0 Dodaj merytoryczną opinię
counter

Opinie o JotKa Rekrutacja Joanna Krzysztoszek

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 93 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie JotKa Rekrutacja Joanna Krzysztoszek?

Piotr

Witam czy praca jako Traktorzysta nawadnianie jest aktualna wysłałem aplikacje można prosić o jakiś odzew pozdrawian.

Nowy wpis

@Piotr

Witam Panie Piotrze, potwierdzam otrzymanie Pańskiego zgłoszenia. Na pewno zostanie ono przesłane do kontrahenta jeszcze w tym tygodniu. Ze względu na okres świąteczny skontaktuję się z wszystkimi zainteresowanymi w tygodniu po Świętach. Wyjazd do pracy przewidywany jest na koniec kwietnia. Potem 2 tygodnie płatnej kwarantanny i faktyczna praca od 15 maja. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Przy okazji życzę Panu zdrowych, pogodnych Świąt! Pozdrawiam, Joanna

Tak1Nie
Piotr Nowy wpis
@JotKa Rekrutacja Joanna Krzysztoszek

Czy mógłbym prosić dane kontaktowe w celu kilku pytań?

Nowy wpis

@Piotr

Proszę bardzo: jotkarekrutacja@gmail.com, tel.: 609 043 049. pozdrawiam, Joanna

Tak1Nie
Anita

Witam interesuje mnie stanowisko księgowej, znam języki: angielski, czeski i słowacki. Jaka stawka by była?

@Anita

Witam Pani Anito, dziękuję za zainteresowanie ofertą mojej firmy. Stawki zależą od doświadczenia między 5.000 - 6.000 PLN brutto. Ta oferta dotyczy pracy w Budapeszcie (Węgry). Więcej szczegółów przekażę przez telefon: 609 043 049. Zachęcam do kontaktu. pozdrawiam, Joanna

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o JotKa Rekrutacja Joanna Krzysztoszek - Warszawa