IBERION
5 4 18 5 1
Home office Nowy wpis

Warto zaznaczyć. Iberion chyba jako pierwsza firma z branży mediów wprowadził od razu z dnia na dzień pełna prace zdalna dla pracowników gdy w Polsce pojawiły się pierwsze przypadki koronawirusa...

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
 Pytanie

Jak wygląda podstawa w IBERION?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kav

Iberion był kiedyś firmą typowo rodzinna, mały zespół, super atmosfera. Teraz Iberion mocno urósł i ten klimat niestety zniknął. Coraz więcej osób się nie zna, imprezy firmowe są rzadziej a atmosfera jest coraz bardziej poważna. Chciało by się powiedzieć „kiedyś to było”

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Joanna Nowy wpis
@Kav

Widzę, że w tym wypadku wzrost zatrudnienia zmienił nieco atmosferę. Może warto porozmawiać z pracodawcą na temat kolejnej imprezy integracyjnej, by nowe osoby mogły się poznać? Napisz proszę, o co chodzi z "poważną atmosferą". Kierownictwo bardziej nadzoruje pracowników? Może zauważyłeś też jakieś pozytywne zmiany, jeśli tak, powiedz nam o nich.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kav Nowy wpis
@Joanna

Może źle się wyraziłem, poważna, czyli chodzi mi o to, że jest profesjonalniej. Z punktu widzenia firmy to na pewno dobrze, ale ja lubiłem tej jajcarski, bardziej amatorski klimat malutkiej firmy i dlatego narzekam. Co do imprez integracyjnych, one są, ale chyba wszyscy się zgodzimy, że inaczej się pracuje w firmie gdzie jest 10-15 osób i każdy z każdym codziennie spędza czas, a inaczej jak osób jest 100. Pewne rzeczy po prostu nie wrócą. Niektórzy wolą pracować w małych firmach.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
reporterXYZ

Atmosfera strachu, niewyobrażalny stres, (usunięte przez administratora) pracownika na każdym kroku - redaktorzy pracują w weekendy i w święta na umowach śmieciowych. Bardzo często pracują do 22, a następnego dnia mają do pracy na 8. Kiedy mają się wyspać, odpocząć? Grafik wysyłany z tygodnia na tydzień, przez co nie można zaplanować dosłownie NICZEGO poza pracą. W zasadzie praca tam to rodzaj dobrowolnego niewolnictwa. Odebranie urlopu czy nadgodzin graniczy z cudem. Panuje kolesiostwo i układy, najlepiej nic nie mówić, bo ściany mają w Iberionie uszy, a każde słowo zostanie odwrócone przeciwko Wam. Wielokrotnie byłem świadkiem jak zwalniano bardzo dobrych pracowników z błahych powodów. Warto również dodać, że praca w którejkolwiek z redakcji nie ma wiele wspólnego z prawdziwą pracą dziennikarską - to raczej linia produkcyjna. Redaktorzy nie mają czasu na zrobienie researchu, piszą po 12 tekstów dziennie, a wszystko w fatalnej atmosferze i braku szacunku.

Pomocna?
Tak5Nie8
Zgłoś1
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
var

bardzo sympatyczne, uczynne i wesołe panie z działu HR i administracji

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
Rafal
 Rekomendacja

Pracodawca młody i widać, ze stara się zadbać o pracowników. Oby nie zmieniło się to z biegiem lat. Póki co na plus

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś
cholik

poznalem tutaj wielu super ludzi i chyba to najfajniejsze, że pracuje dużo mądrych osób, nie było tez problemów z kasą na czas wszystko w terminie, imprezy integracyjne ekstra!!!!1

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
Liz

kasa spoko, dają umowy o pracę, czasem trzeba pracować w wekendy jak ci tak w grafiku wypadnie

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Anto

Myślę, że mogę się zgodzić z poniższymi opiniami. Warto też dodać - ibeiron to firma która zapewnia dobry start w branży internetowej. Dla wielu osób które poznałem tak to pierwsza praca w branży. Wiadomo jak to w życiu niektórzy zadowoleni niektórzy nie. Nauczyć się dużo można na pewno.

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś
reporter

Wg mnie uczciwy pracodawca na starcie dostałem umowę o pracę co niestety nie zawsze jest standardem. W firmie panuje wysokie tempo pracy i trzeba się spinać żeby robić wszystko. Robią awanse wewnętrzne także jak ktoś jest dobry to może zrobić karierę. Pracowałbym tam pewnie nadal, ale uznałem że “internety” to jednak nie moje miejsce.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Yen91

Do Iberiona trafiłam z polecenia kolegi który już tam pracował szukali redaktora i udało mi się przejść proces kwalifikacyjny. W redakcji panuje atmosfera pracy co nie wszystkim może pasować, ale ja się w tym odnalazłam. Udało mi się również zaliczyć kilka szkoleń branżowych i z tego co zauważyłam w innych działach również takowe mają miejsce. Co mnie denerwowało, ale to już widzę, że ktoś zauważył to to, że dostawcy jedzenia z okolicy mają jakiś masakryczny problem ze znalezieniem budynku.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
monika

W firmie spędziłam około 11 miesięcy i jestem zadowolona z tego czasu... Dużo przez ten czas się nauczyłam i rozbudowałam swoją wiedzę... Rozstaliśmy się bo przeprowadziłam się do innego miasta… ale w dobrej atmosferze. Wszyscy życzyli mi powodzenia : )

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
pankrynski

Swoją przygodę z firmą Iberion wspominam raczej dobrze. +można szybko awansować +są szoklenia wewnętrzne +jest się od kogo uczyć -pracy jest naprawdę dużo -dostawcy jedzenia często nie potrafią trafić do budynku

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
kandydat

Praca może ok, ale tylko i wyłacznie dla studenta. Juz na 1 etapie rekrutacji jakim byl kontakt telefoniczny, "przeszlismy" na Ty ( do dzis nie wiem z kim "miałam przyjemność rozmawiać). Biorąc pod uwagę oferowane warunki, jestem w szoku, że w ogóle ktoś pomyślal, że chciałabym tam pracować, zwłaszcza że mam już doświadczenie...Praca w systemie zmianowym, a grafik ustalany z tygodnia na tydzień. Osoba rekrutująca nieprzygotowana do rozmowy.

Pomocna?
Tak4Nie8
Zgłoś7
Helaa

fajna firma ze spoko ludzmi. Ja dobrze wspominam czas jak tam pracowałam nikt sie nie czepia jak chodzisz ubrany do pracy i jest fajna atmosfera jedyny minus to chyba to że czasem trafisz zmianę do pózna i trzeba siedziec do późnej godziny…

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
kapitan_gombka

Firma ok, dobre stawki, fajna atmosfera i można szybko awansować - polecam. Nie ma też problemu z UoP

Pomocna?
Tak10Nie1
Zgłoś

Zostaw opinię o IBERION - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
IBERION