czy nam przedlyza umowy

Kamikaze

Nie znikają wam przypadkiem paczki?

Święta święta

Którego agencja wypłaca premie ? Dostaliście?

Pytanie. Zaczelam prace dopiero okolo 2 tygodnie temu. Zle sie dzis poczulam i nie poszlam do pracy. Jutro do lekarza ide. Czy wyplaca mi w grudniu za l4? I czy zwolnia mnie?

@Anja
@Karolina

Niestety za l4 ci nie wypłacą. Według kodeksu pracy płatne l4 przysługuje dopiero po przepracowaniu pełnego pierwszego miesiąca.

Aneta
@@Anja

Jeżeli osoba wcześniej była zatrudniona na umowę o pracę i miała ciaglosc składek chorobowych nie zdrowotnych to będzie mieć wypłacone jeśli odciągała wcześniej składki beż problemu chyba że to była praca po długim siedzeniu w domu i bez składek chorobowych to wtedy musi miesiąc przepracować.

Rankor

Święta, święta a po świętach wracamy do stawki 20 zł brutto. To bardzo atrakcyjna stawka ja jestem zadowolony i wielu moich znajomych z pracy też.

Asia
@Rankor

Mam pytanie odnośnie Amazona czy mogę się jakoś skontaktować ?

zwalniają bez powodu
@Rankor

wam powinni 15 zł dać brutto

Zenek

Witam kiedy będą przelewy z wynagrodzeniem? Wiadomo?

Pewnie 8 grudnia

@As

A na atoz jest oznaczone że dzisiaj jest dzień wypłaty

@Zenek

Alw wyplata pod Amazon czy fla osob z firm

Yyy
@Zenek

A co ostatnią wypłatę już przepiles że nie wytrzymasz kilku dni?

kandytadka
@Zenek

Możecie uchylić rąbka ktoś ile mniej więcej może wynieść wynagrodzenie za 1 miesiąc pracy? Ile to było w Waszym przypadku? Dzięki za odpowiedź, za kilka dni zaczynam pracę.

@kandytadka

Dostałem 2500 za cały miesiąc. Ani L4 nie brałem ani urlopu...

kandytadka
@Zenek

O boże, co tak biednawo? To było za Twój pierwszy miesiąc? Teraz lepiej zarabiacie rozumiem? Dzięki za odp.

Majka
@kandytadka

Stawka za godzinę to 23zl (nie 24 jak to było mówione przy rekrutacji) dodatek nocny - takowy nie istnieje. Premia ?? U mnie chyba gdzieś wyparowała ... Więc nie mam pojęcia czemu nabijają ludzi w butelkę. Dzień szkoleniowy ? Ja takowego nie dostałam ???? Nie dziwię się, że ludzie dostają pierwsza wypłatę i spierdzielaja gdzie pieprz rośnie. Bo wymagania mają ho ho ho rozliczani jesteśmy z każdej sekundy a wynagrodzenie ?? śmiechu warte

@Majka

Z tego co się orientuje stawka na umowie agencyjnej to 24 zł brutto, dodatek nocny istnieje (20% wynagrodzenia minimalnego), jak się nie potrafi obliczyć swojego wynagrodzenia to potem jest zaskoczenie przy wypłacie " a co tak mało ?"

@Majka

Za dzień szkoleniowy również zostało wypłacone.

@xxxx

Tak? To 14 dni.. w tym 9 nocek i 5 dniówek. I pół godziny nadgodzin to ile powinno wyjść ?

@Zenek

Licząc,że mieszkasz w Gliwicach i masz więcej niż 26 lat to powinieneś dostać około 2800 zł, jeżeli nie dostałeś takiego przelewu to warto zadzwonić do agencji, bo z tego co słyszałam to agencja wypłaciła teraz ludziom wypłatę w ratach, niby do 10-tego mają dostać resztę wypłaty

Kandytadka
@xxxx

Pytałam matkę, z zawodu księgową, ile mniej więcej zarobię za pierwszy miesiąc, ale nie chciała mi policzyć, mówiąc, że to bez sensu takie liczenie :) Może Ty tak nie uważasz i możesz mi podpowiedzieć, ile przypuszczalnie zarobię pod agencją R., z 5,5h szkoleniem (płatnym 25zł brutto), 4 tygodniami pracy, w tym jeden tydzień rzekomo to dodatkowe +5zł brutto/h. I ile mniej więcej wynosi też przykładowo jeden dzień nadgodzin dla takiej osoby jak ja? Wiedząc mniej więcej ile się zarobi, można zaplanować lepiej wydatki i zaczaić się na ewentualne nadgodziny. Dzięki wszystkim, którzy mi odpowiedzieli :*

@Kandytadka

Te dodatkowe 5 zl będzie wyplacane dopiero w styczniu, powiedz ile dniówek,a ile nocek masz zrobione to mniej więcej można policzyć miesięczna wypłatę.

Kandytadka
@Xxxx

Dopiero będzie zrobione - zaczynam pracę od niedzieli na rano, do obliczeń zakładałam 4 tygodnie pracy po 4 dni, w tym jeden tydzień z dodatkowym piątakiem (czyli 4 dni) i do tego dodać to przebyte szkolenie + dla orientacji ile mogę zarobić w dzień nadgodzin. A i jestem spoza Gliwic, powyżej 26 r.ż. Dzięki Ci bardzo.

To tak licząc bez nocek, bez dodatków itp to wychodzi 3 tys na rękę

@Kandytadka

Za nadgodziny w dzień grafikowy trzeba liczyć 50% dodatkowo za godzinę,a za nadgodziny poza daniem grafikowym już 100% dodatkowo za godzinę

@Xxxx

Dodatkowo dorabiam swoją pupcią oddając ją do ostrego masowanka. Mam wtedy płacone 100%

Mpppp

Pracuje w Amazonie jakiś czas i nie mam Najlepszego zdania . Normy mocno wyssane z palca jak nie dajesz Rady przychodzą i trują ci na uchem żebyś przyspieszył bo inaczej umowy ci nie przedłuża. O l4 możesz zapomnieć jeżeli jesteś pod agencja ale z tego co słyszałam to nawet jak jesteś pod Amazonem to źle na to patrzą. Za każdym razem kontrola przy wyjściu musisz pokazywać Telefon, zegarek prześwietlają ci torbę. Stanie 10 i pół godziny koszmar ... czas stoi w miejscu nie masz się do kogo odezwać . Nie wspominając o tym że ciągle trzeba chodzić na OBOWIAZKOWE nadgodziny. Jestem z agencji Randstad zaznaczałam że zależy mi na zmianie front ... niestety grafik piątek, sobota, niedziela, Poniedziałek. Brak słów

@Mpppp

Nie narzekaj ciesz się ze masz wolne 3 dni.Ja pracuje sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek i nie narzekam kasę to każdy by chcial ale zamiast pracować lepiej narzekać

@Mpppp

w punkt. Mi już nogi odpadają od tego stania. Jak robot 10 godzin patrze na pody i wrzucam bezmyślnie do środka przedmioty. A liderzy śmieją się ze mnie i podchodzą w grupkach podgonić mimo tego, że widzą że jestem zmęczony.

gość
@Kasia

Czy to żle że ludzie chcą pracować w dzień od 7 do 15 tej a popoludniu i weekend miec wolne. Czy to jest normalne zeby ludzie pracowali w nocy bo jakiś pajac chce miec wysyłke kolejnej (usunięte przez administratora) Chore, praca w nocy tylko tam gdzie konieczne!

Były
@gość

A ja przeszedłem do okien i mam się jak pączek w maśle. Nigdy więcej bym nie wrócił do Amazona

Typo
@Kasia

Nikt cie nie pytał w jakie dni robisz.. jak ci to pasuje to zamknij (usunięte przez administratora) i nie komentuj każdy ma prawo do swojego zdania. Nie każdy musi się godzić na to żeby robisz wszystkie weekendy do końca życia. Jak nie masz swojego życia prywatnego to siedź nawet i 5 dni w Amazonie droga wolna... bezmózg

Ola
@Mpppp

Zgadzam się nadgodziny przymusowe jak nie przyjdziesz dostajesz NN nieobecność nieusprawiedliwiona notatka gwarantowana ja pracowałam pod Amazon od samego początku zero L4 bo cię zwalniają co do norm łażą pilnują trują szybciej wszystko się zgadza w opisie powyżej adapt jeden 2 i tam są drzwi nasraja ci w papierach tak jak mi ????????

@Mpppp

Skąd wy to opowieści bierzecie jezuuu praca w logistyce taka jest wiem każdy zaraz chciał by fortunę zarobić i nic najlepiej nie robić kasza manna niech z nieba leci wypasiony wóz itd.

Beata
@John

czyli teraz to potwierdzasz całość czy warunki są nieco inne niż tutaj opisane?

@Beata

No trochę

kmiot
@John

(usunięte przez administratora) niby że nie istnieje.

John

Administrator bawimy się to jak inaczej napisać (usunięte przez administratora) okradziony i to przed świętami Bożego Narodzenia co za ciężką pracę w Amazon pod ramstad

John

(usunięte przez administratora) znowu nie administrator nie usuwa słowa (usunięte przez administratora) bo tak jest i tym zajmą się organy ścigania na pewno bo to jest (usunięte przez administratora) gospodarcze tylko nikt tego w te słowa nie ujmuje paski dopiero 10-tego żeby nikt do świąt ???? reszty kasy nie dostał za nadgodziny itd. za co oni mają wypłacić co za księgowych tam mają w ramstad wogóle.

John

Jak tam wasze przelewy dużo znowu (usunięte przez administratora) pracowników przez ramstad

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon KTW3 - Gliwice

• Jak się pracuje w Amazon KTW3?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon KTW3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 923.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon KTW3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 548, z czego 106 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon KTW3?

Kandydaci do pracy w Amazon KTW3 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon KTW3