Opinie o Amazon KTW3 w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amazon KTW3. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amazon KTW3 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon KTW3 w Gliwice

Listopadowy pracownik

Pracowałem weekendowo przez cały listopad ? czy powianiem dostać wypłatę teraz za ten bonus +4 zł który obowiązywał za przepracowane godziny ?

Listopadowy Pracownik

Mam tylko pytanie. Firma Adecco. Przepracowane miałem 64 h, licząc razy +4zł/brutto to powinno być ok 256zł/brutto a otrzymałem na konto zaledwie 107 zł. To chyba niezbyt się zgadza i co z tym mogę zrobić ?

@Listopadowy Pracownik

To było od 8 listopada do 26 grudnia. Nie liczą się dni L4, urlop itd tylko godziny realnie przepracowane

Listopadowy Pracownik
@Ona

Pracowałem od 9 listopada do jego końca i przez ten czas przerobiłem 64 h... więc wychodzi na to że powinienem dostać za te 64h

@Listopadowy Pracownik

Dodatek był wypłacany osobom, które były zatrudnione do końca grudnia. Jak nie miałeś umowy na grudzień, to Ci się w ogóle nie należy.

Zgadza się. Trzeba bylo pracować do 31 grudnia

Ona

Dlaczego (usunięte przez administratora) Przecież to było oficjalnie podane, że jest to bonus dla ludzi, którzy będą przez cały szczyt sezonu czyli od 8 listopada do 26 grudnia, więc dlaczego (usunięte przez administratora) To nie był żaden kruczek w regulaminie ani tajemnica.

takjest

Cześć, Orientujecie się, czy jest jakieś ograniczenie w zatrudnieniu się w amazonie ktw3, gdy się pracuje na żółtym badg'u w ktw3?

Przyjęcia

Witam, czy są obecnie przyjęcia do amazonu przez agnecje czy są wstrzymane?

Dawid

Jak szybko Amazon odpowiada na złożone aplikacje? I czy wogóle odpowiadają jak zostało się odrzuconym?

@Dawid

Odpowiadają. Smsem i mailem, że rekrutacja nie może być kontynuowana i takie tam.

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Żądło boże

Ile płacą za nadgodziny?

Hej

Hej mam pytanie bo nie pamiętam czy wczoraj odbiłam się na zegarze z rana, ale na obiedzie się odbiłam czy mogę mieć z tego jakieś konsekwencje?

@Hej

Ściągnij aplikację A to Z tam są odbicia na grafiku i zobacz bo czasami komputer to koryguje. Jeszcze możesz iść do agencji czy HR żeby to sprawdzili i poprawili ewentualnie. Nic za to nie grozi ale lepiej wyjaśnić

Benio
@Hej

Nie będziesz miała konsekwencji ja rzadko się kiedy odbijam xd

Ola

Ile czeka się na skontaktowanie się konsultanta ze mną po wysłaniu apliakcji?

@Ola

Ja czekam od wczoraj i mam nadzieję że jak najszybciej oddzwonią

@Ola

Dzwonili mi dzisiaj i dowiedziałem się tylko tyle ze jak bedzie wolny termin na rozmowe to dadzą znać :/

Ekookienny

Siemanko Złożyłem wczoraj CV w firmie radmstad, dzisiaj otrzymałem sms-a że oddzwoni do mnie pracownik. Jak długo trzeba czekać na telefon? Bo zależy mi na robocie.

@Ekookienny

Tego nikt Ci nie powie bo to zależy od liczby chętnych, od zapotrzebowania na pracowników. Jak jest potrzeba to można zacząć do tygodnia a jak jest dużo chętnych a miejsc mało to można czekać i dwa miesiące

@Ona

Dziękuję za odpowiedź. Czyli muszę szukać czegoś innego :/ nie mogę aż tak długo czekać.

Jarosław Kaczyński

Czesc mam pytanie kiedy zaczną się przyjęcia. I jak to wyglada z grafikiem ,Czy będę mógł poprosić na szkoleniu bhp o daną zmianę, bardzo zależy mi na tym ponieważ miałbym transport z pod domu .

@Jarosław Kaczyński

Na szkoleniu BHP już będziesz miał przydzieloną zmianę ale możesz prosić o przeniesienie na inną od nowego miesiąca jeśli ta przydzielona nie będzie Ci odpowiadać. Musisz to zgłosić do 20 w HR

a

Proszę o numer na infolinia Amazon

radmstad wypłacił adecco kombinuje zrobimy pozef zbiorowy

adecco to (usunięte przez administratora) zdala od tej agencji

Damiano

I co z tą kasa za polecenie pracownika ? Dostal ktoś juz?

Aro
@Damiano

Tak dostałem

Damiano
@Aro

Jaka agencja ?

jak

uwaga na zatrudnienie przez firmę adecco to są (usunięte przez administratora)za polecenie pracownika nikomu nie wypłacili pieniędzy a randstad dał 3 tysiące netto swoim pracownikom zdala od firmy adecco

Tak
@jak

Z tego co wiem Randstad tez jeszcze nie wypłacił

Tak
@Tak

I dodam jeszcze że w piątek mogli przelewac pieniądze a dzisiaj (poniedziałek) one mogą przyjść dopiero

Nw
@Tak

A dostał już ktoś ?

O co cho

Przelali komus hajs za polecenie pracownika ?

PatoCoach VIP 2

Siemanko!!! Jaka jest stawka za nadgodziny? Czy w weekendy dojeżdżają autobusy firmowe?

Jak jest z wypłatą pod Amazon. Premia i dodatek jest w jednym przelewie. Nie umiem się zalogować na pasek. W agencji zawsze premia była osobno

Ona

Amazon wszytko wysyła razem i pasek też jest jeden na wszystko

UwU

Witam mam pytanie jak wygląda pierwszy dzień po przyjeździe do amazonu co dalej trzeba robić jak to wygląda?

@UwU

O wszystkim informuje Cię agencja. Przyjeżdżasz idziesz do namiotu z day1, później do Amazonu, do szatni, na kantynę, przypisują cię do odpowiedniego instruktora i masz szkolenie :D o wszystkim przekazuje agencja, w razie pytań bezpośrednio kierować się do nich ;)

Rankor

Właśnie dostałem pasek za grudzień a tam ponad 4tys. i co ja teraz z taką dużą kasą zrobię? Za dużo w tym miesiącu było tych bonusów i dodatków. Trochę to niepotrzebne było bo za podstawową stawkę też przyjemnie się pracuje.

Bonus

Jak to jest z bonusem grudniowym? Dostają wszyscy czy trzeba spełnić jakieś warunki? Wzięcie np dnia urlopu może spowodować utratę bonusu?

@Bonus

Właśnie czy L4 i urlop na zadanie sprawą, że te 600zl przepada?

Bonus
@Ona

Właśnie o to pytam. I jak bonus ma się do pracowników agencyjnych?

@Bonus

Trzeba pracować od 1 do 31 grudnia i nie można mieć urlopu bezpłatnego, bumeli czy też opieki a reszta może być. Uż płatny, urlop płatny i L4 płatne

@Bonus

Dostają i zieloni i niebiescy ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon KTW3 - Gliwice

• Jak się pracuje w Amazon KTW3?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon KTW3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 923.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon KTW3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 548, z czego 106 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon KTW3?

Kandydaci do pracy w Amazon KTW3 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon KTW3