Opinie o Nord Styl Sp. z o.o. sp.k. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nord Styl Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nord Styl Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nord Styl Sp. z o.o. sp.k. w Sopot

Nick Nolte Nowy wpis

Byłem tam kiedyś nawet mnie wywalili. W sumie to mi wisiało bo to taka mniejsza firma bez wodotrysków bym powiedział. Koleś, który to prowadzi ma opinie kompletnego (usunięte przez administratora) ale w sumie nic mi nie zrobił. Jak mnie chciał wywalić to poprosił kolegę. Heheeh. Tylko tyle ale w sumie to było takie zabawne bardziej niż przykre.

Były pracownik Nowy wpis

Potwierdzam byłych przedmówców. Firma to januszex najniższego poziomu. Szef typowy (usunięte przez administratora) próbuję wykorzystywać studentów / osoby bez doświadczenia. Zarówno mnie jak i kilku moim znajomym nie zostały wypłacane pensje. Trzymać się z daleka bo szkoda czasu na takie miejsca.

Beata Nowy wpis

nie zostały wypłacone? jeśli to prawda to czy można dopytać jakiej wysokości były? pytam, bo raczej na tych stanowiskach tutaj to nie małe pieniądze? jako kto byliście?

Beata

Czemu nazwa taka lub taka? I opowiesz co takiego robiłeś, że czułeś, że stoisz w miejscu?

dev of frontu Nowy wpis
@Beata

jako osoba ktora przyszla tam najpierw na darmowy staż a pozniej pracujac za ochlapy nie bylo zadnej osoby od ktorej mozna by bylo sie czegos wiecej nauczyc bo takie osoby albo byly zarobione po uszy robiac nadgodziny ktore nie byly oplacane albo po prostu mialy zbyt male seniority :) a dzieje sie tak dlatego ze wszyscy wrzucani sa do projektow zewnetrznych jako 3 lub 4 letni developerzy, podczas gdy ich doswiadczenie nie wynosi wiecej niz 1 rok. tego nie da sie przeskoczyc :)

red

Na początku wszystko fajnie - zrobimy z Ciebie programistę, ale nie jest to tak jak powinno być w firmie programistycznej. Brane są wszystkie projekty jak leci i wrzucają Cię w projekt nawet jeśli nie umiesz/nie znasz/nie chcesz się nauczyć czegoś to będziesz w tym robić. Bardzo znikomy kontakt i ciągłe unikanie odpowiedzialności od developera, który powinien się zajmować tą aplikacją. Jako junior/stażysta wskakujesz w jakiś projekt i robisz go tak jak potrafisz lub nie potrafisz, nie ma code review ani pomocy znikąd. No chyba, że akurat trafisz na takich developerów, którzy jeszcze stąd nie uciekli i Ci pomogą. Firma bierze ludzi na bezpłatny miesiąc/dwa/trzy, a potem koniec lub jakieś znikome pieniądze. Jeśli chcesz podwyżkę lub zarządzasz za dużo pieniędzy od razu kontakt jest diametralnie negatywny. Nie polecam, lepiej uczyć się samemu i robić swoje projekty...

hello

Optymalizacja podatków umowy na firmę A a praca jako firma B, najlepiej w projekcie zewnętrznym pod umową firmy A. Firmę A zawsze można zamknąć i otworzyć nową, a opinie znikają :) na szczęście pracownicy zaczynają uciekać, szkoda, że nie każdego przyszłego pracownika da się ostrzec.. słyszałam nawet, że zatrudniani są stażyści na okres 3 miesięcy za darmo, oczywiście bez żadnego mentora nad nimi, no chyba że akurat ktoś z deweloperów, którzy sami nie są za bardzo doświadczeni (tacy bardzo szybko uciekają) będzie uprzejmy i poświęci Ci 5 minut ale to jest zdecydowanie za mało by móc się czegoś więcej nauczyć. Ludzie współpracujący są w porządku, lecz szef - młody (usunięte przez administratora) z dobrą gadką, na którą niestety większość się nabiera

Beata
@hello

Czyli w skrócie uważasz, że manipuluje? A z tymi firmami no cóż ciekawa taktyka i to faktycznie efektywnie działa?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nord Styl Sp. z o.o. sp.k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Czy Nord Styl Sp. z o.o. sp.k. zatrudnia studentów?

zxc

tak, na bezpłatny staż 3-miesięczny, na którym nikt Cie nic nie nauczy ale jeśli naprawde coś umiesz bo jesteś ambitny to zaproponują Ci mniej niż najniższa krajowa. uciekać..

Krzysiek

Praktyki letnie zakończone Szczerze polecam bardzo duzo sie nauczyłem Projekty zagraniczne Skok do głębokiej wody Caly zespol bardzo zgrany Szkoda ze musze wracac na studia dzienne bo zaoferowano mi prace

Dominik

Może podzieli się ktoś informacją jak aktualnie pracuje się i jakie zabezpieczenia w związku z wirusem firma wprowadziła. Interesuje mnie praca stąd pytanie.

Rychu

atmosfera mocno przyjacielska. polecam jako dobry początek

Programer

Dużo mnie nauczyli naprawdę polecam

Dubielix

Ja pracuje tutaj juz dlugo i super Slyszalem ze od marca beda owocowe piatki Jest hamak i mozna spac w robocie

DD

Szczerze odradzam firmę. Pierwszy miesiąc w firmie jest próbny - czyli bezpłatny. Osobiście zostałem dodany do projektu dla firmy, który miał być skończony w parę dni, a co najlepsze na miejscu nie było nikogo kto by się tym zajmował, wszystkie informacje trzeba było uzyskiwać przez wiadomości. Sam kontakt też był sporadyczny - osoba która pracowała w projekcie pracowała również w innej firmie. Dostałem również dostęp do plików, które okazały się potem nieaktualne.

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Styl Sp. z o.o. sp.k. - Sopot

• Jak się pracuje w Nord Styl Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Styl Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Nord Styl Sp. z o.o. sp.k.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Armii Krajowej 116 lok. 3
    81-849 Sopot
  • NIP: 5882420071 REGON: 365217120 KRS: 0000632577

Nord Styl Sp. z o.o. sp.k.