IBERION
counter
4 11 56 5 1
reporterXYZ

Atmosfera strachu, niewyobrażalny stres, (usunięte przez administratora) pracownika na każdym kroku - redaktorzy pracują w weekendy i w święta(usunięte przez administratora) Bardzo często pracują do 22, a następnego dnia mają do pracy na 8. Kiedy mają się wyspać, odpocząć? Grafik wysyłany z tygodnia na tydzień, przez co nie można zaplanować dosłownie NICZEGO poza pracą. W zasadzie praca tam to rodzaj dobrowolnego (usunięte przez administratora). Odebranie urlopu czy nadgodzin graniczy z cudem. Panuje kolesiostwo i układy, najlepiej nic nie mówić, bo ściany mają w Iberionie uszy, a każde słowo zostanie odwrócone przeciwko Wam. Wielokrotnie byłem świadkiem jak zwalniano bardzo dobrych pracowników z błahych powodów. Warto również dodać, że praca w którejkolwiek z redakcji nie ma wiele wspólnego z prawdziwą pracą dziennikarską - to raczej linia produkcyjna. Redaktorzy nie mają czasu na zrobienie researchu, piszą po 12 tekstów dziennie, a wszystko w fatalnej atmosferze i braku szacunku.

Tak42Nie13
var

bardzo sympatyczne, uczynne i wesołe panie z działu HR i administracji

Tak12Nie23
Rafal
 Rekomendacja

Pracodawca młody i widać, ze stara się zadbać o pracowników. Oby nie zmieniło się to z biegiem lat. Póki co na plus

Tak12Nie20
cholik

poznalem tutaj wielu super ludzi i chyba to najfajniejsze, że pracuje dużo mądrych osób, nie było tez problemów z kasą na czas wszystko w terminie, imprezy integracyjne ekstra!!!!1

Tak8Nie7

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Liz

kasa spoko, dają umowy o pracę, czasem trzeba pracować w wekendy jak ci tak w grafiku wypadnie

Tak6Nie6
Anto

Myślę, że mogę się zgodzić z poniższymi opiniami. Warto też dodać - ibeiron to firma która zapewnia dobry start w branży internetowej. Dla wielu osób które poznałem tak to pierwsza praca w branży. Wiadomo jak to w życiu niektórzy zadowoleni niektórzy nie. Nauczyć się dużo można na pewno.

Tak9Nie10
reporter

Wg mnie uczciwy pracodawca na starcie dostałem umowę o pracę co niestety nie zawsze jest standardem. W firmie panuje wysokie tempo pracy i trzeba się spinać żeby robić wszystko. Robią awanse wewnętrzne także jak ktoś jest dobry to może zrobić karierę. Pracowałbym tam pewnie nadal, ale uznałem że “internety” to jednak nie moje miejsce.

Tak9Nie6
Yen91

Do Iberiona trafiłam z polecenia kolegi który już tam pracował szukali redaktora i udało mi się przejść proces kwalifikacyjny. W redakcji panuje atmosfera pracy co nie wszystkim może pasować, ale ja się w tym odnalazłam. Udało mi się również zaliczyć kilka szkoleń branżowych i z tego co zauważyłam w innych działach również takowe mają miejsce. Co mnie denerwowało, ale to już widzę, że ktoś zauważył to to, że dostawcy jedzenia z okolicy mają jakiś masakryczny problem ze znalezieniem budynku.

Tak10Nie5
monika

W firmie spędziłam około 11 miesięcy i jestem zadowolona z tego czasu... Dużo przez ten czas się nauczyłam i rozbudowałam swoją wiedzę... Rozstaliśmy się bo przeprowadziłam się do innego miasta… ale w dobrej atmosferze. Wszyscy życzyli mi powodzenia : )

Tak6Nie5
pankrynski

Swoją przygodę z firmą Iberion wspominam raczej dobrze. +można szybko awansować +są szoklenia wewnętrzne +jest się od kogo uczyć -pracy jest naprawdę dużo -dostawcy jedzenia często nie potrafią trafić do budynku

Tak7Nie6
kandydat

Praca może ok, ale tylko i wyłacznie dla studenta. Juz na 1 etapie rekrutacji jakim byl kontakt telefoniczny, "przeszlismy" na Ty ( do dzis nie wiem z kim "miałam przyjemność rozmawiać). Biorąc pod uwagę oferowane warunki, jestem w szoku, że w ogóle ktoś pomyślal, że chciałabym tam pracować, zwłaszcza że mam już doświadczenie...Praca w systemie zmianowym, a grafik ustalany z tygodnia na tydzień. Osoba rekrutująca nieprzygotowana do rozmowy.

Tak14Nie11
Helaa

fajna firma ze spoko ludzmi. Ja dobrze wspominam czas jak tam pracowałam nikt sie nie czepia jak chodzisz ubrany do pracy i jest fajna atmosfera jedyny minus to chyba to że czasem trafisz zmianę do pózna i trzeba siedziec do późnej godziny…

Tak7Nie4

Zostaw merytoryczną opinię o IBERION - Warszawa