Rugby Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Strzelczyk

Pruszków

Opinie o Rugby Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Strzelczyk

xxx

ona to lubi

kjb

Omijaj złodziejskie kręgi. Albo cie pracownicy okradną, albo na spółke biuro bo i robole, bo to nie są normalne ludzie jak my z południa.

222uxbjo
@kjb 06.09.2014, 23:23

To jest dobra furma

magda

Nie pracuj tam. Połowa pracowników chwali się kryminałem. Chyba że wyszedłeś z kicia to wtedy tam się zgłoś.

Zostaw opinię o Rugby Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Strzelczyk - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rugby Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Strzelczyk