Opinie o Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wojskowy Instytut Medyczny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wojskowy Instytut Medyczny o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawa

Fair_playy

Każdy wydział/oddział w tej firmie ma swoje wady i zalety. Tam gdzie gorzej płacą jest przemiła atmosfera, natomiast tam gdzie lepiej - (usunięte przez administratora) obrażanie, traktowanie człowieka jak chłopca do bicia. I właśnie w tych dzialach brak jest otwartej komunikacji, możliwości wykazania się komuś kreatywnością. Musi być tak jak przełożony chce bo on jest nieomylny. Mimo że jego wiedza i zdanie nierzadko słuszne, jak się później okazuje. Szczerze to kultura pracy szczególnie w działach administracyjnych pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie widać to w jednym z działów gdzie rotacja pracowników w ciągu ostatnich lat jest ogromna!

pracowałam na okulistyce w izbie przyjeć- wytrzymałam 3 miesiące a jestem dość wytrwała! niestety atmosfera nie do zniesienia ani normalnie zjeść, a jak juz przerwa to nawet nie można wyciagnąć nóg żeby odpocząć, praca jak w obozie ,oprócz tego pani zarządzająca kadrą mało przyjemna no i donosicielstwo,w ciągy 3 miesiecy zwolniły się 3 dziewczyny z okulistyki NIE POLECAM

xxx
@pracownik

zgadzam się w 100 pct

kandydat

jak się pracuje w księgowości

Weronika

To prawda z tym mobbingiem?

Kondrad
@Weronika

Jak wszędzie zależy. Są kliniki gdzie pracuje się spokojnie - im bardziej oddalone od zapędów "dyrekcji" tym lepiej. Kardio, okulistyka, ginekologia, neurologia - tam nie polecam pracy. Jeśli stawiasz na rozwój: MSWiA, Barska to są fajne placówki.

@Kondrad

w Grochowskim jest super atmosfera ,Polecam

Firma Wojskowy Instytut Medyczny poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.

Czy w Wojskowy Instytut Medyczny możliwa jest praca na podstawie B2B?

Ale jako kto? Lekarz? Pielęgniarka? Fizjoterapeuta?

Najwyższe zarobki w dziale rozliczajacym projekty, w sekretariacie dyrektora, w kształceniu, w dziale zakupowym: 5000-10000 netto. Średnie zarobki w działach pomocniczych administracyjnych, pielęgniarskich, lekarskich: 4500-7000 netto. Personel pomocniczy: portier, ogrdnik, sanitariusz: 2100 netto. Atmosfera: zależy od kliniki. W administracji: postrach. Brak szkoleń. brak możliwości dokształtu. Do Państwa decyzji.

magda
@Ania

Troche pani przesadza, zarobki wśród pielęgniarek to 4000 brutto I gwarantuje że nikt nie zarabia takich kwot jak pani podaje

Anka
@magda

4000 brutto = ok. 3000 netto kwota nie każdego może zachęcić, dziękuję za informacje Pani Magdo - gwarantuje Pani, że takie zarobki są - ale tylko dla wybranych górne stawki;)

zlo
@Anka

to w końcu w administracji postrach czy ogromne zarobki bo trochę się dziewczyno mieszasz w zeznaniach :D wskazane poziomy zarobków wyssane z palca i nie wiem co komu chcesz tym udowodnić.

Anka
@zlo

jako były pracownik określam atmosferę jako nieprzyjazną pracy. Ten portal służy dzieleniu się takimi informacjami dlatego tu jestem. Wracając do atmosfery ja odczuwałam poczucie nakazu, humory przełożonych (co to za atmosfera kiedy szef trzaska drzwiami albo wpada w furię). Szefostwo unika problemów i zamiata je pod dywan. Z tematami zostajesz sam. Taka atmosfera mi nie odpowiadała więc po 3 latach zmieniłam pracę. Co do zarobków jest siatka płac - widełki o ogromnych rozpiętościach. Tak są takie zarobki tyle, że na podobnych stanowiskach jeden ma 3000 netto a drugi z podobnym stażem i doświadczeniem będzie miał 6000 netto. Dodać należy dodatki funkcyjne czyli za pełnienie funkcji koordynatora np 20% więcej, takowe są i te podbijają zasadnicze. Jesli w twojej opinii sa wyssane z palca podziel się z kandydatami jakie sa na twoim stanowisku i jakie skladowe zawieraja.

Beat

Co z dodatkami cowidowskimi dla personelu niemedycznego gdzie są pieniądze

GrS

Nie polecam pracy wszędzie uklady

Kamil

Witam na ile można liczyć na stanowisku dyżurny elektryk w Legionowie. Czy to praca na 1 zmianę czy w systemie zmianowym nocki weekendy święta,czy jest jakaś premia jaka atmosfera.

Iks

Na jaką pensję netto może liczyć Portier (Grupa Obsługi?)?

@Iks

Najniższą krajową jak to na Szaserów.

Koni
@Iks

Hejka, 2800/2900.

pytanie

Czy ktoś wie jakie są zarobki doświadczonego lekarza okulisty w WIM ?

Patryk, obrazowanie
@pytanie

Witaj, to zależy od doświadczenia, stażu. Przeciętnie brutto 5000-8000 PLN. B.

Jak szefostwo w Wojskowy Instytut Medyczny traktuje ludzi?

To ja

Tak jak w każdej innej firmie traktuje się ludzi.

Ciekawe

Czy ktoś może mi powiedzieć na jakie zarobki może liczyć opiekun medyczny z praktyka i na jaki oddział warto by się przyjąć.?

@Ciekawe

Chcę zmienić pracę. Udało się coś dowiedzieć?

Czy w firmie Wojskowy Instytut Medyczny są regularne szkolenia pracownicze?

Elka

Zapytanie wymagaloby doprecyzowania ale generalnie nie ma regularnych szkoleń dla pracownikow czy wsparcia dla twojego rozwoju. Ogolne szkolenia sa z praw pacjenta ale nie sa to inicjatywy wnoszace cokolwiek do Twojej sciezki.

Witia

Nie ma szkolen. To nie korpo gdzie dla awansu rozpisuja ci kroki i zwizane z tym szkolenia.

pytanie

Czy ktoś wie ,czy wim zatrudniają po znajomości czy każdy ma szanse np w administracji ? Czy zarobki tam są zadowalające i jaka jest atmosfera w pracy?

Kaśka
@pytanie

Zatrudniają i tak i tak. Tam nie jasnosci w zatrudnianiu. Probuj. Ja pracowalam krotko zwiedziona cudowna wizja profesjonalnego szpitala, juz nie pracuje. Odpowiadajac na zapytanie co do zaorbkow: pielegniarka - ok. 3500 na reke personel pomocniczy- najnizsza krajowa (w Warszawie cieżko wyzyc za najnizsza no chyba, że dojezdzasz z Minska czy Tluszcza, gdzie zycie jest tansze) lekarz wojskowy - ok 4500/6000 na reke naukowiec jak ma projekt to cos wiecej niz powyzsze wyciagnie (zalezy czy panie od grantow go lubia czy nie) pani od grantow/sekretrka dyrektora - 6000/7500 na reke Ocene ekonomiczna pozostawiam kazdemu indywidulanie. Kolezanki mega nizadowolonego - dodatki Covidowe pomimo obietnic wyplaty w pazdzierniku 2020 wyplacone teraz o to po klotniach z dzialem kadrowym.

Dariusz

Czy instytut zatrudnia kobiety ?

Kaśka
@Dariusz

Tak.

@Dariusz

A dlaczego niby ma nie zatrudniać kobiet? Wydaje mi się że większość tam pracujących to kobiety.

@Robert czyli generalnie z przełożonymi ciężko..?

Elka
@ja

Zarzadzanie strachem nie zawsze sie sprawdza. Na Szaserow od lat takowe jest bez zmian. Brak atmosfery wspolpracy, nepotyzm, mobbing. Liczne rotacje sa na to niezaprzeczalnym dowodem. Z drugiej strony sa I takie miejsca pod dowodzeniem takich szefow gdzie bez wysilku dotrwasz do emerytury. Zgodze sie z licznymi opiniami, ze praca dla malo ambitnych.

Robert

Im wyżej postawiony wojskowy tym większy (usunięte przez administratora) a wojskowe kobitki to dopiero (usunięte przez administratora) Uciekajcie jak najdalej od tego syfu.

mieć chorego

Zastanawiam się czy wszystkie pielęgniarki w WIM ie to nadąsane niunie, które mają głęboko pacjenta, czy tylko na rehabilitacji?(usunięte przez administratora)

Magazynier

Pracowałem tam przez ponad 3 lata na magazynie w rejonowej bazie zaopatrzenia medycznego w wojskowym instytucie medycznym. Przez ten czas była jedna podwyżka, spowodowana tym, że zaraz najniższa krajowa przegoniła by obecne zarobki, i zamknąć nam usta, na temat podwyżek, bo czego chcemy przecież dostaliśmy podwyżkę. Sypnęli raptem parę groszy, na odczep. A później było jeszcze gorzej: zmniejszyli budżet na środki czystości, przy prawie podwójnym wzroście nowych etatów, gdzie w finale próbowali wymusić na wszystkich składki na ręczniki papierowe do łazienki bo zaczęło tych brakować. Nowo zatrudnione osoby w większości okazywały się przyjaciółmi i znajomymi królika i za prawie nic nie robienie dostawały to samo wynagrodzenie. Kierownicze stanowiska też po znajomości podostawały osoby, które nie potrafią obsługiwać nawet komputera, a co dopiero tworzyć tabele w excelu czy proste dokumenty w wordzie. Więc trzeba było przejąć i ich obowiązki. A najbardziej rozbrajające było w tym wszystkim zaproponowanie przez dwulicową przełożoną wyjazdu w delegacje, własnym samochodem, za paliwo z własnej kieszeni i tak przez dwa tygodnie jeżdżenia do innego miasta w tę i z powrotem wożąc jeszcze na dokładkę kierownictwo. A gdy się spytałem co z rozliczeniem delegacji, kilometrówką i zwrotem za paliwo, to usłyszałem "że co ja chcę ugrać". Oczywiście odmówiłem. Były jeszcze dwa dziwne podejścia przez przełożoną do tego tematu, ale już ich nie ma. Więc jak chcecie pracować za marne pieniądze za siebie i za innych, wykonywać nie swoje obowiązki, dokładać się do środków czystości, i innych bardziej lub mniej potrzebnych zakupów, jeździć w delegacje za swoje pieniądze, niekiedy najlepiej po godzinach i słuchać obłudnych i zakłamanych katoli. TO PRACA W RBZMED WIM JEST IDEALNA DLA WAS

Bartolomi
@Magazynier

Tak. Potwierdzam kolesiostwo. Szkoda, ze to działa a nie umiejetnosci. W opinii dyrekcji służba na Szaserow to prestiż, także praca za najniższa i masz być wdzieczny i dumny. 13 lat panowania jednego dyrektora to za dlugi czas. Zero pomyslow, skłocenie środowiska. Życze powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowy Instytut Medyczny - Warszawa

• Jak się pracuje w Wojskowy Instytut Medyczny?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowy Instytut Medyczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowy Instytut Medyczny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wojskowy Instytut Medyczny