Opinie o Jolanta Chłopecka Linia Promocja Zdrowego Stylu Życia w Kwirynów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jolanta Chłopecka Linia Promocja Zdrowego Stylu Życia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jolanta Chłopecka Linia Promocja Zdrowego Stylu Życia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jolanta Chłopecka Linia Promocja Zdrowego Stylu Życia w Kwirynów

Kasia Pracownik

Witam ja jestem pracownikiem firmy od 9lat i jak czytam te bzdurne komentarze od osób które zaledwie popracowaly krótki czas to nóż mi się w kieszeni otwiera.Owszem p Jola jest osobą wymagająca dbająca o to aby wszystko było w jak najlepszym porządku w końcu jest to żywienie zbiorowe karmimy dzieci to nie restauracja.Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie mój starz pracy mówi sam za siebie.Szefostwo też jest mile nigdy nie miałam problemu z nimi są bardzo życzliwi i pomocni wiem bo nie raz mogłam liczyć na ich pomoc.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Jolanta Chłopecka Linia Promocja Zdrowego Stylu Życia?

Patrycja Nowy wpis

Od kilku lat pracuję w firmie Linia. Produkty są najlepszej jakości, szefostwo bardzo uczciwie i z szacunkiem podchodzi do każdego pracownika.Ja i zespół w którym pracuję bardzo jesteśmy zadowolone z pracy w tej firmie .

Kasia Pracownik Nowy wpis

Sylwia Nowy wpis

Witam. Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy... Czystość i higiena to podstawa. Produkty najwyższej jakości, warzywa i owoce zawsze świeże. Jest smacznie i zdrowo. Pracodawcy to wspaniali ludzie i nigdy nie było żadnych problemów. Pani Jolu, panie Robercie dziękuję.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Jolanta Chłopecka Linia Promocja Zdrowego Stylu Życia? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku POMOC KUCHENNA W KUCHNIACH SZKOLNYCH? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Małgorzata

Witam czytających oraz witam osoby które krytykują firmę w której pracuję od 2014roku. To prawda że p.Jola Chłopecka jest wymagającym ale bardzo dobrym pracodawcą ,wymaga czystości na stanowiskach pracy dbałości o higienę osobista i to żeby dzieci były żywione zdrowo a posiłki byly robione zgodnie z procedurami .I dla.tego szlak mnie trafią jak czytam jak jakaś panienka pracująca w tej firmie 5min ŚMIE JA KRYTYKOWAC pozdrawia Małgorzata. O

Xyz

Pracowałam w tej firmie rok i bardzo tego żałuję. Śmieciowa umowa, (usunięte przez administratora) śmieszne pieniądze, brak możliwości pójścia na zwolnienie- jak jesteś chory to tak masz przyjść bo nie ma kto za ciebie robić.Wieczny stres, zła atmosfera, to jak są tam traktowani ludzie w tej pseudo firmie jest po prostu chore. Stawianie lepszych ludzi na pierwszym miejscu a Ty jesteś traktowany jak śmieć. NIE POLECAM I ODRADZAM jeśli nie chcesz nabawić się nerwicy.

Jaka umowa obowiązuje w Jolanta Chłopecka Linia Promocja Zdrowego Stylu Życia podczas okresu próbnego?

Rodzic

Witam jestem mamą 9 latka który korzysta ze stołówki w szkole nr 133. Uważam, że jedzenie jest smaczne i świeże i było lepsze niż w niejednej restauracji. Miałam okazję sama spróbować. Moje dziecko często prosi o dokładkę a przesympatyczne Panie nigdy nie odmówią dodatkowej porcji. Polecam

Gosia

Pracowałam w tej Firmie 3 miesiące . Porażka jak traktowani są ludzie w tef pseudo firmie . ODRADZAM

Xxx
@Gosia

To prawda

Julia
@Xxx

Co jest prawdą? w sensie jakie traktowanie macie na myśli?

Jadłem kilka razy - z dużą przyjemnością. Okazało się, że zdrowe żywienie może być smaczne. Szczególnie przypadły mi do gustu pizza i bardzo oryginalne sałatki ze świeżych owoców i warzyw.

Xxx
@Piotr

Nie prawda

Aneta

Ktoś kiedyś tu napisał że to porażka, jak pracownicy są tu traktowani. Nie znalazłam jednak żadnych szczegółów. O co chodzi? Małe wypłaty? Jakieś złe zachowania względem pracowników? Jak w ogóle sytuacja z tym wygląda obecnie?

Zuzanna

Czy dalej przez covida pracownicy są wysyłani na bezpłatne urlopy?

Martyna

Może ktoś opisać specyfikę tej firmy? czym się dokładnie zajmujecie ?

W obecnej sytuacji koronawirusa wszyscy pracownicy w firmie zostali wysłani na urlopy BEZPLATNE (gdzie rzekomo mamy dostać owe wynagroszenie w ratach) i musieli podpisać porozumienie w którym zawarte było że w wypadku zamknięcia szkół powyżej 31 dni umowy się rozwiązują Zostaliśmy potraktowani jak śmieci bez środków do życia.

Zostaw merytoryczną opinię o Jolanta Chłopecka Linia Promocja Zdrowego Stylu Życia - Kwirynów

• Jak się pracuje w Jolanta Chłopecka Linia Promocja Zdrowego Stylu Życia?

Zobacz opinie na temat firmy Jolanta Chłopecka Linia Promocja Zdrowego Stylu Życia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jolanta Chłopecka Linia Promocja Zdrowego Stylu Życia?

Jolanta Chłopecka Linia Promocja Zdrowego Stylu Życia