IBERION
5 1 11 5 1
Rafal Nowy wpis
 Rekomendacja

Pracodawca młody i widać, ze stara się zadbać o pracowników. Oby nie zmieniło się to z biegiem lat. Póki co na plus

Tak6Nie
cholik Nowy wpis

poznalem tutaj wielu super ludzi i chyba to najfajniejsze, że pracuje dużo mądrych osób, nie było tez problemów z kasą na czas wszystko w terminie, imprezy integracyjne ekstra!!!!1

Tak4Nie1
Liz Nowy wpis

kasa spoko, dają umowy o pracę, czasem trzeba pracować w wekendy jak ci tak w grafiku wypadnie

Tak2Nie
Anto Nowy wpis

Myślę, że mogę się zgodzić z poniższymi opiniami. Warto też dodać - ibeiron to firma która zapewnia dobry start w branży internetowej. Dla wielu osób które poznałem tak to pierwsza praca w branży. Wiadomo jak to w życiu niektórzy zadowoleni niektórzy nie. Nauczyć się dużo można na pewno.

Tak5Nie1
Ranking
reporter

Wg mnie uczciwy pracodawca na starcie dostałem umowę o pracę co niestety nie zawsze jest standardem. W firmie panuje wysokie tempo pracy i trzeba się spinać żeby robić wszystko. Robią awanse wewnętrzne także jak ktoś jest dobry to może zrobić karierę. Pracowałbym tam pewnie nadal, ale uznałem że “internety” to jednak nie moje miejsce.

Tak5Nie
Yen91

Do Iberiona trafiłam z polecenia kolegi który już tam pracował szukali redaktora i udało mi się przejść proces kwalifikacyjny. W redakcji panuje atmosfera pracy co nie wszystkim może pasować, ale ja się w tym odnalazłam. Udało mi się również zaliczyć kilka szkoleń branżowych i z tego co zauważyłam w innych działach również takowe mają miejsce. Co mnie denerwowało, ale to już widzę, że ktoś zauważył to to, że dostawcy jedzenia z okolicy mają jakiś masakryczny problem ze znalezieniem budynku.

Tak5Nie
monika

W firmie spędziłam około 11 miesięcy i jestem zadowolona z tego czasu... Dużo przez ten czas się nauczyłam i rozbudowałam swoją wiedzę... Rozstaliśmy się bo przeprowadziłam się do innego miasta… ale w dobrej atmosferze. Wszyscy życzyli mi powodzenia : )

Tak4Nie1
pankrynski

Swoją przygodę z firmą Iberion wspominam raczej dobrze. +można szybko awansować +są szoklenia wewnętrzne +jest się od kogo uczyć -pracy jest naprawdę dużo -dostawcy jedzenia często nie potrafią trafić do budynku

Tak4Nie
kandydat

Praca może ok, ale tylko i wyłacznie dla studenta. Juz na 1 etapie rekrutacji jakim byl kontakt telefoniczny, "przeszlismy" na Ty ( do dzis nie wiem z kim "miałam przyjemność rozmawiać). Biorąc pod uwagę oferowane warunki, jestem w szoku, że w ogóle ktoś pomyślal, że chciałabym tam pracować, zwłaszcza że mam już doświadczenie...Praca w systemie zmianowym, a grafik ustalany z tygodnia na tydzień. Osoba rekrutująca nieprzygotowana do rozmowy.

Tak2Nie6
Helaa

fajna firma ze spoko ludzmi. Ja dobrze wspominam czas jak tam pracowałam nikt sie nie czepia jak chodzisz ubrany do pracy i jest fajna atmosfera jedyny minus to chyba to że czasem trafisz zmianę do pózna i trzeba siedziec do późnej godziny…

Tak5Nie1
kapitan_gombka

Firma ok, dobre stawki, fajna atmosfera i można szybko awansować - polecam. Nie ma też problemu z UoP

Tak9Nie

Zostaw opinię o IBERION - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie